Muj prvni vecer/noc/rano s Getzem

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
ledoborec
*
Příspěvky: 17
Registrován: 18 črc 2005, 15:23
Kontaktovat uživatele:

Muj prvni vecer/noc/rano s Getzem

Příspěvek od ledoborec »

Vcera jsem prevzal klicky od noveho Getze. Byl sjem na vysost spokojeny z prvniho pocitu. Horsi bylo zjisteni, ze ackoliv ma celkem dobrou vybavu (2 x AB, klima, 4 x el. okna), nema central! Holt jsem moc pospichal na prevzeti auta a tak mi daly jakousi zvlastni kombinaci vybaveni. Nicmene spokojenost pretrvavala, jelikoz jsem si rikal ze behem tydne dvou tam necham central dodelat. Vecer jsem svezl druzku vcetne 2 rocni ratolesti a zaparkoval na sydlisti pred okny, pod rozsvicenymi lampami a dvakrat za sebou jsem obehl cele auto, abych prekontroloval uzamknuti dveri (a abych se take trochu nabazil cistehoa naoskovaneho laku). Noc byla kruta. Ze dvou duvodu. Prvni je ze jsem nemohl usnout, a pak naopak dospat, jen abych uz sedel ve sve Gréťe (jak autu prezdivam). Rano jsem vysel pln energie... patek - polovicni sobota... Ovsem to co mne cekalo zavinilo doste brutalni utok na me srdecni funkce. Pootevrene dvere spolujezdce, ukradene radio (Sony CDX 2020), poskrabany ram kolem radia, zcizena garancni/servisni knizka. Zamkem jde auto otevrit, ale ne zavrit. Zavolal jsem Poldy, kvuliva te knizce. Jinak celou opravu budu hradit z velke casti sam (pojisteni s 10% spoluucasti, nebo 10.000,-) :-((((

Pak jsem prodelal vysetrovani na miste, vyslech a nekolik telefonatu s osazenstvem rodiny. Pokracoval jsem do servisu v Butovicich, odkud auto vcera vyjelo. Objednal jsem zeslepeni (kliky ze zadnich dveri na predni), central na dalku a jednoduchy alarm. Celkove za cca 14 tisic (bez prace). Radio jsem si zatim nevybral...

Secetno podtrzeno, takovy zacatek jsem necekal. Jinak mam z auticka veskrze vyborny pocit. Sedi, jede, neklepe... a vcera i hralo.

P.S.: Porad lepsi, nez aby tam nejaky jiny zhovadilec, co bere podporu (kterou mu platim z dani) a ostatni jen okrada, hodil do okna cihlu, nebo treba litinovy podstavec od znacky.
Getz 1.3 - 7/2005
Reklama
 

ignorek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 črc 2005, 23:21
Bydliště: okres Tábor

Příspěvek od ignorek »

ledoborec: Tak to je fakt smůla.. :-( Ale dějou se v životě i horší věci..
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

no po precteni tveho prispevku se mi tomu nechcelo ani verit :shock: na tvem miste se ani trochu nedivim ze si nemohl dospat.Ja to rikam furt ze lidi sou s...e ale proste se to uz stalo.Jen sem zvedavy jak se pochlapi muzi zakona :roll: mam spetnou zkusenost.
Ja mel taky jeden pripad ale jeste s Favoritem(byl stary 2 roky)...pred fabrikou me ho sakum prask vobely kolem dokola celyho a jeste napric :!: Takovym lidem bych tal rucicky aby si zapamatovaly ze se to proste nedela :evil:
ledoborec
*
Příspěvky: 17
Registrován: 18 črc 2005, 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ledoborec »

Farmář píše: ...
Jen sem zvedavy jak se pochlapi muzi zakona :roll: mam spetnou zkusenost.
...
No polisi mi rovnou rekli ze nemam moc doufat, ze pry na "tech novych" interierech s "tvrzenym plastem" je veskera daktiloskopie zbytecna, otisky jednoduse nejsou k rozpoznani... a na druhou stranu, kdyz o tom tak premyslim, ty vyloupeny veci uz bych asi nechtel. Ikdyz toho cloveka dostat do rukou... nevim nevim, zda bych se ubranil ho narvat do mackadla na cesnek...
Getz 1.3 - 7/2005
Uživatelský avatar
Adam
*
Příspěvky: 53
Registrován: 06 črc 2005, 15:57
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Adam »

