Kovovy zvuk pri startu pri minusovych teplotach 1.6 t-GDi

Hyundai Tucson (ne Tuscon) 2. generace 2015 - 2020 (TLE)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
helmut
*
Příspěvky: 11
Registrován: 11 bře 2017, 11:49

Kovovy zvuk pri startu pri minusovych teplotach 1.6 t-GDi

Příspěvek od helmut »

Postrehl jste nekdo kovovy zvuk z leve strany motoru pri studenem startu? Zni to jako zelezo na zelezo a v servisu tvrdi, ze se vyparuje voda z vyvodu vyfukoveho potrubi z motoru, fakt je, ze po ohrati to prestane, ale prijemne poslouchat to neni.
Reklama
 

roscoe18
*
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2016, 16:54

Re: Kovovy zvuk pri startu pri minusovych teplotach 1.6 t-GD

Příspěvek od roscoe18 »

helmut píše:Postrehl jste nekdo kovovy zvuk z leve strany motoru pri studenem startu? Zni to jako zelezo na zelezo a v servisu tvrdi, ze se vyparuje voda z vyvodu vyfukoveho potrubi z motoru, fakt je, ze po ohrati to prestane, ale prijemne poslouchat to neni.
je tazke ti povedat co to je ked to nepocujeme ale ja osm mal prad tucsonom nissan qashqai... a mne robilo podobne . ja osm to volal ze mi to cinga . zvoni taky zvuk mozno ako hovoris ty a ludia co tomu rozumeju mi povedali ze to je olejova pumpa alebo teda podavac oleja kym sa premaze takto to zvoni . neviem ako dlho to tebe robi ale mne to tak po 10sec prestalo alebo teda kym sa nepremazali tie casti podavaca oleja. tiez som to riesil som myslel ze retaz a podobne . takze najskor ak je to nieco take ako u mna to bude podavac oleja.. sam vies ako dlho to robi .. a ked to skonci ci to robi aj po malej jazde alebo pri rovnobehu ci to robi len na zaciatku a potom to uz nerobi . respektive to robi len ked stojis dlho to by znamenalo ze ten olej stiekol ... :))))
Hyundai Tucson - 26.1.2017 Style Polarwhite 1,6 benzin
helmut
*
Příspěvky: 11
Registrován: 11 bře 2017, 11:49

Re: Kovovy zvuk pri startu pri minusovych teplotach 1.6 t-GD

Příspěvek od helmut »

Diky za reakci, qashqaie jsem mel predtim dva/benziny/ a tohle neznam. Mam najeto 500 km tak to budu sledovat,
proste po kratkem zahrati to zmizi.
Odpovědět

Zpět na „Tucson II“