Prosím o pomoc zhasíná za jízdy

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
mina73
Příspěvky: 5
Registrován: 16 úno 2015, 17:43

Prosím o pomoc zhasíná za jízdy

Příspěvek od mina73 »

Dobrý den.prosím o pomoc.Santa Fe 2,4 rv. 2003
Jsem už nešťasný v červnu sem dal do mého Santy lpg .jezdilo to fajn i spotřeba dobrá tet ale asi měsíc problém. Normálně za jízdy mne chcípne motor naposled ve 120km rychlosti při předjíždění bylo to jen tak tak abych se nerozmlátil.odtáhl jsem to už třikrát do servisu kde dělali lpg.Ti tvrdí že to tím není nevěděli si rady tak to odtáhli vždy do jiného servisu kousek od nich tam vždy vyhořela prý nějaká pojistka nebo relé ani neřekli kde jen zaplatit.na posled že ukazuje že je špatná lamdasonda tak ji vyměnili .Dalších 3500kč .ujel sem 100 km a sem tam kde před tím.Auto tentokrát nezhaslo za jízdy ,ale zastavil sem u obchoďáku a už nenastartoval opět nechytlo.Auto točí kontrolky svítí ale nechytne.opět sem to odtáhl na tyči domů do toho servisu už nebudu dávat nic.Pokusil sem se ještě někdo mne poradil tak sem odpojil baterku a znova zapojil a pak se to pokusil nastartovat,ale bohužel nic.Sháněl sem přes víkend nějakého elektrikáře ale nic,Poradíte někdo?
Reklama
 

mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: Prosím o pomoc zhasíná za jízdy

Příspěvek od mikodim »

palivový filter je vymenený?
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
mina73
Příspěvky: 5
Registrován: 16 úno 2015, 17:43

Re: Prosím o pomoc zhasíná za jízdy

Příspěvek od mina73 »

filtr měněn ,sehnal jsem auto elektrikáře přijede odpoledne dám vědět.Děkuji
Mike.M
**
Příspěvky: 347
Registrován: 05 úno 2010, 15:05
Bydliště: Bystrice 73995
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o pomoc zhasíná za jízdy

Příspěvek od Mike.M »

Dela to i na benzin? pokud ne je chyba v LPG pokud ano je chyba jinde. Nestiti ti kontrolka motoru? vlevo dole check? Pokud ano tak lze vycist chybu
Hyundai Santa-Fe, 2.4, 16V, DOHC, 4WD, srtibrny
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“