navigace aktualizace

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
valenta-tom
Příspěvky: 6
Registrován: 28 bře 2016, 18:50

navigace aktualizace

Příspěvek od valenta-tom »

Ahojte :)

Chtěl bych se zeptat, jak je to s aktualizací navigace, co se týče četnosti? Dnes ženě v servise řekli, že máme nárok jen na jednu v rámci 5 leté záruky. Každá další je za 3500. Auto jsem koupil z druhé ruky a soft je tam starší a chybí spousta nových silnic. Bohužel se na to zapomněl mrknout a tak nevím, jestli již proběhla nebo ne.
Každopádně je zde možnost si nechat nahrát nové mapy i jinde než ofiko v servise?

Díky všem :)
Reklama
 

karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: navigace aktualizace

Příspěvek od karelmrak »

No až po tu loňskou ano a jde to docela pohodlně, viz to téma aktualizace navigace 2012/13, které to probírá všechno, i když už je to tam nepřehledné a na dlouhé čtení. Letošní aktualizace ovšem vypadá zatím jako magie, nikde jsem k tomu ještě nic nenašel na žádném zahraničním serveru.
valenta-tom
Příspěvky: 6
Registrován: 28 bře 2016, 18:50

Re: navigace aktualizace

Příspěvek od valenta-tom »

karelmrak píše:No až po tu loňskou ano a jde to docela pohodlně, viz to téma aktualizace navigace 2012/13, které to probírá všechno, i když už je to tam nepřehledné a na dlouhé čtení. Letošní aktualizace ovšem vypadá zatím jako magie, nikde jsem k tomu ještě nic nenašel na žádném zahraničním serveru.
a nemáš, prosím, někde návod? Opravdu je to v té diskuzi dlouhé a moc se mi nechce celé pročítat.

Děkuji
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: navigace aktualizace

Příspěvek od robertbulko »

valenta-tom píše:.... a nemáš, prosím, někde návod? Opravdu je to v té diskuzi dlouhé a moc se mi nechce celé pročítat.Děkuji
Vôbec sa nečudujem, že sa niektorí ľudia hnevajú na tých, ktorí by najradšej nepohli ani prstom a čakajú kým im spadnú "holuby priamo do huby". Hneď pod týmto vláknom, ktoré považujem za absolútne zbytočné, sú ďalšie 2 o aktualizácii máp. To staré má hneď na jeho úvode krásny návod a to nové obsahuje linky na aktuálne mapy. Stačí sa len pozrieť.... :roll:

Tu je návod: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 53#p385944
Tu sú aktuálne mapy: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 30#p474272
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: navigace aktualizace

Příspěvek od karelmrak »

Tak Robert už to odpověděl za mne, není co dodat. Jen doporučuju ty mapy stáhnout, než to nějaký blb nechá vypojit!
Odpovědět

Zpět na „i40“