No jo, Praha a vykradači! Je to tam častější než sekundy na hodinách a ty si v novém autě necháš vystavené rádio na parádu, nezlob se, ale to nemohlo dopadnout jinak. Každopádně lidi jsou svině. Mám štěstí, jsem na vesnici, auto v garáži a když už jedu do města, všechno sebou a jak ty 3x obejít auto a stejně mám pořád blbej pocit. Bohužel ojetím klíčem člověk nezachrání.
Juraj
**
Příspěvky: 191
Registrován: 18 dub 2005, 20:42
Bydliště: Košice /Slovensko/
Kontaktovat uživatele:

ty brďo

Příspěvek od Juraj »

...to snaď fakt nieje ani pravda :!: ....keď som čítal tvoj príspevok skoro som spadol zo stoličky, a neveriac som si ho opakovane prečítal.
Mňa napadá len jedná vec, či nemáš vo svojom okolí niejakého nepriateľa, resp. závistlivcov, pretože takáto zhoda okolností že ti niekto vnikne do auta po niekoľkých hodinách od jeho kúpi sa mi veru nezdá :!: Podľa mňa to bude niekto , kto ťa videl ako si auto doniesol z predajne a k tomu ťa má "v žalúdku". Inak si to fakt neviem vysvetliť.
O okrem iného vysvetli mi tú vetu že "zámkem sa dá odemknút né však zamknút". Že by tam bola niejaká výrobná chyba na ktorú prišli zlodeji :?: Alebo si len ty špatne zavrel auto :?:Nop podľa môjho názoru to bol útok proti tvojej osobe...
Hyundai Getz 1.1 5dv /VS celadon blue/
ledoborec
*
Příspěvky: 17
Registrován: 18 črc 2005, 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ledoborec »

Adam píše:...
a ty si v novém autě necháš vystavené rádio na parádu, nezlob se, ale to nemohlo dopadnout jinak
...
Podotykam ze z radia byl sejmut kryt/viko. Myslis ze bych na noc kazdy vecer radio vymontovavat??? :-)
Naposledy upravil(a) ledoborec dne 29 črc 2005, 18:52, celkem upraveno 1 x.
Getz 1.3 - 7/2005
ledoborec
*
Příspěvky: 17
Registrován: 18 črc 2005, 15:23
Kontaktovat uživatele:

Re: ty brďo

Příspěvek od ledoborec »

Juraj píše:...
"zámkem sa dá odemknút né však zamknút". Že by tam bola niejaká výrobná chyba na ktorú prišli zlodeji :?: Alebo si len ty špatne zavrel auto :?:Nop podľa môjho názoru to bol útok proti tvojej osobe...
Vecer jsem vazne dvakrat sel kolem auta a vsechny dvere (vcetne 5tych) zavrene. A utok proti osobe? To nevim. Leda pritelkyne, ktera by asi chtela jedno pro sebe... Tim zamkem jde ted vazne jen otevrit, ne zavrit. Jestli je to vyrobni vada? Je nepochybne ze se do toho nekdo dostaval (potvrzeno servisem i PCR), takze to asi na vadu z vyroby neuhraju. Nicmene moc bezpecne ty zamky nejsou. Na druhou stranu to same se stalo kamaradovi na Oktavii pred rokem/dvoumi. Taktez radio pryc (vcetne utrzeneho menice).
Getz 1.3 - 7/2005
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Kdyz jsem mel jeste Nexii (cca pred pul rokem), planoval jsem, ze urezu kolicky u dveri...kazdy den jsem si rikal, ze zitra to udelam...mno, jednoho dne jsem si poridil Alpinu (cena cca 8000Kc), byla jeste zima, tak se brzo stmivalo, jel jsem za pritelkyni, byl jsem u ni asi tak 4 minuty 32 sekund, vratim se a dvere ridice byly oteverne, uvnitr jen cervena tkanicka a radio fuc...:/ bez alarmu uz ani ranu, alarm prekona jen ten, kdo chce auto, ne "jen" radio...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
KOUPATOS
*
Příspěvky: 31
Registrován: 21 črc 2005, 11:08
Bydliště: RECKO

Re: ty brďo

Příspěvek od KOUPATOS »

