Zaseklé radio s navigací,jen znak H

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
zdenal z brna
Příspěvky: 5
Registrován: 02 črc 2014, 07:57
Bydliště: Brno

Zaseklé radio s navigací,jen znak H

Příspěvek od zdenal z brna »

Zdravím, mám problém s radiem s navigací LG LAN8904EHLM. Zaseklo se tak že na displeji zůstal znak H, ovládání hlasitosti jde jen na volantu a poslední naladěná stanice, jinak žádné tlačítko prostě nic. Nepomohlo vytáhnout pojistky a odpojit baterku na 4 hod. Na ruském foru to řeší, zde je odkaz http://kiaclub.ru/forum/showthread.php? ... #post57502Nechal jsem si to přeložit (googlem)ale nějak nevím co tam přehrát přes vnitřní USB v tom Win.CE 6 abych to rozjel. Mohli by jste se na to mrknout a poradit. V servisu jsou z toho blbý, a že rádio vymontují a pošlou do Prahy to jsem zamítl. Díky za každou radu.
Přílohy
Pohled na zadní stranu
Pohled na zadní stranu
Pohled na zadní stranu.jpg (57.83 KiB) Zobrazeno 1869 x
ix35 r.v.2010
Reklama
 

azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: Zaseklé radio s navigací,jen znak H

Příspěvek od azibrov »

Ahoj. Je treba ve slozce SYSTEM zarizeni Storage Card vsechni soubory nahradit souborami z nejakeho obrazu, ktery stahnes z odkozu nekde na tom foru. Tohle provedes az pripojis radio pomoci mini USB k notebooku. Musis pred tim stahnout a nainstalovat program Centr zarizeni Windows mobile. Odkaz je v tom prispevku. Windows mel by automaticky rozpoznat radio a pristup k souborum je pres Muj Pocitac. A pak pouze nahradit VSE soubory ve slozce SYSTEM. Snad jsem ti pomohl. Hezky den
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
zdenal z brna
Příspěvky: 5
Registrován: 02 črc 2014, 07:57
Bydliště: Brno

Re: Zaseklé radio s navigací,jen znak H

Příspěvek od zdenal z brna »

Takže jsem to provedl jak jsi mě poradil,ale při kopírování to dělá že kopíruje ale nic se neděje jenom okno že kopíruje. Čekal jsem skoro dvacet minut. Několikrát jsem to opakoval bez motoru s motorem a nic. Vypadá to že jsem v koncích.Nevíte někdo kdo by to mohl opravit v okolí Brna.
ix35 r.v.2010
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: Zaseklé radio s navigací,jen znak H

Příspěvek od azibrov »

Skousels reinstalovat soft pres usb z flesky? V dalsim prispevku je odkaz ale na ruskou verzi a hlavne pro kia sportaze (nevim jestli je to same). Zkus nekde najit pro ix35. Treba tady je spousta vseho: http://club-ix35.ru/topic/7037/
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=110&t=26253 tady jeste neco o update firmwaru pro hyundai. Treba to pomuze
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
zdenal z brna
Příspěvky: 5
Registrován: 02 črc 2014, 07:57
Bydliště: Brno

Re: Zaseklé radio s navigací,jen znak H

Příspěvek od zdenal z brna »

Přeinstalovat /Skousels reinstalovat soft pres usb z flesky? /to jsem zkoušel ale nereaguje žádné tlačítko na rádiu ani USB, tak ja to chceš reinstalovat? V Hyundai v Brně mě řekli ž to neopravují, jenom výměna za 30000 až 40000 tisíc. Chtělo by to nějakého elektro kutila co te elektronice rozumí, někde v okolí Brna. A když to nevyjde tak koupím rádio z číny s androidem. Problém je ale že v autě je zesilovač přes SPIDF a ty radia většinou nemají.Tak jedině převodník.Doporučí mě někdo nějaké radio do IX35.
ix35 r.v.2010
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“