Intenzita podsviceni radia

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

BruceWillis
*
Příspěvky: 19
Registrován: 13 zář 2015, 13:13
Bydliště: Praha

Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od BruceWillis »

Nevite jestli nejak nejde snizit intenzita podsviceni radia? rad bych snizil intenzitu podsviceni jenom radia, to mi prijde o dost vice svitici nez ostatni prvky. Ovladaci kolecko mam, tim si ale snizim i ostatni prvky a to nechci, vadi mi jen moc svitici radio (hlavne v noci), idealni by bylo kdyby se v nocnim rezimu (kdyz zapnu svetla) displej prepnul do inverzniho rezimu... neda se toto nekde pomoci diagnostiky zmenit?

mam i30 2015, obycejne radio
Reklama
 

diamond
**
Příspěvky: 153
Registrován: 19 říj 2015, 13:14
Bydliště: Košický kraj

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od diamond »

ja to vypínam len tým tlačidlom v pravom hornom rohu na uplnu čiernu obrazovku
09/2014 i30 1,4 biely
12/2015 TUCSON 1,7 CRDi style WHITE SAND
BruceWillis
*
Příspěvky: 19
Registrován: 13 zář 2015, 13:13
Bydliště: Praha

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od BruceWillis »

ano, to robim aj ja.... ale uz ma to nebavi :-( navyse ked preladim na inu stanicu, alebo ked skocim na inu pesnicku, tak sa display vzdy zapne a uz nezhasne, znova musim stlacit to tlacitko....

pride mi prirodzene ze by sa to malo invertovat alebo aspon dat niekde v nastaveni znizit ta intenzita... je prilis silna... :-(
i30 2015 1.6 crdi
diamond
**
Příspěvky: 153
Registrován: 19 říj 2015, 13:14
Bydliště: Košický kraj

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od diamond »

no je to tak jak píšeš ,ja som za rok na nič neprišiel snad sa niekto ozve čo vie ako na to
09/2014 i30 1,4 biely
12/2015 TUCSON 1,7 CRDi style WHITE SAND
BruceWillis
*
Příspěvky: 19
Registrován: 13 zář 2015, 13:13
Bydliště: Praha

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od BruceWillis »

myslim ze to, ze sa po prepnuti stanice, alebo preskocenia na dalsi pesnicku, display zapne, ale nevypne, je chyba a to tusim odstranuje nova verzia SW, mali by to prehrat v hyundai zdarma...co trosku pomoze, no ja by som ho idelalne mal zapnute, ale proste stlmene na minimum...

zajdem k predajcovi a necham si prehrat SW v radiu, a uvidim co to prienesie...
i30 2015 1.6 crdi
Uživatelský avatar
vodopadek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 17 dub 2015, 14:51

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od vodopadek »

taky mi to vadi. na prehrani software jsem se ptal, sice v kontextu toho, ze v facelifte je v PP cestina a chtel jsem ji nahrat i do auta z roku 2014, bylo mi receno ze nelze. Ale treba do radia se nahrava software samostatne.. taky by mi to bodlo, taky pouzivam vypinani displeje mesickem jinak to proste nejde.
Hyundai I30CW, 1.6 MPI, steel grey 2014, paket komfort, parkovaci senzory STEELMATE - PRODÁNO
Současnost: Hyundai I30HB, 1,5 CVVT, Comfort - Polar White 2021
Martinsp
****
Příspěvky: 1399
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od Martinsp »

Je pravda že svítí dost, ale když to vypne měsíčkem tak se při změně hlasitosti, nebo stanice rozsvítí jen na pár vteřin a zase zhasne. Už se to tu také řešilo. Češtinu bych bral taky.
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od ulthar »

Docela dobry tip s update SW. Taky mi to dela, ze po prehozeni stanice uz to nezhasne. Chystam se volat prodejci ohledne jedne reklamace, tak se ho na to zeptam. Celkem nechapu, proc to proste neudelali tak, aby to ta intenzita sla menit. Taky mi prijde docela skoda, ze se automaticky nevypina podsviceni u ovladani klimatizace, protoze me to obcas taky pri jizde rusi.
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Martinsp
****
Příspěvky: 1399
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od Martinsp »

Ta se dá alespoň stlumit s PP.
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
Niki
*
Příspěvky: 90
Registrován: 09 pro 2014, 19:29

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od Niki »

