samovolne resetovanie priemernej spotreby

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
t0mash
Příspěvky: 3
Registrován: 10 bře 2015, 07:40

samovolne resetovanie priemernej spotreby

Příspěvek od t0mash »

Stalo sa to uz niekomu ? mam najazdenych 5000km a asi dva krat sa mi stalo ze sa mi zresetovala samovolne priemerna spotreba,raz pri nastartovani a druhy raz priamo pri jazde, v PP som nic neprestavoval..
diky za postrehy :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vendelín
***
Příspěvky: 554
Registrován: 05 úno 2014, 17:51
Bydliště: Benešov

Re: samovolne resetovanie priemernej spotreby

Příspěvek od Vendelín »

Mám podobnou zkušenost.PP zazlobil letos v lednu.Jel jsem 400km za cca 4hod.20min a po dojetí jsem chtěl zkontrolovat PP.Ukázal mi průměrnou rychlost 38km/hod.,což byla blbost.Všechny údaje jsem vynuloval a od té doby je to OK.
Hyundai Elantra,1,6 Comfort-prodáno
Renault Mégane Grand Coupé-od 12/2018
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: samovolne resetovanie priemernej spotreby

Příspěvek od bony »

t0mash píše:Stalo sa to uz niekomu ? mam najazdenych 5000km a asi dva krat sa mi stalo ze sa mi zresetovala samovolne priemerna spotreba,raz pri nastartovani a druhy raz priamo pri jazde, v PP som nic neprestavoval..
diky za postrehy :)
Mrkni se do nastavení PP je tam možnost nulovat při tankování. Nevím, jak to přesně funguje ale udělalo mi to když jsem to měl zapnuté a najel jsem na chalupě do prudkého kopce. Nevím zda je tam nějaký el. plovák, který to vyhodnotil jako tankování...?
t0mash
Příspěvky: 3
Registrován: 10 bře 2015, 07:40

Re: samovolne resetovanie priemernej spotreby

Příspěvek od t0mash »

bony píše:
t0mash píše:Stalo sa to uz niekomu ? mam najazdenych 5000km a asi dva krat sa mi stalo ze sa mi zresetovala samovolne priemerna spotreba,raz pri nastartovani a druhy raz priamo pri jazde, v PP som nic neprestavoval..
diky za postrehy :)
Mrkni se do nastavení PP je tam možnost nulovat při tankování. Nevím, jak to přesně funguje ale udělalo mi to když jsem to měl zapnuté a najel jsem na chalupě do prudkého kopce. Nevím zda je tam nějaký el. plovák, který to vyhodnotil jako tankování...?
Ano to ma napadlo tiez zeby to mohlo robit, ale to mam vypnute.
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: samovolne resetovanie priemernej spotreby

Příspěvek od vipe »

Taky se mi to stalo už 2x. Zrovna je to týden zpátky, nastaruju dám zpátečku vycouvám z parkoviště a když se rozjedu tak koukám že na displeji jsou jen pomlčky. Trvalo to tak 5 vteřin a pak tam skočila průměrná spotřeba 28 litrů :shock:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
t0mash
Příspěvky: 3
Registrován: 10 bře 2015, 07:40

Re: samovolne resetovanie priemernej spotreby

Příspěvek od t0mash »

vipe píše:Taky se mi to stalo už 2x. Zrovna je to týden zpátky, nastaruju dám zpátečku vycouvám z parkoviště a když se rozjedu tak koukám že na displeji jsou jen pomlčky. Trvalo to tak 5 vteřin a pak tam skočila průměrná spotřeba 28 litrů :shock:
no presne druhy krat sa mi to tiez stalo pri spiatocke, jemne som zacuval do mierneho kopca a zrazu reset, prvy krat sa mi to stalo zase pocas jazdy ked som prechadzal kruhacom,dost svizne hehe ... takze by to mohla robit nejaka poloha (mozno to ma suvislost zo zariadenim ktore resetuje spotrebu po natankovani, albo to resetuje PP? alebo nejake cidlo?)
Uživatelský avatar
harvi
**
Příspěvky: 374
Registrován: 17 dub 2016, 09:17

Re: samovolne resetovanie priemernej spotreby

Příspěvek od harvi »

stalo sa mi uz asi 3x na 05/2016
Hyundai i30 cw, 1.6GDI 99kw STYLE
Skoda Felicia 1.6
minulost: 307 SW facelift 1.6HDi 80kW, Skoda 120L, Skoda 110
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“