Juraj píše:...to snaď fakt nieje ani pravda :!: ....keď som čítal tvoj príspevok skoro som spadol zo stoličky, a neveriac som si ho opakovane prečítal.
Mňa napadá len jedná vec, či nemáš vo svojom okolí niejakého nepriateľa, resp. závistlivcov, pretože takáto zhoda okolností že ti niekto vnikne do auta po niekoľkých hodinách od jeho kúpi sa mi veru nezdá :!: Podľa mňa to bude niekto , kto ťa videl ako si auto doniesol z predajne a k tomu ťa má "v žalúdku". Inak si to fakt neviem vysvetliť.
O okrem iného vysvetli mi tú vetu že "zámkem sa dá odemknút né však zamknút". Že by tam bola niejaká výrobná chyba na ktorú prišli zlodeji :?: Alebo si len ty špatne zavrel auto :?:Nop podľa môjho názoru to bol útok proti tvojej osobe...

Ahoj "juraj" ze Slovenska od "koupatose" z Recka.
Mam jednu otazku?
Tam u Vas na Slovensku,
napriklad tam v Kosicich co bydlis,
se kradou veci s aut i dokonce auta stejne moc jako v Cesku v Praze?
Anebo mene?
Zde v Recku pred domem majitele,malokdy se stavaji kradeze,
presto ale nemysli si ze zdejsi zlodejove........jsou andelicci :evil:
Koupatos 8) z Recka
DUM SPIRO SPERO
Juraj
**
Příspěvky: 191
Registrován: 18 dub 2005, 20:42
Bydliště: Košice /Slovensko/
Kontaktovat uživatele:

pre Koupatos

Příspěvek od Juraj »

...pre KOUPATOS : tu na Slovensku sa kradnú značky aut, ktoré sa dajú dobre opätovne predať ako : VW, Audi, BMW, Mercedes, Škoda a sem tam aj Rover, Ford,Peugeot a Alfa Romeo.
Neviem o tom že by niekto kradol Hyundai a Daewoo. Samozrejme, že vykrádajú aj Korejske auta, tie sú známe tým, že sa dá do ních lahko dostať keď nemajú alarm.
Pokiaľ viem v Grecku sa auta kradnú len na pevnine Peloponézu, a exportujú sa do Albánska,Bulharska, Rumunska a Srbska. Na ostrovoch to asi nemá význam kradnúť, lebo sa nemájú ako z ostrova dostať :wink:
Hyundai Getz 1.1 5dv /VS celadon blue/
Uživatelský avatar
KOUPATOS
*
Příspěvky: 31
Registrován: 21 črc 2005, 11:08
Bydliště: RECKO

Re: pre Koupatos

Příspěvek od KOUPATOS »

Juraj píše:...pre KOUPATOS : tu na Slovensku sa kradnú značky aut, ktoré sa dajú dobre opätovne predať ako : VW, Audi, BMW, Mercedes, Škoda a sem tam aj Rover, Ford,Peugeot a Alfa Romeo.
Neviem o tom že by niekto kradol Hyundai a Daewoo. Samozrejme, že vykrádajú aj Korejske auta, tie sú známe tým, že sa dá do ních lahko dostať keď nemajú alarm.
Pokiaľ viem v Grecku sa auta kradnú len na pevnine Peloponézu, a exportujú sa do Albánska,Bulharska, Rumunska a Srbska. Na ostrovoch to asi nemá význam kradnúť, lebo sa nemájú ako z ostrova dostať :wink:
Ahoj slovensky priteli a diky za Tvoji odpoved :D
Mas pravdu ze u nas se nekradnou auta skoro vubec na ostrovech protoze je opravdu dosti tezke je prevezt,
ne ale ze to neni uskucitelne :wink:
Kdyz jednomu zlodejovi padne do oka Tve auto
tak tezko to auto zachranis :cry:
i kdyz mas i alarm.
Ano vim z ceske televize co pozoruji zde z Recka
ze v Cesku (a jiste to stejne jak vidim ze rikas i Ty se deje na Slovensku)
znacky aut co jsou nejvice kradane
jsou nemecke auta (Volswagen,BMW,Audi,Mercedes)
Koupatos 8)
DUM SPIRO SPERO
Odpovědět

Zpět na „GETZ“