Další tuning Scoupe

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Další tuning Scoupe

Příspěvek od Yurii »

Už se tu probíraly různé tuningy starších Scoupe ale vesměs nebyly nic moc, buďto přeplácaný a ošklivý. Co byste říkali tomuhleScoupe 1993? Mě se docela líbí
:P
Na cardomain.net se dá najít docela dost obrázků :D

Našel jsem ještě jedno parádní Scoupe 1995
Reklama
 

Franta
*
Příspěvky: 91
Registrován: 23 lis 2005, 17:50
Bydliště: Slovensko

:-)

Příspěvek od Franta »

Taková maličkost, pravostranné řízení. Takových a podobných srand ti Košičtí cigoši (pracující (:-)) v anglii) dodají kolik jen budeš chtít
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

To řízení je poslední co by mne zajímalo když je to jen na obrázku... ten druhej je ale myslím hezčí... černá je černá
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

..

Příspěvek od lubin1281 »

az na ty mracitka supr ta bila se me liby cernych jezdi hodne ale bylich je u nas malo
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
Karlos

Příspěvek od Karlos »

To černý je vážně parádní :wink:
Uživatelský avatar
Bowie
*
Příspěvky: 19
Registrován: 11 říj 2006, 17:05
Bydliště: Brumov

Re: Další tuning Scoupe

Příspěvek od Bowie »

To není vůbec špatné,ale už se těším až Vám představím na jaře moje scoupé,už ted nevypadá špatně ale planuji něco mnohem poutavějšího :shock: Mám v něm už 3 motor,ty předtím nevydrželi moje nároky.Můj aktuální výkon je cca 150PS.Předtím jsem měl cca 170PS bez naprogramování ř.jed!!!Ale ten jezdil jen měsíc ,nalil jsem 102 okt. benzín který lije můj kamarád do závodáků a asi po hodině se mi propálili písty(chvíli jsem si připadal jak při startu letadla,nekecám muselo to přidat tak 20% výkonu nechápal jsem,ale stranda něco stála) :( ...mám pár dobrých tipů jak zvýšit výkon,kdyby někdo chtěl rád se podělím :lol: :lol: :lol:
Hyundai Scoupé 1.5i TURBO
Felotron

Příspěvek od Felotron »

toz na to jaro su zvedavy ;)

Vitej mezi nama!
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Další tuning Scoupe

Příspěvek od Yurii »

Bowie píše:To není vůbec špatné.... :( ...mám pár dobrých tipů jak zvýšit výkon,kdyby někdo chtěl rád se podělím :lol: :lol: :lol:
Nojo ale jestli nevidím špatně tak ty ho chceš prodat... Poslední dobou sleduju Scoupe na prodej na par serverech a našel jsem tam to tvoje... 3koda že ty prachy budu mít až v únoru :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Bowie
*
Příspěvky: 19
Registrován: 11 říj 2006, 17:05
Bydliště: Brumov

Příspěvek od Bowie »

Potřebuji jen sehnat Turbo Garret T25 nevíš kde bych ho sehnal... at hledám jak hledám,tak bez úspěchu.Kdyby kdokoli věděl dejte mi prosím vědět,díííík moc!
Hyundai Scoupé 1.5i TURBO
Uživatelský avatar
Bowie
*
Příspěvky: 19
Registrován: 11 říj 2006, 17:05
Bydliště: Brumov

Re: Další tuning Scoupe

Příspěvek od Bowie »

Ano chtěl jsem ho pradat,chtěl jsem vyzkoušet něco nového.Ale pak jsem se vzpamatoval a nechám si ho a ještě na něm zapracuji!!!!!!!!Znám ho do posledního sroubku a tak by se mi sním těžko loučilo :cry: Sakra ale byli to i nervy,než jsem to dal do pořádku...
Hyundai Scoupé 1.5i TURBO
Karlos

Příspěvek od Karlos »

A dobřes udělal :wink:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Se nám tu nějak ta Scupátka rozmohla,jen tak dál !! :D :wink:
Ps přidám sem pár Scupátek!! 8)
Obrázek ObrázekObrázek
Toto jsou Scupátka českýho původu a vůbec první sraz Scupátek pod taktovkou našeho Blacksheepa!! :D Obrázek
A tohle je moje mimino!!! :lol: :lol: Obrázek
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Ivane krasa, mas co dohanet treba to vinovy hmmm! Ne delam si legraci i original ma neco do sebe. A jak to vypada s tvym prodejem?
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hujer píše:Ivane krasa, mas co dohanet treba to vinovy hmmm! Ne delam si legraci i original ma neco do sebe. A jak to vypada s tvym prodejem?
Žádný se nekoná a nekonal,to byly pouze moje nervy na pochodu!!! :oops: Mozek nevěděl co ústa povídají!!! :lol: :lol: :wink:
Je to krásný,když je to třeba malinko vytuněný,ale chechtáčky na to nejsou :( a mě stačí origoš !! :) :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

To je dobre.Byla by to velka skoda. Priste az te to zas napadne, tak na tebe zavolame Chocholouska! :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“