Kolik srazů Hyundaiclubu?

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Kolik srazů Hyundaiclubu?

Příspěvek od rade622 »

Jak již bylo načato ve vedlejším tématu, kolik by podle vás mělo být srazů Hyundaiclubu, aby to bylo schůdné pro Vás a jaké jsou představy o délce (2 - 3- 4 dny) a kdy asi by měly být ( ve kterém ročním období).
Měly by být některé akce tzv. oficiální? Něco jako první liga, kde skutečně kdo může přijede, ne jako povinost spíše nadrženost na setkání a lidi kolem?
Co kdo na to?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rade622 »

A tady je příspěvek, který byl původně v tématu sraz mimoň jak Duken tvrdí že to někdo nechápe. Uznal jsem, že se tam nehodí.
Neřekl bych že nechápou, spíš poukazují na to, že sraz by měl být událost na kterou se lidé těší a připravují a která není každý měsíc, aby se zachovala atmosféra vyjímečnosti a tak trochu zdání nedostatkového zboží. Jak psal někdo přede mnou, pokud bude sraz každý měsíc, dojde k devalvaci pojmu "sraz" i té události, a nakonec budou tzv. srazy na které nikdo nepřijede, proč taky, vždyť za měsíc je další. Ono otázka je taky, co si kdo pod pojmem sraz představuje, může to být jen prosté sjetí se někam, oheň, trocha ježdění a pak rozchod. Taky to ale může být akce na níž se pracuje dlouho a která má své pořadatele, ti se akci věnují připravují program, zajišťují sponzory, jinými slovy investují svůj čas a prostředky aby se vše povedlo a bylo nač vzpomínat. Takže žádné zpochybňování ale spíš nutnost z té řady srazů a minisrazů si říct kolik by jich mělo být a které. Zní to možná špatně, ale neměly by se určit tzv. OFICIÁLNÍ srazy klubu, takové které budou mít v názvu SRAZ ? Asi založím nové téma, toto sem již nepatří.
Toto je vlastně prvotní impulz k založení tohoto tématu.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Já si myslím že bych určitě dělal minimálně dva srazy.Z jara Mimoň a na podzim Moravu....Tohle bych bral asi jako oficiální akce klubu.Jako nyní-akce na celý víkend.V pátek příjezd,grilovačka,sobota-blbnutí,spanilka,večer táborák a neděle domů...Myslím že Mimoň i Morava mé očekávání splnily.Tak bych viděl naše srazy.
Samo že jsem i pro Mini srazy.Ty jsou spíš pro pár lidí z okolí...
Ale já osobně bych navrhoval Mimon a pak Moravu...
Protože je určité že když by byl sraz nějak často,tak se na něj člověk ani nemůže těšit a nemusí přijet.Proto myslím že když se včas udá termín pořádání srazu,tak každý má dost času si vše rozvrhnout tak,aby tam nechyběl...
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

rade - dobre napsany! :wink:

kyrglik - jojo vidim to presne takhle, na jare mimon pod stany a v autech, na sklonku leta morava :)
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Tak nějak bych to viděl i já.Na Moravě jsem byl,teď jsem chtěl zkusit tu Mimoň.
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Peťulka
*
Příspěvky: 21
Registrován: 10 zář 2006, 16:02
Bydliště: Vraclav (Vysoké Mýto)

Příspěvek od Peťulka »

