Razeni zpatecky

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Killer
**
Příspěvky: 108
Registrován: 06 dub 2007, 16:29
Bydliště: Kladno

Razeni zpatecky

Příspěvek od Killer »

Zdravim, omlouvam se, jestli se to tu uz resilo. Zatimco se moje i30 2009 bude zotavovat v servisu jsem dostal pujcene nahradni auto a to fungl nove i30 CW. Fakt jsem se tesil, ze si novou generaci vyzkousim. Zatim vcelku spokojenost, tedy az na razeni zpatecky. Ktery pablb vymyslel, ze da pryc ten krouzek, za ktery se ten mechanismus zveda? Dnesni parkovani v garazi byl porod, protoze to fakt nejde. Jsem jediny, kdo s tim ma problem?
P.S. A take by mohl nekdo sikmoockum rict, ze je sice pekne, ze se mi okno ridice samo stahne, ale take by se mohlo konecne i samo vytahnout.
Hyundai i30 1.4 Classic Plus moonlight blue
Reklama
 

los.petros
*
Příspěvky: 42
Registrován: 07 led 2013, 14:56

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od los.petros »

Killer píše:Zdravim, omlouvam se, jestli se to tu uz resilo. Zatimco se moje i30 2009 bude zotavovat v servisu jsem dostal pujcene nahradni auto a to fungl nove i30 CW. Fakt jsem se tesil, ze si novou generaci vyzkousim. Zatim vcelku spokojenost, tedy az na razeni zpatecky. Ktery pablb vymyslel, ze da pryc ten krouzek, za ktery se ten mechanismus zveda? Dnesni parkovani v garazi byl porod, protoze to fakt nejde. Jsem jediny, kdo s tim ma problem?
P.S. A take by mohl nekdo sikmoockum rict, ze je sice pekne, ze se mi okno ridice samo stahne, ale take by se mohlo konecne i samo vytahnout.
S razenim zpatecky nemam absolutne problem.
Uživatelský avatar
rskedar
*
Příspěvky: 91
Registrován: 05 bře 2010, 01:56
Bydliště: Havířov

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od rskedar »

mi to dokonce vyhovuje líp než ten kroužek
i30 GDI PREMIUM KOMBI 2013
Uživatelský avatar
JoRy
**
Příspěvky: 217
Registrován: 09 kvě 2013, 19:04
Bydliště: Praha

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od JoRy »

Taky s razenim zpatecky nemam problem a to jsem byl zvykly na krouzek.
Ohledne okynka a dojezdu nahoru - to zalezi na vybave.
Hyundai i30 combi (07/2013), 1.6 GDI + další příslušenství
(Koupeno a servisováno v Hyundai Centrum Praha - Dolní Počernice)
Spritmonitor: http://goo.gl/Jkij5e
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od bony »

Musím taky konstatovat, že řazení je úplně v pohodě, rozhodně lepší než kroužek... páka pěkně padne do ruky a prsty jen zamáčkneš tlačítko a šupneš tam zpátečku... co je na tom složitého? Jde vidět, že nevíš co je to porod... :-) Jinak ohledně okna u řidiče naprostý souhlas, nevím co má společného výbava, protože ani v plné okno nahoru samo nejde.
kentanjack
*
Příspěvky: 85
Registrován: 12 dub 2013, 22:44

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od kentanjack »

Řazení zpátečky mi na mojí i30 přijde až příliš snadné (předtím jsem měl Rencka, kde byl kroužek), skoro mám za to, že ta "pojistka" mohla bejt tužší, nebo menší.
Uživatelský avatar
rskedar
*
Příspěvky: 91
Registrován: 05 bře 2010, 01:56
Bydliště: Havířov

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od rskedar »

bony píše:Jinak ohledně okna u řidiče naprostý souhlas, nevím co má společného výbava, protože ani v plné okno nahoru samo nejde.

v mojem premiu se mi spousti i vytahuji vsechny 4 okna automaticky
i30 GDI PREMIUM KOMBI 2013
PatryCzech
*
Příspěvky: 59
Registrován: 28 dub 2013, 17:53

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od PatryCzech »

Já bych dokonce řekl, že řazení zpátečky a její řešení je v nové i30 nejlepší, jaké jsem měl dosud možnost vyzkoušet. Jinak automatické vytahování oken je až od nějakého vyššího stupně výbavy, já mám Comfort a tam to není, což mě pěkně se*e...
Mazda 323f 1.5 BA 1997 - super auto, nikdy nezapomenu...
Renault Laguna Grandtour 1.9 TDCI 2004 - super auto, super výbava - no, vydrželo rok, než se samo oddělalo...
Hyundai i30 CW Trikolor Comfort 1.6 CVVT 2013
kentanjack
*
Příspěvky: 85
Registrován: 12 dub 2013, 22:44

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od kentanjack »

PatryCzech píše:... Jinak automatické vytahování oken je až od nějakého vyššího stupně výbavy, já mám Comfort a tam to není, což mě pěkně se*e...
Dá se to dokoupit, je to v ceníku příslušenství. Servisák mě přesvědčoval o tom, že je to ekvivalentní tomu, co je ve vyšších výbavách.

