Na LPG to jede a na benzín umírá - Pomooooc

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
jirkatravna
**
Příspěvky: 100
Registrován: 06 pro 2006, 18:47
Bydliště: Travná 55
Kontaktovat uživatele:

Na LPG to jede a na benzín umírá - Pomooooc

Příspěvek od jirkatravna »

Čau kluci,
koupil jsem si Lantru 1,6, 16v 1992
Jezdím i na LPG a Lantra jede jako vítr, na benzín to jezdí jen na 3 válce. Když mi došel plyn, musel jsem absolvovat delší jízdu na benzín a auto sláblo ještě více až jsem se domů musel nechat přitáhnout. Natankoval jsem plyn a auto zase jede jako vítr. Jinak mi to za studena nedrží volnoběh, co s tím mám podniknout. Na ranní starty potřebuji benzín, na plyn to nechytá. Poraďte!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

No jestli to jede na plyn jak z praku, tak bych premyslel o ucpanym palivovym filtru, nebo inspekci palivovyho cerpadla...

Co mam zkusenosti, tak plyn byl na zapaleni narocnejsi....
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Jiří
**
Příspěvky: 141
Registrován: 11 srp 2006, 17:03
Bydliště: Oznice(Vsetín)

Příspěvek od Jiří »

Když jsem měl před H favoša,tak mi to sice na benzín jezdilo o něco hůře,protože motor,byl ,,zvyklý" na lpg,ale,aby ti to nejelo,tak to opravdu vypadá na nějakou závadu v palivovém čerpadle.
Hyundai Elantra 1.6 16V 66kw r.v 2003 LPG
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Ahoj!
Nech si vymenit vstrikovace.Kdyz se jezdi dlouho a jen na plyn tak odejdou.Resil jsem to nekolikrat.Mozna skus nalit do nadrze cistic palivove soustavy a jezdi nakou dobu jen na benzin.Mozna se to uvolni.Jinak rada:Na 2 nadrze plynu vyjed 1/2 nadze benzinu.
Hujer
jirkatravna
**
Příspěvky: 100
Registrován: 06 pro 2006, 18:47
Bydliště: Travná 55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirkatravna »

Felotron píše:No jestli to jede na plyn jak z praku, tak bych premyslel o ucpanym palivovym filtru, nebo inspekci palivovyho cerpadla...

Co mam zkusenosti, tak plyn byl na zapaleni narocnejsi....
Jelo to stabylně jen na3 válce, myslel jsem že to bude nějáká ucpaná tryska, ale po té delší jízdě to chtělo chcípnout ůplně, nakonec mi klapal jen jeden válec a mám s toho pincka :x
jirkatravna
**
Příspěvky: 100
Registrován: 06 pro 2006, 18:47
Bydliště: Travná 55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirkatravna »

Hujer píše:Ahoj!
Nech si vymenit vstrikovace.Kdyz se jezdi dlouho a jen na plyn tak odejdou.Resil jsem to nekolikrat.Mozna skus nalit do nadrze cistic palivove soustavy a jezdi nakou dobu jen na benzin.Mozna se to uvolni.Jinak rada:Na 2 nadrze plynu vyjed 1/2 nadze benzinu.
Hujer
Co to může stát?? cca. Když mi to klape už jen na jeden válec, tak to se nedá jezdit
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

jirkatravna píše:
Hujer píše:Ahoj!
Nech si vymenit vstrikovace.Kdyz se jezdi dlouho a jen na plyn tak odejdou.Resil jsem to nekolikrat.Mozna skus nalit do nadrze cistic palivove soustavy a jezdi nakou dobu jen na benzin.Mozna se to uvolni.Jinak rada:Na 2 nadrze plynu vyjed 1/2 nadze benzinu.
Hujer
Co to může stát?? cca. Když mi to klape už jen na jeden válec, tak to se nedá jezdit
Novy nemaj cenu.Zajed nekam na vrakc.Dal bych jim max 2000.- za vsechny.Vyndej je a opis si 10 mistne cislo.Na 1.5,1.8 a 2.0 jsou jiny.
Hujer
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“