Centrál na Scoupe

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Centrál na Scoupe

Příspěvek od Yurii »

Mám Scoupe sice pár dní ale už mám roupy. Docela mi vadí že nemá centrál tak mne napadlo jestli se dá do Scoupé namontovat centrál i s řídíci jednotkou třeba za Lantry nabo staršího Accenta, těch musej bejt plný vrakoviště, sehnat centál ze Scoupe je podle všeho docela problém a nevím jak to je s univerzálama.
Ještě jsem neměl ani sundanej tapec ze dveří takže nevím jak to tam vypadá, třeba na mne čeká pod tapecem nefunkční centál podobně jako to je s otvíráním kufru...
Popřípadě pokud by ste někdo měl jeden centál na Scoupe navíc asi bych měl zájem.
O víkendu mne čeká velký rozebírání, doufám že mi až to složim nebudou přebejvat šroubky jako obvykle.
:lol:
Mimochodem, jen tak pro zasmání: Dneska se mi málem povedlo zabouchnot si klíčky v nastartovynm autě jak foukal ten mizernej vítr, já myslel že mne jebne, (ráno sem totiž tankoval plnou :lol: ) naštěstí sem odfláknul zacvaknutí zadních sedaček a měl sem zrovna otevřenej kufr.
Záložní klíček mi Arny totiž ještě neposlal takže by u nás před školou Scoupáč vesele chrochtal ještě zejtra :cry:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

Jojo to mě vždycky napadlo kdyby se mi to stalo to zabouchnutí s nastartovanym motorem....
no tak si uskotlivě hlídám klíče :lol:
No ale ted mě napadá že by stačilo ucpat vyfuk :-)))))) jak easy:)

jinak ten centrál sem taky chtěl pořešit a na netu je plno univerzálu myslim že to bude pasovat :wink:
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Do Scoupe jde jakykoliv univerzal,je to akcicka tak na hodinu,max.hodinu a pul kdyz clovek nevo co a jak,prvni dvere trvaji dyl,ty druhy uz jsou sranda,nejhorsi je asi protahnout kabely husima krkama :))) Ja sem si centralek daval do scoupe v lete a zabralo mi to hodinu...
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

mno nemel by to bejt zase takovej problem, hlavne pozor na ty cvocky az budes sundavat tapec.. ;)

jinak hosi, romcis a torm, nemuzete mit podobnejsi avatar? to clovek na prvni pohled nevi kdo je kdo :lol:
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

black_sheep píše:mno nemel by to bejt zase takovej problem, hlavne pozor na ty cvocky az budes sundavat tapec.. ;)

jinak hosi, romcis a torm, nemuzete mit podobnejsi avatar? to clovek na prvni pohled nevi kdo je kdo :lol:
hehe,cece zmenim to jakmile dostanu data ze staryho kompu :))) ted sem namydlenej,mam tam vsechno a tady nic :D
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

Jujda Sorry.. tak až si umyju pořadně Autiko tak to tady změním :roll: :arrow: :wink:
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Ale prd,nic nemen :) Ja uz mam jiny fotky,jen je jeste nemam v kompu ,tak si sem dam jinou :)
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Už jsem to o víkendu rozebral a koukal jak je to ve dveřích udělaný tolik schovanejch šroubků sem dlouho nehledal :-)
Asi se do toho až mí přijdou penízky pustím :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“