Vždyť intenzita podsvícení disp. radia se nastavuje s podsvicením pal.desky a tlačítek. Nechápu, nač by bylo samostatné ovládání íntezity podsvícení rádia. To by jste potom mohli chtít ovladání intezity podsvícení každé diody v ovladačích, nebo jednotlivá čísla na tachometru. Když, mne to při delší cestě obtěžuje, tedy jenom ve tmě jinák nemám problém, tak ho prostě vypnu ( displej rádia ) k tomu určeným tlačítkem. Příjde mi to jako vychytané. =D>
Je I30 1,4 T-GDI kom. Ara Blue Style
I 30 II 1,6 GDI kom. New Fleet Satin Amber
I 30 II 1,6 CVVT komfort Hazel Brown
Ford Foc 1,8 Titanium LPG
Ford Foc 1,6 Trend
Ford Foc 1,8 Tdci Ghia Futura
Škoda Fabia 1,4
Škoda Felicie 1,3 Glx
Škoda Favorit
tOOki
*
Příspěvky: 67
Registrován: 06 kvě 2014, 03:53
Bydliště: Jizni morava

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od tOOki »

Niki píše:Vždyť intenzita podsvícení disp. radia se nastavuje s podsvicením pal.desky a tlačítek. Nechápu, nač by bylo samostatné ovládání íntezity podsvícení rádia. To by jste potom mohli chtít ovladání intezity podsvícení každé diody v ovladačích, nebo jednotlivá čísla na tachometru. Když, mne to při delší cestě obtěžuje, tedy jenom ve tmě jinák nemám problém, tak ho prostě vypnu ( displej rádia ) k tomu určeným tlačítkem. Příjde mi to jako vychytané. =D>
Radio na regulaci osvetleni palubovky jako jedine nereaguje mam MY 2014 a starsi auta to maji stejne. Jak to maji novejsi nevim, ale u me musim vypnout sviceni displeje radia tlacitkem na radiu. Pokud jen reguluji hlasitost tak radio potom samo zhasina pokud udelam cokoliv jineho tak musim zhasnout displej znova rucne.
i30 1.6GDI, 2014, Style, Ice Blue

Drive:
Honda Civic 1.6i LS 83kW nehoda
Skoda Felicia 1.3MPi GLXi 50kW prodano
ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od ulthar »

tOOki píše:
Niki píše:Vždyť intenzita podsvícení disp. radia se nastavuje s podsvicením pal.desky a tlačítek. Nechápu, nač by bylo samostatné ovládání íntezity podsvícení rádia. To by jste potom mohli chtít ovladání intezity podsvícení každé diody v ovladačích, nebo jednotlivá čísla na tachometru. Když, mne to při delší cestě obtěžuje, tedy jenom ve tmě jinák nemám problém, tak ho prostě vypnu ( displej rádia ) k tomu určeným tlačítkem. Příjde mi to jako vychytané. =D>
Radio na regulaci osvetleni palubovky jako jedine nereaguje mam MY 2014 a starsi auta to maji stejne. Jak to maji novejsi nevim, ale u me musim vypnout sviceni displeje radia tlacitkem na radiu. Pokud jen reguluji hlasitost tak radio potom samo zhasina pokud udelam cokoliv jineho tak musim zhasnout displej znova rucne.

mam MY 2015 a chova se to stejne
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
serak
**
Příspěvky: 123
Registrován: 17 říj 2014, 13:26

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od serak »

To podsvícení je regulovatelné stejnými tlačítky jako podsvícení zbytku. Nicméně rozsah jeho regulace je podstatně menší než např. u podsvícení autom. klimatizace.
Takže pokud stáhnete podsvícení na min. tak je rozdíl patrný, ale potom prakticky zmizí podsvícení tlačítek.
To jen pro upřesnění, nicméně to, že je to naprd se nemění :-)
_________________
Tucson 1.6 T-GDI 4x4 Icebreaker 5/2020 -
i30 1.6 GDI kombi Weekend 10/2014 - 05/2020 prodáno
Renault megane I break 2006 - 2015 prodáno
Renault R19 II 1999 - 2006 prodáno
Dacia 1300 1995 -sešrotováno
sevcaj
*
Příspěvky: 16
Registrován: 12 říj 2012, 21:41

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od sevcaj »

ulthar píše:Docela dobry tip s update SW. Taky mi to dela, ze po prehozeni stanice uz to nezhasne. Chystam se volat prodejci ohledne jedne reklamace, tak se ho na to zeptam. Celkem nechapu, proc to proste neudelali tak, aby to ta intenzita sla menit. Taky mi prijde docela skoda, ze se automaticky nevypina podsviceni u ovladani klimatizace, protoze me to obcas taky pri jizde rusi.
Dej pak prosím vědět, jak jsi dopadl. Na update sw radia jsem se ptal už před rokem a dokonce jsem psal i na české zastoupení. Od obou stejná odpověď, že update sw radia nejde :evil: A dotaz na ty co maji pp v češtině: funguji Vam tim padem české příkazy na handsfree ?
1.6 GDI, paket Style, Hazelbrown
tomasvlasak
*
Příspěvky: 90
Registrován: 14 led 2014, 22:36

Re: Intenzita podsviceni radia

Příspěvek od tomasvlasak »

palubní počítač mám v češtině (takové to menu nastavení atd.), ale hlasové příkazy na handsfree je v angličtině (auto kupované v září nové)
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“