Špatná zkušenost se servisem!!

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
maartasek
Příspěvky: 7
Registrován: 03 dub 2017, 22:10

Špatná zkušenost se servisem!!

Příspěvek od maartasek »

Horimex Cars Olomouc, který je autoriz. servis vozů BMW, Mitsubishi a nově i Hyundai,

- měli mi měnit přední a zadní - ty jen preventivně uložení předního ramene a že jak to bude
hotové, zavolají, nezavolali.

- až jsem přišel a viděl auto venku, tak se ptám, vidím, že už je to hotové a technik: ano je, ale jen z
poloviny

ptám se ho, jaktože jen z poloviny, odpověď byla, že nemají přípravek na vylis. a nalis. zadních silentbloků
tohle mi mohl hned zavolat!! a že prý jestli si je vemu a nechám dodělat případně někde jinde v Hyundai
nevzal jsem je [-X

- za další mi měli dát protokol o geometrii a že ho nemá, že je prý mechanik již doma, protože jde do práce
v sobotu a v pátek dřív skončil, že ho nebude o volno otravovat, že to prý taky nemá rád!!! že [-o< mi
protokol (jestli ho vůbec
vytiskl), pošlou poštou.

- potom jsem se dožadoval servisní knížky, kterou jsem jim dával s klíčama, technik se mě zeptal, jestli
jsem jim jí dával, říkám ano, dával jste si jí do složky i s klíčama - opět nechtěl volat mechanikovi!!
tak jí šel hledat po cca 5-8 minutách se vrátil, že jí našel a že byla na druhém ponku!!

- aby toho nebylo málo, tak jsem si nechal změřit baterku zátěž. regulátorem, to mi dal lístek -
protokol s tím, že se na to ještě nedíval a že ho tohle moc nezajímá!!


opravdu, sehnat v dnešní době dobrého automechanika, tak i řemeslníka je téměř nad lidské síly! už to není ta stará dobrá škola opravářů, kdy se opravovalo a né jen měnilo atp!

Toť moje zkušenosti se servisem Hyundai v Olomouci :roll:
Reklama
 

Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Špatná zkušenost se servisem!!

Příspěvek od airwaves »

Dobrý mechanik a i technik v cz stále je, ale za dobré peníze. Když je nedostane jde jinam, třeba jezdit s kamionem. V našem Kocourkově si pupíci v mercedesech postavili chromovaný autosalony a nechtějí je zaplatit. Následky vidíš. Nekvalita, změna majitele, značek....
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“