Mimoň 2007

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
vipe

Mimoň 2007

Příspěvek od vipe »

Nebylo by od věci stanovit termín konání srazu. Je tady někdo kompetentní kdo by to mohl dát na vědomí? :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

To by bylo dobry,aspon si na to lidi udelaj cas a prispusobi se.Co takhle v pulce cervna?
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Nevím jestli jste si všimli, ale na stránkách HYUNDAICLUB CZ, o.s. se o mimońském setkání hovoří mimo jiné v souvislosti, že se tam bude konat I. Valná hromada HCCZ, o.s. , takže pokud nejste proti, tak by termín mimoňského setkání mělo vybrat a stanovit předsednictvo HCCZ,o.s. . Myslím, že už na tom pracují.


Bruno
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Nevím to jistě,ale myslím,že se mluvilo o květnu... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Bruno píše:Nevím jestli jste si všimli, ale na stránkách HYUNDAICLUB CZ, o.s. se o mimońském setkání hovoří mimo jiné v souvislosti, že se tam bude konat I. Valná hromada HCCZ, o.s. , takže pokud nejste proti, tak by termín mimoňského setkání mělo vybrat a stanovit předsednictvo HCCZ,o.s. . Myslím, že už na tom pracují.


Bruno
Střelil jsi to sem a pěkně za tepla člověče!!! :shock:
Tos neudělal dobře to mi věř!!! :? :!:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

hosi hosi, no tak brzdete, pac jeste ani nenapadl snih a buhvi jak dlouho se tam bude drzet! podle mejch zkusenosti je to zbytecny rikat pul roku dopredu pac to stejne jeste nikdo nevi najisto!!!¨

a pokud si to chce organizovat HCCZ tak prosim ale reknete mi to vcas...
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Takze ted vsechno neachame na vedeni, kdy se ji to hodi? htelo by to hlasovani alespon s peti po sobe jdoucimi tydny. Minuly rok byl sraz tusim 24. dubna...idealni by to bylo nekdy v kvetnu, v cervnu uz se pomalu blizi konec sk. roku, lide odjizdeji pryc, na chaty atp.
BTW, nekdo nedavno psal, ze HCCZ je predevsim oficialita, nikdo nepsal, ze budou neco urcovat. To mi prijde trochu samozvany.
Naposledy upravil(a) Hardcam dne 21 led 2007, 17:04, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
vipe

Příspěvek od vipe »

Bruno píše:Nevím jestli jste si všimli, ale na stránkách HYUNDAICLUB CZ, o.s. se o mimońském setkání hovoří mimo jiné v souvislosti, že se tam bude konat I. Valná hromada HCCZ, o.s. , takže pokud nejste proti, tak by termín mimoňského setkání mělo vybrat a stanovit předsednictvo HCCZ,o.s. . Myslím, že už na tom pracují.


Bruno
Bruno to jsem si všimnul a nejen já a taky jsem si všimnul že je tam stanovenej termín srazu na moravě kterej je hoooodně daleko a Mimoň jen tak aby se neřeklo tak tam je že se bude konat a toť vše. Přito bych řek že ta Mimoň je o hodně důležitější pač se tam má konat ta HROMADA. Divný ne?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Dulezity je prece to, co mame nejbliz... :lol:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Asi se moc neorientuju, ale kdo je teď vedení clubu. Omlouvám se, aleneměl jsem čas pročítat tak prosím mi to zopakujte :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
vipe

Příspěvek od vipe »

Mates píše:Asi se moc neorientuju, ale kdo je teď vedení clubu. Omlouvám se, aleneměl jsem čas pročítat tak prosím mi to zopakujte :wink:
Velká trojka
Dne 17.12.2006 proběhla v Kroměříži v restauraci U Lva ustavující schůze HYUNDAI CLUB CZ o.s., která zvolila za předsedu Radka Horku (Rade622), místopředsedové byli zvoleni Jindřich Vízdal (Jindrix) a Vítězslav Vavřina (Vita).
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Děkuju Vipe za odpověď. Pořád ještě nevím jak je to s registrací do ofiko klubu.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
vipe

Příspěvek od vipe »

.
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Bruno: Ja bych rekl, ze organizator bude asi zase Black-sheep - prece mu to nikdo nemuze brat :roll:
To, ze ho HCCZ podpori, to je jiste...
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
jindrix
Příspěvky: 6
Registrován: 01 črc 2006, 23:43
Bydliště: KM

Příspěvek od jindrix »

Dobrý den,
to co uvádí Bruno, je jen jeho osobní představa a soukromý názor, s názorem výboru HCCZ nemá nic společného, o tom bych snad mohl něco vědět. Myslím si, že HCCZ rádo pomůže při přípravách a organizaci vlastního srazu, pokud to bude vhodné a bude s tím souhlasit Black-sheep nebo o to požádá.
Jindrix
Elantra CRDi
Odpovědět

Zpět na „Srazy“