Hyundai Satellite SVX

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Divoch
Příspěvky: 3
Registrován: 25 dub 2014, 21:45

Hyundai Satellite SVX

Příspěvek od Divoch »

Brý večer, len tak narychlo, co som sa stihol zaregistrovat. Chcel som dodavku, tak som si ju dnes kupil. Tak tu guglujem co som to vlastne kupil a dostal som sa az sem. Vidim ze su tu sami fajnsmekri na hundajacke dodavky tak sa chcem opytat, ci som dobre kupil. Je to Hyundai Satellite typ SVX, 2,5 TD. Je to dost stary kus a ma hodne nacvalane, a myslim ze asi hodne viac nez je vidiet na tacho (230tis.), ale cesta domov cca 150km bola v pohode. Vie mi niekto podla VIN povedat viac? KMJWWH7FPXU074631. Zatial viem, ze klima je v haji, ani tam nie je remen na kompresor, rucicka otackomera lieta ako splasena po celej stupnici a svieti mi stale kontrolka airbagu. Vzadu nieco rachoti, dufam, ze to bol len ten zdvihak s krizovym klucom na kolesa co mi nechali v aute. Musim to nechat pozriet. Nema to central, alebo nefunguje, to ma mrzi, nie som zvyknuty obiehat auto, ci je cele zamknute. No caka ma asi hodne prace. A asi tu budem niektorých ludi otravovat svojimi otázkami. Tak dufam, ze budete mat so mnou trpezlivost.
Reklama
 

Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Hyundai Satellite SVX

Příspěvek od oltcitak »

Toz vitaj divochu,ked budem vediet,odpoviem. podla VIN som pastol nejake screeny obrazovky,lebo ten blby microcat neumoznuje normalne "cut and paste"
Přílohy
ScreenShot219.jpg
ScreenShot219.jpg (133.77 KiB) Zobrazeno 2382 x
ScreenShot218.jpg
ScreenShot218.jpg (132.81 KiB) Zobrazeno 2382 x
ScreenShot217.jpg
ScreenShot217.jpg (131.24 KiB) Zobrazeno 2382 x
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Hyundai Satellite SVX

Příspěvek od oltcitak »

pokracovanie
Přílohy
ScreenShot222.jpg
ScreenShot222.jpg (124.32 KiB) Zobrazeno 2382 x
ScreenShot221.jpg
ScreenShot221.jpg (130.13 KiB) Zobrazeno 2382 x
ScreenShot220.jpg
ScreenShot220.jpg (129.45 KiB) Zobrazeno 2382 x
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Divoch
Příspěvky: 3
Registrován: 25 dub 2014, 21:45

Re: Hyundai Satellite SVX

Příspěvek od Divoch »

Takze mam Frantíka :D . Dnes som jazdil cely den, poviem Vam, aj takato stara kara vie chytit za srdce. Hlavne v 90tke na nerovnostiach na ceste :shock: . Dakujem za informacie oltcitak. Toto by som asi nikde nezohnal. Z vybavy vidim, ze central to teda nemalo, to je skoda. Toto budem musiet doriesit. Bateria na aute uz doziva. Je tam taka mensia VARTA 70Ah-600A. Myslim, ze kapacitne je slaba a este k tomu citim, ze umiera. Aka baterka je predpisana vyrobcom? Dnes som namontoval radio s CD. CDcko funguje krasne, auto malo uz 6x repro, aj vyskove aj basove. Hra to primerane na dodavku slusne 8) . Vysuvacia antena je zlomena. Toto vymenim ale nechcem vysuvaciu, ako mate riesenu antenu? Rad by som tam dal len nejaku pevnu. A ten rejd. Neuveritelne ale otocil som sa na 7metrovej ceste =D> . Zazitok. Zajtra planujem zalahnut pod auto. Uvidíme, co najdem dole.
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Hyundai Satellite SVX

Příspěvek od oltcitak »

mas tam uvedenu 90Ah,drziak je dlhy 355mm,na vysku barskolko,ked pride moj cas chcem dat 100(355mm) Ah Bosch S5,event 110Ah(394mm) Antenu mam elektricku,tiez rozmyslam nad pevnou,alebo nad aktivnou nalepenu znutra na sklo. Ta vysuvna mi tusim rusi prijem pri jazde cez nerovnosti,ale ma vyhodu,ze pri jazde medzi stromami ju mozem zatiahnut,ale potom mi zasa nejde radio,ledazeby som zaradil vypinac na elektromotor na vysuv(na radio mam zapojenu navigaciu) tak to vidim na tu aktivnu do vnutra(i ked ten prijem bude asi horsi(mam ALU tienenie na oknach) Keby sa dala zohnat dlha laminatova antena(cca 230cm) isiel by som asi do nej a pri jazde v terene by som jej koniec len pripevnil ku karoserii(tak ako kedysi na starych autach) a tym padom by som mal ciastocnu ochranu proti poskodeniu laku od konarov.
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Divoch
Příspěvky: 3
Registrován: 25 dub 2014, 21:45

Re: Hyundai Satellite SVX

Příspěvek od Divoch »

Som prijemne prekvapeny v akom stave je podvozok auta. Ma to 16 rokov, ale kriticku hrdzu som nenašiel. Zda sa ze súdruhovia z koreje tentoraz chybu neurobili :D/ Antikorozna ochrana je zda sa dokonala. Ma to nejaky gumovy povlak na podvozku. Takze karoseria je dobra to ma tesi, mozem ist opravovat. Zatial som nedaval dole dekel spod motora tak neviem v akom stave bude spodok motora ale uz teraz som zistil, ze ako je zadne ulozenie prevodovky tam kde sa pripaja kardan mam utrhnute obidva silentbloky na tom malom nosniku co drzi koniec prevodovky. Bohuzial ziadny aftermarket to zatial neponukol, nema s tym niekto skusenosti ci sa daju silentbloky repasovat? Alebo len kupit origo v hundaji?
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Hyundai Satellite SVX

Příspěvek od oltcitak »

odfot to,najdem ti diel
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Satellite SVX

Příspěvek od Espero »

Až odděláš ten spodní plech, možná zjistíš trošku rezu na nosníkách pod ním. Budou tam některá místa, kde se může držet voda. Ty nosníky ale mají tlošťku pár mm, takže hned tak neprorezaví. Na mě to dělalo zespodu dojem, jako by nešlo o samonosnou kastli, ale o kastli přivařenou k rámu, která jakousi shodou okolností byla pak nazvaná samonosnou.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Odpovědět

Zpět na „H1 Van / Bus / Truck“