spínací skříňka

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

spínací skříňka

Příspěvek od Topek2 »

hoj vyznavači /-/,stala se mi taková nepříjemnost...,když otočím klíčkem na nastartování nevrátí se sám do polohy on,ale zůstává vyset ve startovací poloze a vpodstaťe stále startuje.Musím ten klíček vrátit mechanicky o polohu zpět.Nemá s tím někdo zkušenost? :o ,po prozkoumání jsem zjistil že úplně vyndat a rozebrat spínačku je asi problém dík :roll:
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

asi ho budes muset vracet do spravne polohy sam... :wink:
Uživatelský avatar
kopir
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 22 črc 2006, 16:40
Bydliště: Senica-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kopir »

K spínacej skrinke máš pripojenú ďalšiu skrinku z ktorej idú drátky, vnútri tej skrinky je pružina, ktorá to vracia naspäť. Buď máš tú strunku vyskočenú, alebo zlomenú. Mne sa to tiež stalo, na vrakáči som kúpil druhý tzv. spodok a vymenil som to. nemusíš vymieňať celý zámok s klúčom. :wink:
Obrázek
Chrysler pt cruiser 2,0 16V
Hyundai Lantra combi 1,6 16V GLS G4CR/84kw-predané
Hyundai Lantra 1,5 GLSi -predané
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Topek2 »

tak jsem do té spínačky dnes vniknul a ačkoliv sem se trochu bál že už to nedám dohromady,byla to záležitost 30min.Trochu mě překvapili ty kuličky a pérka co vyskákali,ale nic co bych nezvládl 8) ...sme češi né :wink: Takže díky za pomoc" Kopir"
jo a docela mě zaskočila jednoduchost :shock: nastartovat bez klíčů Hundaje není moc těžký(ale to skoro žádné auto).
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Mam dotaz, občas mi při startování spínačka zadrhne, tak by mě zajímalo, jestli se prodává někde ta samotná fabka dovnitř nebo jestli by stačilo to rozebrat, promazat a zase dát dohromady. Rád bych se vyvaroval toho kdy se mi jednou u služební Feldy vysypala spínačka uplně. Díky.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
hardysk
**
Příspěvky: 147
Registrován: 05 zář 2007, 10:11

Příspěvek od hardysk »

Tomikp píše:Mam dotaz, občas mi při startování spínačka zadrhne, tak by mě zajímalo, jestli se prodává někde ta samotná fabka dovnitř nebo jestli by stačilo to rozebrat, promazat a zase dát dohromady. Rád bych se vyvaroval toho kdy se mi jednou u služební Feldy vysypala spínačka uplně. Díky.
moje zkusenost je nemazat, az to bude ko tak to vymen..
Renault Laguna 2,0 8v hatchback rv95 digiklima, palubni pc, vyhrivane predni okno atd... :-)
Lantra J2 96 1,8 sedan - prodana
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“