prosím o radu , nefunkční centrál a stahování okének

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
mára
Příspěvky: 2
Registrován: 01 úno 2014, 17:26

prosím o radu , nefunkční centrál a stahování okének

Příspěvek od mára »

Zdravím , koupil jsem Hyundai Sonatu r.v.1999 2,5l , není funkční centrál prej je centrál vypnutý , mám k tomu dvě krabičky dálkáče ,hledal jsem to v pojistkách jestli nechybí a nic jsem nenašel, klíčem jdou otevřít jen oboje přední dveře a jako by to bylo auto bez baterky a zadní dveře se musí otevřít z kabyny jinak se tam nikdo nedostane. Mám ještě jeden problém u řidiče jak je panel stahování okének tak některé okénka jdou otevřít a některý nejdou vůbec zavřít , já si myslím jestli to není panelem jestli to stačí vyčistit nebo sehnat jiný z vrakáče , můžete mi poradit. Děkuji předem moc za odpověď .
Mára
Reklama
 

Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu , nefunkční centrál a stahování okének

Příspěvek od Nexus »

pokud okýnko nahoru i dolů jde z daných dveří, ale né od řidiče, zkusil bych to rozebrat. Ale jinak na staré sonatě jsem několikrát měl problém se samotnou stahovačkou, bývalý majitel to řešil výměnou z vrakáče, já na to rezignoval a dané okýnko neotvíral :mrgreen:
eventuálně odkud seš? Můžem na to někdy klidně mrknout
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
mára
Příspěvky: 2
Registrován: 01 úno 2014, 17:26

Re: prosím o radu , nefunkční centrál a stahování okének

Příspěvek od mára »

Ahoj , u řidiče ovládací panel jsem vyjmul a konektory jsem vystříkal kontaktolem a nic jsem nenašel že by tam bylo něco upadlého nebo poškozeného, pocházím kousek od Hradce králového a odkud jste vy? cestu bych si udělal... . Děkuji předem za odpověď.
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu , nefunkční centrál a stahování okének

Příspěvek od Nexus »

bydliště viz profil :)
možnosti jsou dvě, buď segra často jezdí do HK a nebo víkend 22/23. února se koná HCCZ prasečina a jede sem i kamarád z Hořic (se stejnou sonatou) a poveze si odemě nejspíš hromadu dílů, takže by si mohl naložit klidně celé dveře u řidiče a můžete zkoušet, je elektrotechnik ale časově asi dost vytíženej...
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Odpovědět

Zpět na „SONATA“