Scoupe v Pikes Peak

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Scoupe v Pikes Peak

Příspěvek od Yurii »

Nemáte někdo informace fotky nebo technický data o speciálu kterej jel Pikes Peak v roce 1992 a 1993? Původně jsem si myslel že to byla 4kolka, na jednom záběru to tak vypadalo ale podel toho jak projížděl zatáčky to fakt vypadalo jako předokolka.
Black_Sheep dokonce psal že Scoupe Pikes peaks dokonce dvakrát zasebou vahrálo ale nikde jsem o tom nenašel žádné info... :cry: všude jsou jenom dost stručný zmínky, mimochodem, vím jak se používá Google ale můžou bejt i věci který nenašel.
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Rod Millen vyhral tenhle zavod v roce 1992 ve tride novych aut (showroom), a v roce 1993 to zopakoval! jezdil se seriovkou a bylo to prvni predstaveni scoupe turbo :twisted:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Jojo diky, az potom co jsem napsal tenhle topic mne napadlo hledat třeba "Rod Millen Scoupe Pikes"
Kdyby měl někdo zájem o ten song co hrál na pozadí toho videa, tak je to: Motley Crue - Kickstart my Heart :wink:

Jen mi přijde divný že když to vyhrál v "leštěnkách" hned dvakrát tak o tom nikde nejsou žádný články... :roll:

OT:
Docela se mi ale líbí pomyšlení že to bylo skoro seriový Scoupe GT, jenom
škoda že by se takováhle jízda jako na Pikes Peak nedala někde vyzkoušet, fakt je že kdybych já něco takovýho někde zkoušel tak si rovnou můžu koupit v nejlepšim případě jenom přední a zadní nárazník a v horším i přední a zadní nápravu plus novou olejovou vanu plus si zamluvit v nějákym servisu narovnání kastle :lol:

Mimochdem, za ten měsíc mě myšlenka na to pořídit si Scoupe ještě nepřešla takž u toho s největší pravděpodobností zůstanu :-)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“