Mobileye

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Mobileye

Příspěvek od bony »

Máte někdo zkušenosti s https://mobileye.sherlogtrace.cz/
Reklama
 

abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Mobileye

Příspěvek od abdulzabak »

temer identicke funkce, krome detekce chodcu a cyklistu, maji i aplikace do telefonu, ktere vyuzivaji jeho kameru.
Treba https://play.google.com/store/apps/deta ... Road&hl=en plna vere https://play.google.com/store/apps/deta ... .pro&hl=en
zkousel jsem tu lite verzi v oktavce, docela to fungovalo, ale v i30 mi telefon nevidi na silnici...
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
Uživatelský avatar
zdeminem
**
Příspěvky: 123
Registrován: 17 čer 2015, 12:59

Re: Mobileye

Příspěvek od zdeminem »

Jako já osobně si rád za nejrůznější "vehementy" připlatím, ale tohle už je asi i na mě moc... snažím se fakt věnovat provozu a asi bych se bál, že po přesednutí do jiného auta se budu pořád spoléhat na takovéhoto "hlídače" a ejhle, on tady néni... :) takže za mě nebrat a zkusit se víc věnovat provozu sám (ano, sám se kolikrát přistihnu že jsem ztratil pozornost, ale pak si nafackuju a jede se dál).
i30 CW Cool red 1,6 CRDi 100kW Premium AT 17.1.2019 total crashed (né mojí vinou)
i30 fastback Polar White 1,4 T-GDI DCT Style
copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: Mobileye

Příspěvek od copper5252 »

nad něčím podobným jsem přemýšlel ale bohužel tohle má "normální kameru" ja bych uvítal něco co by mnělo thermokameru za přijatelnou cenu ! ceny thermokamer jsou šilené :roll:

a proč thermokameru hlavně na zvěř v noci a chodce
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Mobileye

Příspěvek od bony »

copper5252 píše:nad něčím podobným jsem přemýšlel ale bohužel tohle má "normální kameru" ja bych uvítal něco co by mnělo thermokameru za přijatelnou cenu ! ceny thermokamer jsou šilené :roll:

a proč thermokameru hlavně na zvěř v noci a chodce
To je pravda, to jsem si neuvědomil, že to nemá. Šlo mi právě o tu zvěř nebo chodce v nočních hodinách.
copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: Mobileye

Příspěvek od copper5252 »

přemýšlím jak levněji než thermokamerou detekovat zvěř/chodce v noci , ono by stačilo kdyby to pracovalo na principu PIR čidla , ale u PIR čidel je problem z rychlosti a dosahem detekce navíc detekuji jen pohybujíci se oběkty (pokud se nepletu)

už jsem skoušel použít kameru citlivou na infra světlo a silný zaříč infra (infra výkonové led 10x 3 waty ) ale je problem že tohle dokonale oslepi radar co používá mněstka policie a občas i statní , který mněří odrazem infra :(
navíc to dokaže oslepit levnější kamerÿ která by auto chtěly snímat :(
dosach je omezený na cca 50 metru , další problem dosti velké zahřívaní infra diod ( to by se řešít dalo )

A zase jsem rozkecal :D :roll:
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“