Nazdárek lidičky!
I já jsem pro konání 2-3 srazů za rok. Kdyby byly srazy každý měsíc, tak skutečně pochybuju, že by se tam scházelo stále tolik lidí (jako třeba na moravě). Každý jsme odjinud, takže musíme na sraz dorazit, jet několik desítek (stovek) km a pokud bych tak měla jezdit každý měsíc, tak to docela i poleze do peněz. To bych nebyla schopna utáhnout a myslím, že by nás bylo více.
Morava se mi moc líbila, do Mimoně bohužel nemohu jet, protože budu ve Francii, ale co se dá dělat. Určitě se kouknu pak na fotky, nebo možná pojede Pajk s mým bráchou.
Zkrátka konání častých srazů nevidím nijak pozitivně, protože se tam nesejdeme, a bude z toho za chvíli skutečně komerční záležitost. Když se sejdeme 2-3x, budeme se na sebe a na nablejskaný mazlíčky těch ostatních těšit a pojedeme tam s radostí. Ale každý měsíc, to ne!!!! :P
Zatím vlastní Hyundai nemám, jen společnou Lantřičku s Pajkem. Ale občas mi ji taky půjčí!!!!
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Mate pravdu ... Dva opravdu velky a oficialni srazy ... Skutena priprava a vymysleni programu zabere cas ... a kdyby to bylo kazdy mesic, tak by to nemelo ten zadany efekt ....
No a pak kdo se kde domluvi kazdyho vec ...
To usporadani je taky dobry ... Mimon, a pak morava .... aby se nejezdilo porad na stejny misto ...
V podstate je to to stejny, co psali ostatni ... Jen to muselo ven ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Taky bych to videl tak na 2 - 3 velky srazy srazy rocne, vic by bylo spis na skodu...

Vita: Letos jsme se uz videli mockrat, tal ti ty kliky dam tak nejdriv v kvetnu :lol:
vipe

Příspěvek od vipe »

Já bych to viděl na 2 slovy dva oficiální srazy HyundaiClubu v roce a v trvání 2-3 dny 4 je už hodně protože už by to zasahovalo do dalšího týdne a to znamená dovolenou a celkově by to bylo dlouhý. Je mi líto že jsem na Moravě nebyl určitě to podle vyprávění a fotek mohlo bejt dobrý, snad příště pokud se to bude opakovat. :cry:
Osobně bych tomu dal ještě nějaký řád a určil pevné termíny které by se vždy na srazu domluvily rok dopředu. Co se týče financí tak to je pro toho kdo sraz pořádá a nejen pro něj taky pořádnej zápřah (osobně vyzkoušeno) pokud ho ovšem nesponzoruje zaměstnavatel :lol: (určitě víte jak je to myšleno). Najít sponzora, který by alespoň zatáhnul srazový samolepky nebo nějakou blbost jako památku na sraz to dá taky fušku pokud se to podaří, ale silně pochybuju. :cry:
Tak to je můj názor. :wink:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

V podstatě souhlasim s Kyrglíkem :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

tož chlapi..... otázka jak na položenó.....
3(slovy tři) srazy do roka ...1.Mimoň..... 2Vysočina..... 3 Morava ...co??? nebo???? jako??? :P
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Už k tomu není moc co napsat. Ale jak už jsem někde psal. 1x Mimoň, 1x Morava je ideální. Abych řekl pravdu nepřišlo mi fér od Dukena, když Rade622 chystal moravu, aby Duken když tam nemohl jet ještě před Moravou rozvířil diskusi o Mimoni III. To je přesně ten případ, kdy někdo mohl váhat jestli na moravu pojede a když četl že za měsíc je další sraz, neřešil to když za měsíc se bude konat sraz třeba blíž jeho bydlišti. Toť můj názor.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Jirka

Příspěvek od rade622 »

A víš že mě to ani nenapadlo, až když jsem prošel znovu termíny akcí, musím uznat, že máš pravdu. Dík, fakt jsem to netušil.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Farmář píše:tož chlapi..... otázka jak na položenó.....
3(slovy tři) srazy do roka ...1.Mimoň..... 2Vysočina..... 3 Morava ...co??? nebo???? jako??? :P
Já jsem pro víš moc dobře,že jsme o tom vášnivě diskutovali u HOSTÁNKU :lol: :lol: :wink:
P.s Ale nevím,jestli to splním,bač jsem opět ve srabu :? Pudele práce :twisted: Uvidíme no ,makám na tom makám,ale je velkej problém některý lidi převědčit o svých kvalitách :?
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

urcite by kazdy z tech srazu mel mit svy specifika, aby byl kazdej trosku jinej.. :) rade pouzivas ICQ ze bysme se kdyztak domluvili co na moravu a co na mimon a pak to tady predstavili? :wink: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Srazy“