Jak má zabírat spojka?

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Jak má zabírat spojka?

Příspěvek od kizby »

Zdravím vás lidičky, můžete mi prosím někdo poradit? Mám accenta teprve pár dní a spojka mi zabíra docela dost dole, řekl bych až na podlaze, což mi nepřipadá normální. Zkoušel jsem to odvzdušňovat, ale nepomohlo to. Zkrátka si na to budu muset asi zvyknout. Jak tedy zabírá spojka vám? Mám Accenta 1,3 12V 1995 ( teda doufám protože v techničáku mám napsáno jen 55kW což by byl 8 ventil, ale na hlave mam 12 Valve :o)) Díkys za odpověď
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomexion
*
Příspěvky: 54
Registrován: 25 srp 2006, 20:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomexion »

me dela to samy - proste kdyz poctive neseslapnu spojku, tak si pekne spocitam zoubky... za ten +- mesic co ho mam jsem si ale docela zvyknul.. nejvic se mi to dari pri razeni ze 2 na 3...
Accent 1,5 16V 73KW rv.97
Uživatelský avatar
yenda
**
Příspěvky: 145
Registrován: 29 srp 2005, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenda »

JJ taky mi zabírá spojka až dole ...
ale zvykl jsem si na to hned a nedělá mi to problém. Jen když přesednu z jiného auta, tak mi to občas chcípne, jinak pohoda.
ani jsem s tím nezkoušel nic dělat, jde o zvyk
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW)
dříve: Accent 1.5 12V GLS, r.v. 1997
kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kizby »

No právě.....ty zoubky......ale myslím že sou pořád ještě všechny. Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :o)))) Jen jsem se bál že stím něco mám. Třeba že odchází do věčných lovišť...ale to by asi zabírala až nahoře co? Mám najeto 164 tis.....teda né já ale to auto. Koupil jsem ho před 3 dnama od nějakýho týpka co to vozí...dal jsem za něj 45 tis.....a pak sem zjistil, podle dokladu kterej sem našel v kastlíku dal on v německu 700 Euro .o( No kdo umi ten umi. A to mě ješťě čeká výměna zadního příčnýho ramena...je nejaky vykvrdlany(teda možná že je to i vodorovný rameno.....taková ta tyč na dvou gumách co čumí vedle kola)....a ještě jeden problem co mě drásá nervy je to že mi neco vzadu pořád rachotí a nevím co......tady v recenzích je toho sice hodně....ale zkousel jsem dat i molitan mezi zadni vrata anic....i zamek sem posouval a pořad stejny .o(((
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Je to v pořádku,spojka má zabírat úplně od spoda.Mám Accenta r.v.2000 koupenýho fungláče a dělá to od nova.Není to závada.
zege
Příspěvky: 6
Registrován: 13 lis 2005, 17:24
Bydliště: slovácko

Příspěvek od zege »

Accent.A píše:Je to v pořádku,spojka má zabírat úplně od spoda.Mám Accenta r.v.2000 koupenýho fungláče a dělá to od nova.Není to závada.
Plně souhlasím je to OK, má to tak být. Jenom pozor na mrtvý chod, seřídit :roll:
kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kizby »

co je mrtvý chod? jak seřídit? :shock:
Accent 1,3i 12V do provozu 12/1995
Uživatelský avatar
tomexion
*
Příspěvky: 54
Registrován: 25 srp 2006, 20:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomexion »

kizby píše:co je mrtvý chod? jak seřídit? :shock:
mrtvý chod imho je taková vůle mezi výchozí polohou pedálu a polohou, kdy začíná "pracovat"

proste kdyz zacinas slapat na pedal, mela by tam byt takova vůle
Accent 1,5 16V 73KW rv.97
kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kizby »

hmm a kde a jak se to šteluje? jak to ma byt?
Accent 1,3i 12V do provozu 12/1995
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“