přední bi-xenonové adaptivní světlomety

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
mononov
*
Příspěvky: 28
Registrován: 03 čer 2015, 14:06

přední bi-xenonové adaptivní světlomety

Příspěvek od mononov »

Zdravím uvažuji o koupi Hyundai ic30 kombi a nechci si kupovat zbytečně paket premium pouze mi stačí s výbavou weekend paket design pač tam jsou led zadní světla a zatmavení zadních skel.Ale nevim zda jdou pouze objednat samostatně přední bi-xenonové adaptivní světlomety a jaká je cena??
Reklama
 

lechi30
*
Příspěvky: 18
Registrován: 10 srp 2016, 11:39

Re: přední bi-xenonové adaptivní světlomety

Příspěvek od lechi30 »

Tohle by mne taky zajímalo a zdali jde mist klasického rádia přidat nějaký lepší displej bez navi. ?
ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: přední bi-xenonové adaptivní světlomety

Příspěvek od ulthar »

No s prestavbou klasickych svetlometu na xenony to neni zase takova sranda. Protoze, pokud budes chtit xenony, budes potrebovat ostrikovace svetlometu (tudis nejspis novy naraznik) + cidla naklonu auta na obou napravach. Takze pokud by sis to chtel nechat dodelat, priprav si penezenku, protoze to bude hodne tucny ucet.

Tady jsem nasel nejake svetlo:
http://bazar.automedik.cz/AMD0232760306/hyundai/i30

takze u :hyu: pocitej aspon tak 20tis za svetlo plus ty ostatni veci. Takze odhadem by te ofiko prestavba vysla treba na 80-100tis.

@lechi: zalezi co myslis lepsim displayem bez navi, ale kdyz se mrknes na ebay, aliexpress a podobne eshopy, tak tam narazis na spousty zarizeni, co by sa tam daly dat misto klasickeho radia.
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Uživatelský avatar
rskedar
*
Příspěvky: 91
Registrován: 05 bře 2010, 01:56
Bydliště: Havířov

Re: přední bi-xenonové adaptivní světlomety

Příspěvek od rskedar »

Adaptivní xenon nové i30 (před faceliftem) stojí 28 000 :), měnili mi ho ještě na novém autě....
i30 GDI PREMIUM KOMBI 2013
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Ostatní“