Prosim o rychlou radu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Rico
Příspěvky: 8
Registrován: 11 pro 2015, 16:48

Prosim o rychlou radu

Příspěvek od Rico »

Rico
Předmět příspěvku: Re: 4x4Napsal: 05 led 2016, 20:34


Registrován: 11 pro 2015, 17:48
Příspěvky: 5
Prosim o radu, mam asi nejaky prototyp nebo nevim, mam rok 12/2004 110kw, mam ovladac 2wd, 4wh, 4wl. Pri otoceni zadna reakce ani kontrolka, ale auto jede trvale 4x4 (vyzkouseno) auto zvednuto, sundan kryt motoru a nikde jsem nenasel zadnou membranu ani nic podobneho, z altiku taky nejde zadny podtlak, pouze jde videt motorek. Podle faktur z hyundaie pred rokem menili tento motorek (assy). Nenapada nekoho neco?
Reklama
 

Radcan
*
Příspěvky: 10
Registrován: 04 led 2015, 11:41

Re: Prosim o rychlou radu

Příspěvek od Radcan »

Zdravim, sundej znova kryt motoru. Ze predu diferaku je podtlakova membrana na pripnuti predku.
Sundej gumovou nohavici a rozpoj to, je mozne ze membrana zustala zatuhla v zapnute poloze a nebo to nekdo vypodlozil tak aby to bylo stale ve 4x4 kvuli podtlakove poruse. Je mozne ze to nekdo udelal umyslne aby to bylo stale 4x4. Take jsem to musel jednou udelat, protoze se ta membrana protrhla.
To se stava casto. Nova stoji asi 1800. Dale motorek podtlaku ma na vrchu velky sroub, je tam medena podlozka O krouzek. Zkus to vymenit a dotahnout. Od podtlakoveho motorku vede hadicka k podbehu pod baterku kde jsou dalsi elekro podtlakove spinace. Tam muze byt take zakopany pes.
Hodne stesti.
Rico
Příspěvky: 8
Registrován: 11 pro 2015, 16:48

Re: Prosim o rychlou radu

Příspěvek od Rico »

Auto jsem mel zvednute uz u dvou mechaniku a oba rekli, ze nikde zadne podtlaky nejsou, predni difec mam vyfoceny a nic na nen neni...
Rico
Příspěvky: 8
Registrován: 11 pro 2015, 16:48

Re: Prosim o rychlou radu

Příspěvek od Rico »

A dalsi co je divne, tak to bylo nappsled v original hyundau...
Radcan
*
Příspěvky: 10
Registrován: 04 led 2015, 11:41

Re: Prosim o rychlou radu

Příspěvek od Radcan »

Tak to je zvlastni, stim jsem se jeste nesetkal.
Posli sem na forum foto, at se taky muzu kouknout.
Dik.
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“