Rádio - porucha

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Chrochnik
*
Příspěvky: 94
Registrován: 01 kvě 2009, 19:56
Bydliště: Ostravsko

Rádio - porucha

Příspěvek od Chrochnik »

Ahoj, po čtyřech a půl roce, kdy jsem si rádio v i30 nemohl vynachválit začalo zlobit. O trochu se zhoršil příjem, ale hlavně i když stanice hraje čistě, tak se neprvidelně stává, že na vteřinu až dvě se ozve jiná stanice. Někdy mně to lekne, když poslouchám písničku a najednou na mně zařve nějaký nesouvisející zvuk. Jinak USB hraje vpoho.
Navíte co s tím? Auto je ještě půl roku v záruce, ale težko reklamovat něco, co se ozve jen občas...
Díky
Hyundai i30 , 1.4 CVVT Comfort + ESP , r.2009
Reklama
 

severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Rádio - porucha

Příspěvek od severtom »

Zkusil bych ho s jinou anténou - pokud problém zmizí, tak chcípl Hyundai zesilovač v anténě a řešením je výměna antény, ne rádia.
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Rádio - porucha

Příspěvek od lada 71 »

Auto sice máš ještě v záruce, ale mám takový dojem, že na autorádio je záruka jen 2 roky. Už jsem dlouho nečetl manuál, ale mám takový dojem, že to tam je uvedeno.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Pxx
*
Příspěvky: 10
Registrován: 08 úno 2012, 21:28

Re: Rádio - porucha

Příspěvek od Pxx »

Ahoj, já mám podobný problém, už jsem ho zkoušel řešit v servisu, ale podle nich vše v pořádku. Poslouchám standardně rádia, která u nás mají velmi dobrý signál a hrají bez problémů, bohužel rádio si samo automaticky přepne na stejnou stanici nekde z daleka které víc chrčí než hraje a už mi to tam nechá chrčet, když si manuálně přepnu zpět tak za pár minut mám zese automaticky přepnuto na chrčení. Automatické přepínání vypínat nechci, protože jezdím daleko a hodí se. Vím že všude kde jezdím v okolí ty zmíněná rádia hrají úplně bez problémů, protože fungovali skvěle ještě ve staré Š120, Felicii i Octavce, I30 se to teď nelíbí a přepíná jinam. Mám pocit že to dělá jen v okolí mého byfdliště, může to být třeba příliš silným signálem? Děkuji za každou odpověď.
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Rádio - porucha

Příspěvek od soban »

Vypni si dopravní informace (mám dojem že je to skratka TA) když posloucháš stanici a ta dopravní informace nevysílá tak se to samo přepne na stanici co dopravní informace vysílá i když tato stanice je slabší. (Pak to tak blbne jak popisuješ - né všechny vysílače a stanice dopravní informace vysílají)

No a jak psaly chce to skontrolovat anténu případně konektory od antény u ní i u rádia.
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“