Vypálený koncák u autorádia

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Kacud
Příspěvky: 3
Registrován: 22 bře 2013, 07:26

Vypálený koncák u autorádia

Příspěvek od Kacud »

Zdravím všechny,
zakoupil jsem přes Ebay toto autorádio a jel si ho odpborně namontovat do Hyundai servisu.
http://www.ebay.com/itm/Pure-Android-4- ... 1659564176

Bohužel pro mě ten hošík který se do toho pustil tomu úplně nerozuměl a při zapojení použil původní kabely z autorýdia, které ovšel byly zapojeny (z pohledu výstupu nd repráky) obráceně a dvakrát šlusnul pojistky jak v autě tak na rádiu. Tím zřejmě došlo v vypálení koncáku v autorádiu, protože vše funguje jen z toho nejde ani hlásek.
Potřeboval bych ty zda to někdo umí zpravit ....
Reklama
 

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8989
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Vypálený koncák u autorádia

Příspěvek od idam.i »

Prečo to nerieši ten servis. :?: Ty si predsa nepochybil :!:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Miloslav.k
*
Příspěvky: 28
Registrován: 07 led 2011, 17:39
Bydliště: Lužice-(Hodonín)

Re: Vypálený koncák u autorádia

Příspěvek od Miloslav.k »

Kacud píše:Zdravím všechny,
zakoupil jsem přes Ebay toto autorádio a jel si ho odpborně namontovat do Hyundai servisu.
http://www.ebay.com/itm/Pure-Android-4- ... 1659564176

Bohužel pro mě ten hošík který se do toho pustil tomu úplně nerozuměl a při zapojení použil původní kabely z autorýdia, které ovšel byly zapojeny (z pohledu výstupu nd repráky) obráceně a dvakrát šlusnul pojistky jak v autě tak na rádiu. Tím zřejmě došlo v vypálení koncáku v autorádiu, protože vše funguje jen z toho nejde ani hlásek.
Potřeboval bych ty zda to někdo umí zpravit ....
Soulasím ,že by to měl vyřesit servis. Bude to však těžké se s nimi domluvit (neoriginál).Nerozumím však tvému popisu zapojení.S dodanou kabeláží snad ani nelze nějaké draty přehodit a vše musí ihned fungovat.Jen doufám,že nemáš zapojené repráky z CINCH konektoru.
V rádiu určitě nejsou klasické koncáky a bez podrobného schématu zapojení bude oprava velmi problematická(otazka jestli je konvový díl vůbec vadný) Možná blbá rada ,zkusil bych sluchátkama jestlí je na CINCH front pravý, levý příadně pravý, levý zadek nějaký fm signál
,pokud jo, tak použít nějaký externí zesilovač.Tím obejdeš vadný koncový stupeň ( Koncáky)
ix35 classic 1,6gdi
Major
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 srp 2013, 22:01

Re: Vypálený koncák u autorádia

Příspěvek od Major »

No, jestli je to stále aktuální, tak přímo na stránce prodejce na ebay je uvedeno, že je použit koncový stupeň TDA7384. Takže výměna je brnkačka pro každého bastlíře přes slaboproud. Stojí kolem 200,- Kč, i míň.
--
ix 35. DOHC 2.0 4x4- ??
Škoda Fabia 1.2 HTP-spolehlivost
Opel Zafira 1.8-nuda
Renault Scenic 1.9-kontrolka poruchy častější než blinkr
Nissan Mikra-motokára
Š.Favorit-spolehlivá nuda
Citroen AX 1.1-živé,leč poruchové
Š 120 - ...stejně první je nejlepší
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“