kočárek?

Moderátoři: vipe, Moderátoři

davidm
Příspěvky: 3
Registrován: 14 zář 2006, 08:04

kočárek?

Příspěvek od davidm »

Zdravím všechny příznivce HG!
Měl bych na Vás dotaz, zda se do kufru Getze vejde klasický kočárek. Chceme totiž koupit toto auto pro manželku a musíme taky zvažovat tuto variantu. Máte někdo malého prcka a vejde se Vám do Getze kočárek?

Dík moc za odpověď,

David
Reklama
 

Uživatelský avatar
vlkobass
*
Příspěvky: 71
Registrován: 17 dub 2005, 16:25

kočárek

Příspěvek od vlkobass »

Na šířku je to problém, mně se to u kočárku ségry nepodařilo, vždy jsem musel sklopit pravý dělený zadní sedák. Šířku kufru omezují plastové bočnice. Kdysi jsem někde četl test provnání getze s fábií a ještě nečím, zkrátka aut této třídy B, a právě tam testovali i uložení kočárku a Getz z toho nevyšel dobře. :roll: Jediná výhoda je ten dělený zadní sedák.

Podle mne je to auto max pro 3 osoby na cestování, kufr většinou ani nestačí pro bagáž dvou lidí. Je to můj názor ze zkušenosti.

Mám modelový rok 2004, dneší facelift Getze má, tuším, o pár litrů větší objem kufru, nevím jak toho dosáhli, ale nejlepší je i s kočárkem zajít přímo do autosalónu a vyzkoušet, prodejce určitě výjde vstříc.
www.ochranamotoru.cz
davidm
Příspěvky: 3
Registrován: 14 zář 2006, 08:04

Příspěvek od davidm »

Díky za odpověď. Myslel jsem si, že tam bude asi problém.
David
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Přesně jak píše vlkobass, nejlíp vyzkoušet přímo na místě, u těchto malých aut se sklápění zadních sedaček nevyhneš snad nikde, leckde navíc musíš sklopit všechny a pak nemáš místo na autosedačku. Doporučil bych koupit něco většího, aspoň kombíka střední třídy. Nebo SantaFe :) , já s kočárkem najedu do kufru v pohodě ani není potřeba ho skládat nebo sundávat kolečka. Ono když s tím člověk projede bahnem nebo sněhem a pak má večně sundávat kolečka, sklápět a snažit se to narvat do malýho kufru ... nehledě tedy na větší bezpečnost velkých aut.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Avalanche
*
Příspěvky: 72
Registrován: 27 čer 2006, 13:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Avalanche »

Osobně si myslím, že narvat do kufru kočárek je naprosto nemožná záležitost. Já když jel s přítelkyní na dovču, tak jsme museli sklopit obě zadní sedadla, abychom tam vůbec dali zavazadla. Getz má velikost kufru přesně na tři basy piva vedle sebe :lol: To mám vyzkoušený, ale jinak se tam toho moc nezměstná...
davidm
Příspěvky: 3
Registrován: 14 zář 2006, 08:04

Příspěvek od davidm »

S těma basama piv mě to zaujalo:-)
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

A proto getze prodávám, chci kombíka, protože basy mi už nestačí .... beru sudy ...
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Nam sa podarilo tam vopchat 3-kolku, sice len ta-tak, ale vosla tam bez sklapania zadnych sedadiel, treba najst system.
Je to tento kocik konkretne: http://www.babetkovo.sk/index.php?page= ... mid=26[url]
mame este klasicky vacsi s vanickou na zimu, ten vojde len po sklopeni 2/3 operadla vzadu.
Rozhodne treba pred kupou zajst k predajcovi a vyskusat.
Ak mate 1 babetko v sedacke, tak moze byt bud vpredu (s vypnutym airbagom) alebo kludne vzadu na mieste, kde sa sklapa 1/3 operadla a kocik pritom je v kufri alebo aj na sklopenych 2/3 zadneho operadla.
Tucson 2.0i CVVT + Getz 1.4i + Galloper 2.5TD
Uživatelský avatar
Adam
*
Příspěvky: 53
Registrován: 06 črc 2005, 15:57
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Adam »

