rychlé padaní otáček

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
arny
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 zář 2006, 17:01
Bydliště: Vimperk

rychlé padaní otáček

Příspěvek od arny »

Chlapi mam probém...na mém druhém autě se začalo dít něco co by asi nemělo...jedujedu a najednou padnou otáčky uplně na nulu a nejedu...pak je problém nastartovat a tak to chvilku nechám nastartuju a situace seopakuje....stalo se vám něco podobného?????? je to 15 GT dík za radu jo a něco sem pro vás nafotil tak abych nebyl za škrta.....
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

No pravděpodobně Ti odešel volnoběžný ventil ,ten udržuje volnoběh motoru,jestli máš jiný zkus je přehodit!! :wink: Obrázek
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Ahoj!
Na scupech dos casto odchazeji palivovy cerpadla v nadrzi.Kdyz je studeny tak tlaci, ale jak se zahreje tak prestane. Mohl by to byt i tvuj pripad. Je to jen rada, po netu se tezko opravuje! :lol:
Hujer
arny
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 zář 2006, 17:01
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od arny »

na volnoběh to běží vpohodě....prosím tě máš nějakou dokumentaci o s coupe jako je : jak na to ...atp?????
arny
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 zář 2006, 17:01
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od arny »

je na vás nějakej telefon?????
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Hujer 604860997 a jsem na primu! :D
arny
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 zář 2006, 17:01
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od arny »

chcipnul mi bobil a nabiječku mam na dílně tak se ozvu zejtra.....dík zatim za radu a zira uvidíme......jedu na diagnostiku a projedu to všechno.....
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

arny píše:na volnoběh to běží vpohodě....prosím tě máš nějakou dokumentaci o s coupe jako je : jak na to ...atp?????
No ,s tebe to leze jak s chlupaté deky,ale jak říká Hujer může to být klidně i palivové čerpadlo,že prostě vysadí !! Začne kolísat tlak v palivovém systému!! Bych též dopručil dát i nové relé na palivové čerpadlo!! :wink:
P.s Jinak zdravím Hujera a pozdravuj Mirku :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
arny
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 zář 2006, 17:01
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od arny »

Máte někdo schéma zapojení paliv.systému?????
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

arny píše:chcipnul mi bobil a nabiječku mam na dílně tak se ozvu zejtra.....dík zatim za radu a zira uvidíme......jedu na diagnostiku a projedu to všechno.....
Zjisti mi prosím tě podčím Scoupé běhá Verzi programu a v jakém protokolu a oplátkou Ti klidně pošlu schéma palivového sytému já ho mám heč!! 8) :wink:
P.s Slovo držím kluci vědí!! 8) :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
arny
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 zář 2006, 17:01
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od arny »

pokusím se to zítra crack.u hyndaje ale nevím jak snad to pujde mam tam kamaráda......
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Tak dej vedet, jak si dopadl. Ale podle me ta diagnostika nic neukaze.
Tak zatim tuningu zdar :!:
Uživatelský avatar
Bowie
*
Příspěvky: 19
Registrován: 11 říj 2006, 17:05
Bydliště: Brumov

Příspěvek od Bowie »

Hujer píše:Ahoj!
Na scupech dos casto odchazeji palivovy cerpadla v nadrzi.Kdyz je studeny tak tlaci, ale jak se zahreje tak prestane. Mohl by to byt i tvuj pripad. Je to jen rada, po netu se tezko opravuje! :lol:
Hujer
S tím čerpadlem nevím,mě osobně už jednou odešlo...A projevovalo se mi to tak,že když jsem nastartoval tak v pohodě ,ale když jsem přidal víc plynu tak na 40% tak se motor začal dusit...Jednou jsem měl problém taky z volnoběhem a příčinou bylo,že mi to sálo falešný vzduch(byla i vyšší spotřeba).Podívej se jestli ti to někde neuniká.Nastartuj a dobře naslouchej!Já jsem to měl přímo mezi hlavou a sáním...
Hyundai Scoupé 1.5i TURBO
arny
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 zář 2006, 17:01
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od arny »

tak operace je za náma...nový čerpadlo,filtr,rozdělovač,kabely,svíšky,váha vzduchu,klapka,volnob.ventil,cívka, a jsme tam kde předtím je to tu pořát jo vlastně i řídící jednotka.na diagn.řekly že nemáme žádnej problém a ono je to tu pořád tak teď dejte prosím hlavky dohromady nebo pujde auto ze skály..... :) :P fakt už nevím čím to je.....
Uživatelský avatar
Bowie
*
Příspěvky: 19
Registrován: 11 říj 2006, 17:05
Bydliště: Brumov

Příspěvek od Bowie »

arny píše:tak operace je za náma...nový čerpadlo,filtr,rozdělovač,kabely,svíšky,váha vzduchu,klapka,volnob.ventil,cívka, a jsme tam kde předtím je to tu pořát jo vlastně i řídící jednotka.na diagn.řekly že nemáme žádnej problém a ono je to tu pořád tak teď dejte prosím hlavky dohromady nebo pujde auto ze skály..... :) :P fakt už nevím čím to je.....
Může to dělat čidlo na teplotu,nebo čidlo otáček....a nebo to bude ta samá blbost jak to mě dělalo a to že mi to sálo někde vzduch kde nemělo.
Hyundai Scoupé 1.5i TURBO
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“