accent nechce tahat a dusi sa

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

pikass
*
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2006, 07:53

accent nechce tahat a dusi sa

Příspěvek od pikass »

Caute potrebujem pomoc neviem si rady !! mam takyto problem vobec mi nechce auto tahat accent 1.5 12v 96 je lenive a ked pridam plyn na podlahu tak ako keby sa dusilo !!! Mam take iste auto na diely a uz som vymenil skoro vsetko co sa dalo okolo motora a nic !!! to moje ide stale rovnako zle a to druhe ide super !!!! kde moze byt problem?????
Reklama
 

kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: accent nechce tahat a dusi sa

Příspěvek od kizby »

pikass píše:Caute potrebujem pomoc neviem si rady !! mam takyto problem vobec mi nechce auto tahat accent 1.5 12v 96 je lenive a ked pridam plyn na podlahu tak ako keby sa dusilo !!! Mam take iste auto na diely a uz som vymenil skoro vsetko co sa dalo okolo motora a nic !!! to moje ide stale rovnako zle a to druhe ide super !!!! kde moze byt problem?????
Zdravím tě, jen se zeptam co tankuješ? A když si měnil vše kolem motora, zkoušel jsi i zapalovací kabely nebo zapalovací modu, nebo svíčky? Také by to mohla dělat labda sonda. Popřípoadě zkus vyčistit klapku nebo tam nalej ten sajrajt na vyčištění palivové soustavy.
Accent 1,3i 12V do provozu 12/1995
kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kizby »

ještě mě napadla jedna věc..... palivový filtr a taky vzduchový
Accent 1,3i 12V do provozu 12/1995
pikass
*
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2006, 07:53

Příspěvek od pikass »

Tankujem na slovnaftke to by malo byt OK a jasne ze som vycistil aj klapku dokonca prehodil z druheho!!! prehodil som komplet zapalovanie aj kable sviecky som vymenil su nove palivovy filter je novy Lambda neviem lebo ak ju uplne odpojim robi to to iste akurat sa rozsvieti check engine!!! neviem co s tym moze byt !!!! proste motor ide pomali do otacok a je lenivy!!! nechapem..... vsetko som poprehadzoval medzi autami a to moje ide stale na hovno a to druhe OK!! To znamena ze tie veci co som prehodil su dobre!! Neviem ci to nemoze byt palivove cerpadlo ale asi nie lebo ono ked sa rozbehne potom ide aj 170....
Naposledy upravil(a) pikass dne 21 lis 2006, 13:05, celkem upraveno 1 x.
kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kizby »

pikass píše:Tankujem na slovnaftke to by malo byt OK a jasne ze som vycistil aj klapku dokonca prehodil z druheho!!! prehodil som komplet zapalovanie aj kable sviecky som vymenil su nove palivovy filter je novy Lambda neviem lebo ak ju uplne odpojim robi to to iste akurat sa rozsvieti check engine!!! neviem co s tym moze byt !!!! proste motor ide pomali do otacok a je lenivy!!! nechapem..... Neviem ci to nemoze byt palivove cerpadlo ale asi nie lebo ono ked sa rozbehne potom ide aj 170....
hmm tak to je zvlaštní...momentálně me nic už nenapadá.... provedl si tedy vyměnu i zapalovacího modulu? to je to odkud vedou kabely ke svíčkám. Zkus prohodit i řídící jednotku
Accent 1,3i 12V do provozu 12/1995
pikass
*
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2006, 07:53

Příspěvek od pikass »

jasne prehodil som uz skoro vsetko pri motore!! myslis ze by to bolo riadiacou jednotkou??? a co to palivove cerpadlo???
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Teoreticky, kdyby to cerpadlo davalo malo, tak by se tak i chovat mohlo... RJ muze delat kdejake zverstvo - holt elektro ;)

Mozna nejaky pruser v kabelazi?
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
zhrado
**
Příspěvky: 166
Registrován: 15 říj 2006, 12:53
Bydliště: SR Ziar nad Hronom

Příspěvek od zhrado »

nemas zapchaty vyfuk alebo katalyzator? skus ho odpojit a uvidis..
Accent 1.5 12V r.v. 1996
Pri 280 000km totalna buracka :(
Teraz to isté len zhnitý šrot. Snáď z neho niečo bude.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: accent nechce tahat a dusi sa

Příspěvek od ivan »

pikass píše:Caute potrebujem pomoc neviem si rady !! mam takyto problem vobec mi nechce auto tahat accent 1.5 12v 96 je lenive a ked pridam plyn na podlahu tak ako keby sa dusilo !!! Mam take iste auto na diely a uz som vymenil skoro vsetko co sa dalo okolo motora a nic !!! to moje ide stale rovnako zle a to druhe ide super !!!! kde moze byt problem?????
Jak Ti to chytá,udrží volnoběh?? Pokud ano, jde vytočit motor do vysokých otáček??? Mám na mysli pouze na místě turování!!
To lenivé tahání nebo jak tomu říkáš dělá pouze za jízdy???
Ono je těžké radit na dálku těch možností proč auto nejede je hafo bohužel!!! :cry: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
pikass
*
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2006, 07:53

Příspěvek od pikass »

volnobeh drzi aj ked trosku kolise tak nepravidelne vytocit motor sa da az na obmedzovac a lenive to je aj na volnobeh!! katalizator je novy a aj predtym to robilo!!! inak ak je motor uz v otackach tak nad 3000 tak je to lepsie ale stale je to lenive ako keby nemal silu!!!
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

pikass píše:volnobeh drzi aj ked trosku kolise tak nepravidelne vytocit motor sa da az na obmedzovac a lenive to je aj na volnobeh!! katalizator je novy a aj predtym to robilo!!! inak ak je motor uz v otackach tak nad 3000 tak je to lepsie ale stale je to lenive ako keby nemal silu!!!
Předpokládám,že máš v autě otáčkoměr o kolik se Ti to houpe???
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
pikass
*
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2006, 07:53

Příspěvek od pikass »

ivan píše:
pikass píše:volnobeh drzi aj ked trosku kolise tak nepravidelne vytocit motor sa da az na obmedzovac a lenive to je aj na volnobeh!! katalizator je novy a aj predtym to robilo!!! inak ak je motor uz v otackach tak nad 3000 tak je to lepsie ale stale je to lenive ako keby nemal silu!!!
Předpokládám,že máš v autě otáčkoměr o kolik se Ti to houpe???
otacky su okolo 800 a kolise to len trosicku ale to robi aj to druhe co mam na suciastky a to taha oproti tomuto ako drak!!! vobec to nechapem!!! este jedna vec vymenil som aj vstrekovace a nic!!! myslite ze by som mal vymenit aj tu blbost z napisom ECFI???
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

ja mam podobny problem ked dost pridam na plyn tak zacne sa dusit a niekedy tak trha ale ked sa rozbehne tak je to ok kamarat mi povedal ze mam vymenit snimac otacok alebo pozrit na nom kontakty a este mi poradili vymenit snimac klepavia ale este som to nerobil
pikass
*
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2006, 07:53

Příspěvek od pikass »

laxo18 píše:ja mam podobny problem ked dost pridam na plyn tak zacne sa dusit a niekedy tak trha ale ked sa rozbehne tak je to ok kamarat mi povedal ze mam vymenit snimac otacok alebo pozrit na nom kontakty a este mi poradili vymenit snimac klepavia ale este som to nerobil
aky snimac ??? klepavia to je co???
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

no tak to ja presne netusim mne to povedali v servise ze tak sa to vola ono to moze mat aj iny nazov ale to neviem aky
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“