Okénka

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
funscreen
*
Příspěvky: 61
Registrován: 30 lis 2017, 12:37

Okénka

Příspěvek od funscreen »

Ahoj kluci, doufám, že jsem nepřehlédl téma a někdo to již neřešil.. Chci se optat - umí i30 III. generace zavřít okna podržením zámku na dálkovém ovládání klíče? Když prostě zapomenu zavřít okno a už stojím venku, tak abych nemusel zase zapínat zapalování a zavírat zevnitř? To samé i opačně - otevřít je podržením odemykacího tlačítka na dálkovém ovládání? Mě to nejde a nevím, jestli na to není nějaký fígl..

Dík moc.
Hyundai i30 III kombi 1,0 T-GDi 120, Trikolor + Komfort (11/2017)
Reklama
 

Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Okénka

Příspěvek od helou »

funscreen píše:Ahoj kluci, doufám, že jsem nepřehlédl téma a někdo to již neřešil.. Chci se optat - umí i30 III. generace zavřít okna podržením zámku na dálkovém ovládání klíče? Když prostě zapomenu zavřít okno a už stojím venku, tak abych nemusel zase zapínat zapalování a zavírat zevnitř? To samé i opačně - otevřít je podržením odemykacího tlačítka na dálkovém ovládání? Mě to nejde a nevím, jestli na to není nějaký fígl..

Dík moc.
Ano dokaze to zavriet, ale nie otvorit.
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Okénka

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

V některém vlákně se to řešilo mezi řečí :) . Já mám všechna okna s automatickými dojezdy a pokud podržím zamykací tlačítko dost dlouho, tak se okna začnou zavírat. Ale tlačítko se musí držet až do úplného zavření. Je otázkou zda to umí i auta bez auto dojezdů, to musíš vyzkoušet.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
funscreen
*
Příspěvky: 61
Registrován: 30 lis 2017, 12:37

Re: Okénka

Příspěvek od funscreen »

Dík za nápady. Já mám v elektrice předek i zadek. pouze dolů mám dvou polohové tlačítko vpředu, které na druhou polohu najednou celé sjede dolů. zadní se musí obojí držet, dokud se nezavře / neotevře. Nahoru ovšem musím pořád držet, nemám nahoru dvě polohy. A klíčkem mi nic nejde. Dá se to nějak nastavit? Nečetl jsem ještě návod, má 1000 stran :D
Hyundai i30 III kombi 1,0 T-GDi 120, Trikolor + Komfort (11/2017)
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Okénka

Příspěvek od bony »

Mr. HYUNDAI píše:V některém vlákně se to řešilo mezi řečí :) . Já mám všechna okna s automatickými dojezdy a pokud podržím zamykací tlačítko dost dlouho, tak se okna začnou zavírat. Ale tlačítko se musí držet až do úplného zavření. Je otázkou zda to umí i auta bez auto dojezdů, to musíš vyzkoušet.
Funguje to pouze u auto.
funscreen
*
Příspěvky: 61
Registrován: 30 lis 2017, 12:37

Re: Okénka

Příspěvek od funscreen »

Tomu neorzumím :-( Jak u auto?
Hyundai i30 III kombi 1,0 T-GDi 120, Trikolor + Komfort (11/2017)
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Okénka

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Výbava Trikolor má sjetí okna řidiče na jedno zmáčknutí. To je automatický dojezd při otevírání. Aby šlo okna zavírat klíčem musí být takovým automatickým dojezdem vybavena všechna okna, a to jak směrem dolů, tak i směrem nahoru.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
funscreen
*
Příspěvky: 61
Registrován: 30 lis 2017, 12:37

Re: Okénka

Příspěvek od funscreen »

[quote="Mr. HYUNDAI"]Výbava Trikolor má sjetí okna řidiče na jedno zmáčknutí. To je automatický dojezd při otevírání. Aby šlo okna zavírat klíčem musí být takovým automatickým dojezdem vybavena všechna okna, a to jak směrem dolů, tak i směrem nahoru.[/quo

Aha, tak už tomu rozumím - mám smůlu :D
Hyundai i30 III kombi 1,0 T-GDi 120, Trikolor + Komfort (11/2017)
Uživatelský avatar
Scaild
**
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2019, 12:18
Bydliště: Praha

Hyundai i30 III ovládání oken - automatický dojezd otevírání/zavírání

Příspěvek od Scaild »

Nechcete to někdo zkusit namontovat do auta bez automatickýho dojezdu oken? :D Třeba to bude fungovat :-k
https://www.sbazar.cz/grynhu10/detail/1 ... 3571-g3030

Obrázek
i30 Fastback - Engine Red, T-GDI 120, Trikolor Komfort
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Interiér“