Viz zde: http://www.hyundai.cz/files/download/mo ... i30-5d.pdf
PatryCzech
*
Příspěvky: 59
Registrován: 28 dub 2013, 17:53

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od PatryCzech »

kentanjack píše:
PatryCzech píše:... Jinak automatické vytahování oken je až od nějakého vyššího stupně výbavy, já mám Comfort a tam to není, což mě pěkně se*e...
Dá se to dokoupit, je to v ceníku příslušenství. Servisák mě přesvědčoval o tom, že je to ekvivalentní tomu, co je ve vyšších výbavách.

Viz zde: http://www.hyundai.cz/files/download/mo ... i30-5d.pdf
no, popřemýšlím, je to sice 2800,- + práce, ale vzhledem, že okna otevírám a zavírám denně při vjezdu do podzemní garáže v práci, tak se to vyplatí...
Mazda 323f 1.5 BA 1997 - super auto, nikdy nezapomenu...
Renault Laguna Grandtour 1.9 TDCI 2004 - super auto, super výbava - no, vydrželo rok, než se samo oddělalo...
Hyundai i30 CW Trikolor Comfort 1.6 CVVT 2013
mobil5o
*
Příspěvky: 66
Registrován: 08 kvě 2013, 18:38

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od mobil5o »

pre mna novy typ radiacej paky je urcite lepsi ako stary typ, maximalna poskojnost

a taky mam vsetky 4 okna s automatickym stahovanim hore/dole
staci sa pozriet na spinace stahovania okien - musi na kazdom byt napisane AUTO
takze staci kupit spravnu vybavu a clovek ma vsetko co ocakava
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od bony »

PatryCzech píše:
kentanjack píše:
PatryCzech píše:... Jinak automatické vytahování oken je až od nějakého vyššího stupně výbavy, já mám Comfort a tam to není, což mě pěkně se*e...
Dá se to dokoupit, je to v ceníku příslušenství. Servisák mě přesvědčoval o tom, že je to ekvivalentní tomu, co je ve vyšších výbavách.

Viz zde: http://www.hyundai.cz/files/download/mo ... i30-5d.pdf
no, popřemýšlím, je to sice 2800,- + práce, ale vzhledem, že okna otevírám a zavírám denně při vjezdu do podzemní garáže v práci, tak se to vyplatí...
Mám jen dojem, že to co je v ceníku je trošku něco jiného a to: Když zamknu auto tak se okna dovřou...
PatryCzech
*
Příspěvky: 59
Registrován: 28 dub 2013, 17:53

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od PatryCzech »

no, popřemýšlím, je to sice 2800,- + práce, ale vzhledem, že okna otevírám a zavírám denně při vjezdu do podzemní garáže v práci, tak se to vyplatí...
Mám jen dojem, že to co je v ceníku je trošku něco jiného a to: Když zamknu auto tak se okna dovřou...
taky si myslím, ale zase aby se dovírala, tak musí automaticky jet nahoru, takže možná že aby to fungovalo, tak bude automatické vytahování součástí funkce...
Mazda 323f 1.5 BA 1997 - super auto, nikdy nezapomenu...
Renault Laguna Grandtour 1.9 TDCI 2004 - super auto, super výbava - no, vydrželo rok, než se samo oddělalo...
Hyundai i30 CW Trikolor Comfort 1.6 CVVT 2013
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od bony »

PatryCzech píše:
no, popřemýšlím, je to sice 2800,- + práce, ale vzhledem, že okna otevírám a zavírám denně při vjezdu do podzemní garáže v práci, tak se to vyplatí...
Mám jen dojem, že to co je v ceníku je trošku něco jiného a to: Když zamknu auto tak se okna dovřou...
taky si myslím, ale zase aby se dovírala, tak musí automaticky jet nahoru, takže možná že aby to fungovalo, tak bude automatické vytahování součástí funkce...
Jedině tak...
Uživatelský avatar
JoRy
**
Příspěvky: 217
Registrován: 09 kvě 2013, 19:04
Bydliště: Praha

Re: Razeni zpatecky

Příspěvek od JoRy »

bony píše:Musím taky konstatovat, že řazení je úplně v pohodě, rozhodně lepší než kroužek... páka pěkně padne do ruky a prsty jen zamáčkneš tlačítko a šupneš tam zpátečku... co je na tom složitého? Jde vidět, že nevíš co je to porod... :-) Jinak ohledně okna u řidiče naprostý souhlas, nevím co má společného výbava, protože ani v plné okno nahoru samo nejde.
Ocividne nemas plnou vybavu. Automaticke dojezdy vsech 4 oken jsou tusim je to od style a vys.
kentanjack píše:
PatryCzech píše:... Jinak automatické vytahování oken je až od nějakého vyššího stupně výbavy, já mám Comfort a tam to není, což mě pěkně se*e...
Dá se to dokoupit, je to v ceníku příslušenství. Servisák mě přesvědčoval o tom, že je to ekvivalentní tomu, co je ve vyšších výbavách.

Viz zde: http://www.hyundai.cz/files/download/mo ... i30-5d.pdf
Pozor, tohle neni to co puvodne myslel - tohle je jen automaticke dovirani nahoru pri zamknuti auta.
Automaticke dojezdy se bohuzel nedaji domontovat. Jak jsem psal, zalezi na vybave...
Hyundai i30 combi (07/2013), 1.6 GDI + další příslušenství
(Koupeno a servisováno v Hyundai Centrum Praha - Dolní Počernice)
Spritmonitor: http://goo.gl/Jkij5e
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Motor a převodovka“