nejde nastartovat chytne jen obcas

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
ales728
*
Příspěvky: 10
Registrován: 26 pro 2015, 16:41

nejde nastartovat chytne jen obcas

Příspěvek od ales728 »

ahoj mnel bych prozbu mam terracan 2.9crdi 2003 nejde nastartovat pise mi to poruchu 1119 ridici ventil imv tlaku palivove rozdelovaci listy ventil na cerpadle sem daval novej a je to furt stejny dekuji za radu jeste sem udal komplet hadicky na privodu paliva i novej balonek dekuji moc
Reklama
 

ales728
*
Příspěvky: 10
Registrován: 26 pro 2015, 16:41

Re: nejde nastartovat chytne jen obcas

Příspěvek od ales728 »

potreboval bych poradit jaky by mnel mit tlak pri startovani a kolik by mnel mit tlak na palivovem potrubim pri vyplem stavu dekuju moc
hajim
Příspěvky: 2
Registrován: 20 dub 2016, 20:35

Re: nejde nastartovat chytne jen obcas

Příspěvek od hajim »

zdravím mám stejný problém,vyřešil jste to...tel na mě 775647947 už si stím nevím rady...
Uživatelský avatar
Mira2
*
Příspěvky: 16
Registrován: 08 dub 2016, 18:09

Re: nejde nastartovat chytne jen obcas

Příspěvek od Mira2 »

Mo tak to vidim a chce se mi brecet. Dva dni zpatky sem rano tezko startoval asi na 4ty pokus to chytlo tak jsem dojel do roboty a po sichte uz zase nestartoval, tak po chvili bedovani jsem zkusil povolit trubicky u vstriku jestli se potlaci nafta. Nafta se vytlacila tak jsem utahl auto naskocilo a do doby nez jsem vypnul motor jelo uplne normalne. Dival jsem se po vedeni nafty a nasel jsem prusak u balonku tak jsem mel za to , ze mi pada nafta a kolem balonku se prisava vzduch, balonek jsem utesnil ale pri mackani mi prijde , ze netvrde. Muze byt problem ve ventilkach v balonku, ze netvrdne a auto nechce naskocit? Nebo jste nekdo z prispevatelu vyresil problem vyse nejakym konkretnim zpusobem? ](*,)
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“