USB kabel cez ventilaciu

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
srncek5
Příspěvky: 5
Registrován: 02 kvě 2016, 19:07

USB kabel cez ventilaciu

Příspěvek od srncek5 »

cawte, kupil som si autokameru do hyundai i40 a chcel by som sa spytat ci sa moze a ci sa vobec da prepchat usb kabel cez ventilaciu vpredu pred oknom aby mi vysiel dole bud pod vodicom alebo na strane spolusedacieho..ci ma niekto inu myslienku kdeby sa dal najlepsie zamaskovat usb kabel aby mi prisiel po sedadlo..dakujem
Reklama
 

Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: USB kabel cez ventilaciu

Příspěvek od robertbulko »

srncek5 píše:cawte, kupil som si autokameru do hyundai i40 a chcel by som sa spytat ci sa moze a ci sa vobec da prepchat usb kabel cez ventilaciu vpredu pred oknom aby mi vysiel dole bud pod vodicom alebo na strane spolusedacieho..ci ma niekto inu myslienku kdeby sa dal najlepsie zamaskovat usb kabel aby mi prisiel po sedadlo..dakujem
Prečo si kameru nedáš pred spätné zrkadlo a kábel potom natiahneš jednoducho za tapacírom? (strecha > A stĺpik > poistková skrinka) :P

Do vetrania sa vôbec nepúšťaj. [-X
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
srncek5
Příspěvky: 5
Registrován: 02 kvě 2016, 19:07

Re: USB kabel cez ventilaciu

Příspěvek od srncek5 »

Taku moznost som uvazomal tiez ale najradsej by som cely kablik zakril aby ho bolo co najmenej videt a nie aby mi vysel...uz mam pod sedadlom napajanie tak chcem to tam zaviest,len neviem ci je ventilacia propojena navzajom tedy ventilacia na okna s ventilaciou na nohy..pred mesiacom mi ukradli novu skodu octaviu tak som siel do hyundai koli zaoblenym krivkam ale v tomto skryvani kablov to neni moc uzitocne
Uživatelský avatar
srncek5
Příspěvky: 5
Registrován: 02 kvě 2016, 19:07

Re: USB kabel cez ventilaciu

Příspěvek od srncek5 »

Ked nadtym rozmyslam ako pod strechu a toby som vrch musel dat dole,a vrch je nalepeny? Ci to najlepsie zobrat nejakemu servisakovy...Bo ja zas niesom odbornik do auta,a potom stlpik A je ten co je medzi prednymi a zadnymi dverami ze?
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: USB kabel cez ventilaciu

Příspěvek od robertbulko »

srncek5 píše:Ked nadtym rozmyslam ako pod strechu a toby som vrch musel dat dole,a vrch je nalepeny? Ci to najlepsie zobrat nejakemu servisakovy...Bo ja zas niesom odbornik do auta,a potom stlpik A je ten co je medzi prednymi a zadnymi dverami ze?
Prečo napájaš kameru cez USB? Prečo máš napájanie pod sedankou? Kde si sa tam napojil? Nedáva mi to zmysel. Auto je napájané +12V a USB funguje na +5V. Ak chceš kábel skryť, USB napájanie nie je šťastné riešenie. #-o

Kábel zasunieš veľmi ľahko pod tapacír pod strechou, tam ti nemá čo vysieť. A stĺpik sa dá jednoducho demontovať a od A stĺpika sa pekne dostaneš do palubovky a ďalej dole. Posielam ti easy nákres, kadiaľ by mohol ísť kábel.

V pohode ti poradím ak budeš chcieť, mal som vonku palubovku a nie len to, viem ako to celé vyzerá. :wink:

Na ventiláciu zabudni. Bez urážky, ešte som takú somarinu ako ťahať kábel vo ventilácii nepočul. :P
Přílohy
interiér.jpg
interiér.jpg (122.11 KiB) Zobrazeno 1901 x
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
srncek5
Příspěvky: 5
Registrován: 02 kvě 2016, 19:07

Re: USB kabel cez ventilaciu

Příspěvek od srncek5 »

Dakujem robertbulko velmi dobre poradil a pomohol, nasiel si cas aj zavolat super..vsetko hotove a je to super...
Odpovědět

Zpět na „i40“