Pojistka origo tazne

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
MajkX
Příspěvky: 2
Registrován: 14 pro 2017, 12:07

Pojistka origo tazne

Příspěvek od MajkX »

Zdar, dnes jsem resil zajimavy problem.. pri vymene zarovky u vozejku mi cely vozejk zhasnul.. evidentne to odnesla pojistka pro privod do tz.. ale kde je? U baterky nic, klasicka pojistkovka nic. Je tam dok pro 2x 10a pojistku ale ty jsou taky zdravy.. vi nekdo kam se pri montazi v hyundayi davaj pojistky pro tazny? Dik
Reklama
 

Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Pojistka origo tazne

Příspěvek od Chasnik »

Jestli byli technici hovada a napojili káblíky od tažného přímo k zadním světlům, tak je to časovaná bomba. Zadní světla na autě jdou? Pokud ano, tak je to jinak a má to vlastní pojistku. Já mám typovou elektriku od Erich Jaeger a pojistka je napojená do rezervního slotu v pojistkové skříňce v palubce.
Zkus prozkoumat pojistkovku, jestli tam nevedou 2 nebo 4 kablíky někde od sloupku levých dveří. Není tam nějaká jiná pojistka, třeba něco jako tohle?
Obrázek
Pokud je to ten dok 2x10A, o kterém píšeš, tak je zkus vyměnit.

Případně zavolat tam, kde to zapojovali, jestli ví, na kterou pojistku je to tažné připojeno
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
MajkX
Příspěvky: 2
Registrován: 14 pro 2017, 12:07

Re: Pojistka origo tazne

Příspěvek od MajkX »

Dik za reakci.. na aute naprosto vse funguje.. vcetne svetla v kufru. Koukal jsem i u baterky jestli ji nedali tam ale taky nic. Ten dok je neco na zpusob tvyho obrazku. I ta sila 10A by odpovidala na svetla. Ale meril jsem je voltmetrem a jsou pruhozi takze nejsou vyhorely.. delal jsem to s kazdou pojistkou zvlast a vsechny zdravy..asi nezbyva nez rozebrat kufr..
Uživatelský avatar
sagen
**
Příspěvky: 253
Registrován: 06 úno 2014, 14:34

Re: Pojistka origo tazne

Příspěvek od sagen »

Ak mas v poistkovej skrinke v kabine tu pridavnu poistku, tak mas elektroniku pre tazne, ktora ovlada svetla na voziku. Ta sa montuje do kufra pod calunenie. Na stranke vyrobcu erich jaeger najdi elektroinstalaciu pre tvoje auto a v navode na instalaciu uvidis presne, kde ta krabicka je. Byva aj navod na montaz s rozobratim calunenie, takze to zvladnes. Ak ide napajanie do krabicky cez napajaci kablik-jeho konektor pri tej krabicke, tak je poskodena elektronika. Ak to je v zaruke... Ak je to westfalia, tak elektronika je tiez jaeger. Hyundai pouziva skor thule brink.
Kia Sorento UM 2,2 Crdi 6AT od 7/2016
Hyundai SantaFe 2,2 CRDI 114 kW M5 2006
Ford Focus 1,6 M5 2008 do 5/2016
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“