autoalarm od vyroby??

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
nickoo
**
Příspěvky: 100
Registrován: 16 črc 2012, 18:11

autoalarm od vyroby??

Příspěvek od nickoo »

dnes som si nahodou vsimol, pri odomykani auta, ze piskol autoalarm (od vyroby). moja otazka znie, maju sonaty EF autoalarm? a ak ano, ako sa da spustit. mne sa to nepodarilo (ani som sa s tym velmi nehral)
Sonata, 2.5
out:
skoda fabia 1.2 TSI
fiat doblo 1.3 JTD
ford ka 1.3
mazda 626 2.0
skoda felicia 1.3
Reklama
 

Uživatelský avatar
Otakar84
**
Příspěvky: 371
Registrován: 14 zář 2013, 17:05
Bydliště: Praha 9 Černý Most

Re: autoalarm od vyroby??

Příspěvek od Otakar84 »

Ahoj, já mám sice NF, ale mě se třeba spustí alarm, když mám dálkou zamčené auto a do kufru vlezu klíčem. Zkus to. Nebo zavři dveře jen napůl - do první polohy, zamkni dálkou a pak vem za kliku. Uvidíš co to udělá :wink:
SONATA NF 2.4 Dynamic, prestige dark red, r. v. 2007 v provozu od r. 2009, u mě od r.2013
NEW ACCENT 1.4 Elegance, leaf green, r. v. 2006 - prodáno r.2013 - nezapomenu! (hold, první vlastní je první vlastní)
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: autoalarm od vyroby??

Příspěvek od bony »

pokud funguje alarm z vyroby, tak funguje jen na spinace dveri, kapoty a kufru. Nekde v tematu i30 se to resilo i postup jak ho otestovat.
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: autoalarm od vyroby??

Příspěvek od JoKo »

stiahni si okno {napr. vodica}, zamkni auto dialkovym, potom ho odomkni zvnutra a otvor dvere. malo by po ich otvoreni zacat kikirikat :)

inac na mojom accente ked zamknem auto centralom a otvaram kufor klucom, tak nezacne piskat...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
nickoo
**
Příspěvky: 100
Registrován: 16 črc 2012, 18:11

Re: autoalarm od vyroby??

Příspěvek od nickoo »

skusal som vase postrehy, a alarm sa nerozhucal. ale sa cudujem, ze naco potom piskne pri otvarani ked tam nieje. pri zamknuti na dialku sa viem bostat do kufru bez toho,aby sa rozhucal.

moja otazka bola skor preto,lebo v robote som urobil hlasenie alarmu a chcel som original na to napojit.
Sonata, 2.5
out:
skoda fabia 1.2 TSI
fiat doblo 1.3 JTD
ford ka 1.3
mazda 626 2.0
skoda felicia 1.3
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Ja pri zamknuti ani odemknuti neslysim zadne oznameni aktivace nebo deaktivace. To zda mas na aute alarm poznas tez vyrazenim napisu alarm do prednich skel. Jinak jake hlaseni alarmu myslis?

Odesláno z mého GT-I9100
SonataEF
*
Příspěvky: 22
Registrován: 29 lis 2013, 22:30

Re: autoalarm od vyroby??

Příspěvek od SonataEF »

Ja som minule asi potesil susedov v noci, ked som (sam neviem preco) skusil otvarat auto klucom - normalne som ho odomykal klucom cez soferove dvere (predtym som ho zamkol centralnym dialkovym ovladanim). Auto zacalo piskat a stlacenim niektoreho z tlacitok centralu sa alarm vypol. ani som nevedel, ze tam nejaky alarm je. :lol:
Odpovědět

Zpět na „SONATA“