servo píše:Nam sa podarilo tam vopchat 3-kolku, sice len ta-tak, ale vosla tam bez sklapania zadnych sedadiel, treba najst system.
Je to tento kocik konkretne: http://www.babetkovo.sk/index.php?page= ... mid=26[url]
mame este klasicky vacsi s vanickou na zimu, ten vojde len po sklopeni 2/3 operadla vzadu.
Rozhodne treba pred kupou zajst k predajcovi a vyskusat.
Ak mate 1 babetko v sedacke, tak moze byt bud vpredu (s vypnutym airbagom) alebo kludne vzadu na mieste, kde sa sklapa 1/3 operadla a kocik pritom je v kufri alebo aj na sklopenych 2/3 zadneho operadla.
Tak přesně tenhle kočárek mám i já a vejde se tam v pohodě, vlastně jsem vybíral kočár podle kufru, budete se divit, ale dám k němu ještě dvě cestovní tašky, hlubokou korbu a ještě nákup. Když to člověk umí naskládat, vejde tam všechno!!! V plném obsazení jezdím často na SK a nikdy jsem nic nevezl na sedačkách. Všichni vždycky čučí jak se to tam všechno vejde. Pokud nebudumu mít 3děti spkojenost.
Getz 1,3l 5dv., r.v. 2004
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Adam píše:
servo píše:Nam sa podarilo tam vopchat 3-kolku, sice len ta-tak, ale vosla tam bez sklapania zadnych sedadiel, treba najst system.
Je to tento kocik konkretne: http://www.babetkovo.sk/index.php?page= ... mid=26[url]
mame este klasicky vacsi s vanickou na zimu, ten vojde len po sklopeni 2/3 operadla vzadu.
Rozhodne treba pred kupou zajst k predajcovi a vyskusat.
Ak mate 1 babetko v sedacke, tak moze byt bud vpredu (s vypnutym airbagom) alebo kludne vzadu na mieste, kde sa sklapa 1/3 operadla a kocik pritom je v kufri alebo aj na sklopenych 2/3 zadneho operadla.
Tak přesně tenhle kočárek mám i já a vejde se tam v pohodě, vlastně jsem vybíral kočár podle kufru, budete se divit, ale dám k němu ještě dvě cestovní tašky, hlubokou korbu a ještě nákup. Když to člověk umí naskládat, vejde tam všechno!!! V plném obsazení jezdím často na SK a nikdy jsem nic nevezl na sedačkách. Všichni vždycky čučí jak se to tam všechno vejde. Pokud nebudumu mít 3děti spkojenost.
Adam, prosim Ta, mohol by si postnut foto s tym kociarom v kufri? Nam tam az tak lahko nevlezie, hoci da sa :-), zadne operadla musim mat v spriamenej polohe a davam ho na bok a predne koliesko smerom von a rucka sklopena. Dik moc. 8)
Tucson 2.0i CVVT + Getz 1.4i + Galloper 2.5TD
Uživatelský avatar
Adam
*
Příspěvky: 53
Registrován: 06 črc 2005, 15:57
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Adam »

Promiň mám strašně málo času, ale když jezdíme jen po městě a krátké vzdálenosti, dávám ho jak píšeš, bokem, sklopená ručka, přední kolo dopředu, sedačky vzpřímené, ale s opěrkama, to že mi kolečka špiní sedačky zezadu jsem už překousl jo a vymontoval jsem ty kovové držáky nákladu, dva šrouby a hned je víc místa a nedře se kočár. Když jedeme dálkovou sundám zadní kolečka a položím ho na šířku, je to přesně na míru a na něj už naskládám spoustu věcí, když je nejhůř, sklopím i přední kolo a kufr pak neví, že tam ten kočár vůbec je :-) Tak zatím ahojky, snad to takhle bude stačit.
Getz 1,3l 5dv., r.v. 2004
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Takze podarilo sa mi cvaknut obe polohy spominaneho kociara vratane bez koliesok a nechapali sme, ako krasne to tam voslo a pritom este ostalo kopec miesta v kufri...skveleee! 8)
Obrázek Obrázek
Tucson 2.0i CVVT + Getz 1.4i + Galloper 2.5TD
Emil Munzar
Příspěvky: 5
Registrován: 11 črc 2007, 15:24

Re: kočárek?

Příspěvek od Emil Munzar »

Máme prcka a dva kočárky - jeden větší a jeden menší; ten menší se tam vejde lépe než ten větší; jsem rád, že jsem vám mohl poradit.
pan Munzar
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Tak dnes jsem zjistil, ze vetsi auto jeste nepotrebuju a to jsem uz pomalu zacinal resit co koupit :).

Obrázek
RadekL
Příspěvky: 3
Registrován: 02 zář 2008, 22:30

Kočárek na střeše

Příspěvek od RadekL »

Hodně zvažuju koupit Getze, ale jeho kufr je spíše kufřík. Dá se rozumně převážet hluboký kočárek na střeše? Máte s tím nějaké zkušenosti? Vím, že kočárek budu převážet relativně málo.
Odpovědět

Zpět na „GETZ“