Seřízení ruční brzdy.

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
zdeno
Příspěvky: 2
Registrován: 13 zář 2006, 06:48

Seřízení ruční brzdy.

Příspěvek od zdeno »

Zdravím všechny, je někde nějaký návod na seřízení ruční brzdy v domácích podmínkách u Lantry 1.6, r.v. 97 s ABS (v zadu kotouče)? Nemám manuál. Díky.
Hyundai Lantra GLX, 1.6/84kW, dříve PONY 1.5
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Už se totu řešilo,pročti si to zde prosím:https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... highlight= :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
zdeno
Příspěvky: 2
Registrován: 13 zář 2006, 06:48

Příspěvek od zdeno »

Zdravím, už jsem na to přišel, ale trvalo to. Pokud jsou funkční vysouvací tyčinky u brzdových destiček(nejsou zarezlé) a dále zarezlé lanovody, tak je to velice jednoduché. Jen to najít. Mě se to povedlo asi po dvou hodinách, protože jsem chtěl oddělat středový kryt u ruční brzdy, což se nepovedlo. Potom jsem ale náhodou objevil pod krycí gumou okolo ruční brzdy šroub na trubkový klíč č.10 kterým se přes kladku přitahují obě lanka.Obrázek
Hyundai Lantra GLX, 1.6/84kW, dříve PONY 1.5
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

zdeno píše:Zdravím, už jsem na to přišel, ale trvalo to. Pokud jsou funkční vysouvací tyčinky u brzdových destiček(nejsou zarezlé) a dále zarezlé lanovody, tak je to velice jednoduché. Jen to najít. Mě se to povedlo asi po dvou hodinách, protože jsem chtěl oddělat středový kryt u ruční brzdy, což se nepovedlo. Potom jsem ale náhodou objevil pod krycí gumou okolo ruční brzdy šroub na trubkový klíč č.10 kterým se přes kladku přitahují obě lanka.Obrázek
Šikovnej chlapec!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Podvozek a řízení“