Outside

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
lassev
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro 2014, 21:22
Bydliště: Slaný

Outside

Příspěvek od lassev »

Ahoj na stránkách :hyu: u i40 je obrázek palivoměru v kterém je nad venkovní teplotou
nápis ,,OUTSIDE" otázka zní proč já ho tam nemám-je to podle roku výroby nebo nějakým kodováním.
Když jsem u toho kodování jde něco u i40 navíc nakodovat třeba přisvětlování do zatáčky mlhovkama
a podobně. :?:
A ještě jeden dotaz řešil jste někdo jinou houkačku (dvoutonovou) než je origo. :hyu: :?: :?:
Hyundai i40 CW ,Premium 1,7 CRDi, 100kw, manual
Reklama
 

Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Outside

Příspěvek od robertbulko »

lassev píše:Ahoj na stránkách :hyu: u i40 je obrázek palivoměru v kterém je nad venkovní teplotou
nápis ,,OUTSIDE" otázka zní proč já ho tam nemám-je to podle roku výroby nebo nějakým kodováním.
Když jsem u toho kodování jde něco u i40 navíc nakodovat třeba přisvětlování do zatáčky mlhovkama
a podobně. :?:
A ještě jeden dotaz řešil jste někdo jinou houkačku (dvoutonovou) než je origo. :hyu: :?: :?:
i40 má dve verzie budíkov. Na oboch sa zobrazuje OUTSIDE. Pozri obrázok. Sú verzie čo nezobrazujú číselné hodnoty pri ukazovateľoch paliva (0, 1/2, 1) a teploty (50,90,130), ale o budíku bez nápisu OUTSIDE sa v návode nepíše. Do zákrut si i40 prisvetluje žiarovkami v hlavných svetlometoch. Sú naklonené do boku. Húkačku si nainštaluj akúkoľvek chceš. :P
Přílohy
Screen Shot 2015-03-18 at 21.54.14.png
Screen Shot 2015-03-18 at 21.54.14.png (199.53 KiB) Zobrazeno 2434 x
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
lassev
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro 2014, 21:22
Bydliště: Slaný

Re: Outside

Příspěvek od lassev »

No obrázky jsou to pěkné mám typ ,,B" verze co zobrazuje číselné hodnoty
ale PROČ se mi nezobrazuje napis OUTSIDE jsem se nedozvěděl podle návodu jak píšeš by asi měl.
Tobě se zobrazuje?
To že si i40 přisvětluje žárovkama v hlavních světlometech to vím ale žádný zázrak to není,tak jsem si myslel tomu trochu pomoc těma mlhovkama.
A co se týká těch houkaček když si tam dám jinou houkačku co záruka.
Hyundai i40 CW ,Premium 1,7 CRDi, 100kw, manual
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Outside

Příspěvek od robertbulko »

lassev píše:No obrázky jsou to pěkné mám typ ,,B" verze co zobrazuje číselné hodnoty.
...
Mne sa zobrazuje OUTSIDE. https://db.tt/yxsEqBMS
Keď si vymeníš húkačku, nemyslím si že by to mohlo ovplyvniť záruku. Prisvetlovanie by si si mohol cez relátka prepojiť s hmlovkami, ale tu už to bude o záruke ak ti na to prídu. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
skuči
**
Příspěvky: 244
Registrován: 22 říj 2014, 19:58
Bydliště: Kolín

Re: Outside

Příspěvek od skuči »

zrovna tento detail bych odstraněn s malým faceliftem auta, který proběhl... já mám vyrobeno v roce 2014 a také se mi to již nezobrazuje
Obrázek Spotřeba HYUNDAI i40 1,7 CRDi 100 kW / 136 HP
Premium White Crystal - manuál, černá kůže
Uživatelský avatar
lassev
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro 2014, 21:22
Bydliště: Slaný

Re: Outside

Příspěvek od lassev »

skuči píše:zrovna tento detail bych odstraněn s malým faceliftem auta, který proběhl... já mám vyrobeno v roce 2014 a také se mi to již nezobrazuje
Tak to jsem potřeboval slyšet že to není žádná závada ale je to tak už od výroby taky mám 2014/9
skuči díky
Hyundai i40 CW ,Premium 1,7 CRDi, 100kw, manual
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8994
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Outside

Příspěvek od idam.i »

U mňa Outside svieti(2011).Ani by ma nenapadlo,že FL obsahje aj takúto úpravu. :-k Čo sa týka prisvecovania do zákruty,zdá sa mi dostatočne účinne.Klaksón je chabý,ale už som si zvykol.Pokial viem,tak to riešili chlapci na ix35.Údajne ten bol ešte horší. #-o
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
mtb_
*
Příspěvky: 34
Registrován: 16 kvě 2014, 16:28

Re: Outside

Příspěvek od mtb_ »

Ja mam 5/2014 a nemám to tam. Doteraz som si to neuvedomoval. Ale keď som dal dakomu šoférovať po 1x nevedel sa zorientovať kde je teplotný údaj.

Tiež čo mi vadí je údaj času pri navigácii furt je inde zobrazený.
Pri navigácii malé vľavo pri rádiu inde vecsie. Keď v noci vypnem displej tak nie je nikde.
Neviem prečo to nedali medzi budíky. Bol by jeden a kľud.
Odpovědět

Zpět na „i40“