Hyundai a motory +

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Hyundai a motory +

Příspěvek od david »

Zdravim, nekde jsem slysel, ze stry Hyundaie nemely vlatni motory, prej to melo v koncepcy Mitsubishi, myslim ze to rikaly v ,Auto moto revue, docela me to zaskocilo, muj acent ma motor mitsubishi?? Tak me zajima co je na tom pravdy.
+ taky mate nekdo u acenta orezly lemy blatniku v zadu a spodky dveri?? Ja uz pracuju na oprave, ale zajima me, jestli to nekomu taky zrezlo.
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruce Lee »

Jo to máš pravdu.Ze začátku Hyundai naměl ještě vlastní motor(u Lantry)a tak tam dávali Mitsubishi.Hyundai vznikl v r.1974 mimochodem.Co vím ale ty Mitsubishi byly hrozně kazové.I ted´na Mitsubishi dost nadávají(jedna firma v Bohumíně je má jako služební a hrůza).Snad jen to WRC perlí.
Co se týče rzi,mně to začíná taky:zadní levý lem nad kolem,náznak spodku dveří a dveře spolujezdce(kraj dveří u chrom.lišty)
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

no musim se priznat ze mi to uz taky zacina kvist :cry: a to mam 98.Zadni lemy blataku jak pises,zatim to neni doufam tak akutni,ale na zimu to chci dat do cajku.Myslim si,ze pricina bude hlavne v tom,ze tam nejsou ty plastovy podbehy...uz vymejslim ze to udelam svepomoci znakyho plastu co sou treba zasterky u traktoru :lol: ale fakt.Prave za tim lemem se udrzuje veskerej ten bordilek a humusek a pak si to zacne normalne reznout :x nacham to tak jak to je jeste urcite do toho srazu pak vo tom hodime rec co by bylo nej.Takze s tim rezem nejsi sam :wink:

PS:o tech motorech sem neslysel... nevim :?
Coracal

Příspěvek od Coracal »

Chtěl bych se zeptat jestli to někdo z vás garážoval? To asi udělá taky hodně ne? Díky
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

garazuji Lantru 7 let ... koroze me netrapi az na shnile listy vedeni bicniho skla v prednich dverich, zbusobuje pohyb stahovaneho skla az o tri cm ... cekam kdy to spadne do dveri ...
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Coracal píše:Chtěl bych se zeptat jestli to někdo z vás garážoval? To asi udělá taky hodně ne? Díky
jo garazuju vod samyho zacatku kdyz sem ho koupil jako funglovku :? ale litam s nim jak v lete tak v zime-nekdo v zime nejezdi a do ty garaze se chodi na nej jenom divat :lol:
Uživatelský avatar
david
*
Příspěvky: 93
Registrován: 25 čer 2005, 22:10
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

No ja uz mam vybrouseno a vykytovano, ale ted to musim jeste vyhladit :( to je ta nejvetsi pakarna. ale alespon budu mit cisty svedomy ze sem svyho accenta nenechal sezrat. :D
Hyundai accent GS 1.3 - 1995, 3dvéřko
http://img207.imageshack.us/img207/7971 ... nowsw1.jpg

Honda prelude 2.0i 16V 133koniku 1993
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=77
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruce Lee »

Já mám garáž,ale nevím co s tím dělal předchozí majitel... V zimě jsem to řádně oklepával a i omýval vodou(hlavně podběhy)než to šlo do garáže.Ty lišty oken taky hodně trpí.Měnil jsem ztahovačku u spolujezdce a dodělával blinkry(led diody)do zpětáků,tak jsem ty zrezlé příčky viděl!!!A při montáži couvacích senzorů,jak byl dole zadní nárazník...plechové spoje pod ním taky dooost kvetly!!!No a před předposlední STK jsem maskoval prohnilou díru na zadním rameni(asi jak 1/2 pěsti),tak se vařilo...brousilo...a hodně a hodně tlumexovalo.
Uživatelský avatar
vlkobass
*
Příspěvky: 71
Registrován: 17 dub 2005, 16:25

Příspěvek od vlkobass »

Bruce Lee píše:.... Hyundai vznikl v r.1974 mimochodem....
Hyundai Motor Co. vznikl v roce 1967. O motorech Mitsubishi nic ale nevím.. 8)
www.ochranamotoru.cz
Uživatelský avatar
syfon
*
Příspěvky: 49
Registrován: 10 črc 2005, 22:05
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od syfon »

AHOJTE ...a co vlastne znamena GLS ??? JE TO VÝBAVA ČI CO???
hyundai accent 3dv. 1,3 GLS 1999
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

syfon píše:AHOJTE ...a co vlastne znamena GLS ??? JE TO VÝBAVA ČI CO???
anio, výbava. GLS je nejvyšší. Co vím tak se ještě u nás prodávalo LS a pak verze GT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Lukino píše:
syfon píše:AHOJTE ...a co vlastne znamena GLS ??? JE TO VÝBAVA ČI CO???
anio, výbava. GLS je nejvyšší. Co vím tak se ještě u nás prodávalo LS a pak verze GT
zatim jsem zaznamenal LS (accent), GS(accent), GT(lantra 1.8), GL(lantra 1.5,1.6 a socialni Lenatra) GLS (lantra 96-99,ale mozno i starsi, sonata, accent), GLSi (lantra do 94, sonata), GLS II resp. GLS I (Lantra 99, II je nejlepsi, od me verze byly navic elektrony a mlhovky, ani jedno nebylo nabidnuto), GLS+ (nejlepsi verze Elantry a XD (US verze)
Naposledy upravil(a) Hardcam dne 20 črc 2005, 17:25, celkem upraveno 2 x.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

udaje v zavorkach uvadim jen orientacne, samozrejme, ze GLS plati i pro sonatu, kde se nyni uvadi Dynamic a Elegance a vybava (a zaroven motoricky oznaceni) GT plati i pro Accent a snad i Scoupe...Coupe ma napriklad FX (ale jen 2.0)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

diky za vysvetleni takze sem koupil dobre ??? :D vtip.. nikdo nevi
Uživatelský avatar
syfon
*
Příspěvky: 49
Registrován: 10 črc 2005, 22:05
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od syfon »

Anonymous píše:diky za vysvetleni takze sem koupil dobre ??? :D vtip.. nikdo nevi

zase sem to napsal jako noname.. pardon. jinak zdravim vsechy
hyundai accent 3dv. 1,3 GLS 1999
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“