Hyundai se srovnání nebojí

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od caruser »

Hyundai zvolil zaujímavú predajnú stratégiu, pustil sa do priameho porovnania svojich modelov s Mladoboleslavskou Škodou, viac tu:

http://www.auto.cz/hyundai-zvolil-nezvy ... ovky-76483
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od Hardcam »

Dneska jsem to poprve videl v autosalonu na Kladne - Hyundai, Skoda, Hyundai, Skoda.
Osobne to nevitam, je to sice nevidany, ale utocit zbytecne na Skodovku povazuju za hloupy, Skodovka ma co nabidnout a jestli Hyundai dal bude pokracovat v tom, co uz rok dela, zacnu mit Skodovku radsi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od caruser »

Škoda má reklamu zadarmo :)

Menší citát z tlačovej správy Škoda:

Škoda Auto v současnosti neuvažuje o tom, že by ve svých autosalonech v České republice podpořila předvádění vozů konkurenčních značek. „Pokud bychom se v budoucnu pro něco takového přeci jenom rozhodli, jako jednička na trhu bychom v rámci férovosti šli do porovnání s někým ve stejné ‚váhové kategorii‘, tedy spíše do srovnání s kvalitními německými vozy,“

Viac:

http://www.autorevue.cz/zabomysi-valka- ... ni-kampani
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od Hardcam »

Skodovka ma smysl pro humor, coz se dalo ocekavat a jeji ovecky /zakaznici/ ji v tom zcela urcite podpori. Od :hyu: necekam moc ferovou hru, takze tomu o tech nejnizsich vybavach verim, overim si to v patek, pac vezu auto na servis.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Příspěvek od matysekul »

Pěkně hloupá strategie. Vedení Hyundai cz je poslední dobou stále zvláštnejší. Jako by tady chtěli zazdit docela slušné prodeje posledních let.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od Hardcam »

Asi vedi co delaj, protoze efekt to ma pro ne dobrej a uz se dostavaj i do Fleetu - napr. odber Cesky posty musel bejt ost solidni a udelali jim i barvu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od MICHAL77 »

Každá značka má své zákazníky, kterým je toto stejně fuk. Připadá mi to dost podlé, ale když čtu o problémech s dílenským zpracováním :hyu: tak se ani tomuto typu reklamy nedivím.

Ono jednání s některýmí servisy co mají zastoupení :hyu: je parodie. Je pravda že X3 je už skoro veterán, ale na renaulta kterej je o 6 let starší seženu v autorizovaném servisu víc a nikdo mi tam neřekne že je to staré, ba naopak se optají zda jsem spokojenej atd....
.........
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od MICHAL77 »

Hardcam píše:Asi vedi co delaj, protoze efekt to ma pro ne dobrej a uz se dostavaj i do Fleetu - napr. odber Cesky posty musel bejt ost solidni a udelali jim i barvu.
Celá Česká pošta je v ...., koupí cokoliv co je laciný a moc se nedívaj zda to něco vydrží, proč také po splacení ty auta jdou stejně pryč.
.........
Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od caruser »

Zaujímalo by ma ako sa zatvári predajca, keď si zákazník vyberie škodovku pri priamom zrovnaní :)
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od Richard555 »

tento způsob konkurenčního boje se mi nelíbí, i když bych já osobně zrovna škodovku nekoupil. Hyundajáci mi prominou, ale asi bych nekoupil ani I30 CW ..... kdybych chtěl dnes nový auto asi bych šel do Toyoty Auris kombi...... je za stejný prachy jako I30 a ještě čekám na cenu nový Suzuki SX4 4X4
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od Hardcam »

Zrovna pred 14ti dny jsem zene rikal, ze jsem se do Aurise kombi zamiloval a kdyz financne nevyjde mnou stale milovane Kizashi, tak je na druhym miste v poradniku.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od airwaves »

Také se připojím se spíše negativní reakcí na škodofky v Našich autosalonech. Ale zase na druhou je to možná moment k zamyšlení, zda není směšný pro každou značku autosalon? S celým personálem, skladem, parkovištěm.....Já myslím že už je na čase prodávat auta úplně normálně jednak po netu a pak v prodejně aut bez rozdílu značek. Zrovna tak jako třeba elektrospotřebiče. Tento počin Hyundaie snad nastartoval změnu. Kolik by asi stála automatická pračka kdyby měl každý výrobce svůj elektrosalon?
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od lada 71 »

airwaves: Nic ve zlim, ale tvůj příspěvek mě docela pobavil. Jestli je pro tebe koupě nového auta stejný kauf, jako koupě nové pračky, sporáku nebo ledničky, tak to máš asi hoodně milné informace o celém procesu ohledně prodeje nových aut. Ale pokud v tom třeba ty osobně vydíš jasný podnikatelsý záměr, můžeš se pokusit prodávat auta všech značek na netu, pod jedním subjektem. Samotného by mě to zajímalo, jak by to dopadlo.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od milosh »

Trosku mi to pripomina to, kdyz se moje 7-mi lety dite srovnava v behu s nasim 3-letym. Je jasny kdo vyhraje.
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Hyundai se srovnání nebojí

Příspěvek od mmv »

zoufalý pokus od :hyu: .. leda že by už ze zoufalosti z počtu reklamací museli z showromů stáhnout určité modely a aby to nevypadalo blbě, tak na prázdná místa museli mermomocí něco dát,
to airwawes : jsem pro, já všem říkám "podavači" a je jedno jestli ti "podávají" rohlík nebo auto, když přídeš do obchodu a chceš aby ti něco vysvětlili, tak povětšinou vezmou ten lístek co je u zboží a přečtou ti ho, naprosto stejný je to v autosalonech, zákazník jde do obchodu (showromu) si povětšinou něco vyzvednout a zaplatit a fundovaný výklad se nekoná, dokonce většinou je zákazník lépe informován jak "podavač" , proto když se budou auta prodávat jinak je mi naprosto šumák, třeba i takhle
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f7dChHaX68

to milosh: občas se zde na foru v lidech mýlím, který je to tříletý ?? a který má vyhrát ?? :-D
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Odpovědět

Zpět na „Pokec“