SCOUPE POPRVÉ VE ŠTYCHU:( II.

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

SCOUPE POPRVÉ VE ŠTYCHU:( II.

Příspěvek od Yurii »

Tak mám svý Scoupo teprve tejden a něco a už mam za sebou první vážnou závadu.
Včera odpoledne se mi podělalo řazení a ať jsem pákou lomcoval, jak chtěl, tak nešlo zařadit nic jinýho než 3. a 4. a s timhle bych v Praze oddělal spojku na třetích semtamforech. Konzultace po telefounu s Hujerem moc bohužel nepomohla protože po telefonu se to prostě vřešit nedá, každopádně děkuju za ochoti mi pomoct.
Neztratil jsem hlavu a zaběhnul za kamarádem co je vyučenej automechanik a za pár minut bylo jasno.
Pro představu sem hodim i obrázek:
Obrázek
Myslim že toi mam udělaný ještě trochu jinak než je to na tomhle obrázku, každopádně zdrojem mejch problémů byl tenhle váleček spojenej dole s tim kloubem kterej pomáhá měnit dráhy převodovky na 1., 2., 5. a zpátečku.
Takže stačily dva malinký sváry podle ruský normy a bylo vyřešeno. Jo Fanda to je borec 8)
Ještě sem přidám obrázek jak to vypadá v reálu ale musim ho zejtra udělat.
Naposledy upravil(a) Yurii dne 22 led 2007, 16:06, celkem upraveno 1 x.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
torm
*
Příspěvky: 78
Registrován: 26 bře 2006, 22:55
Bydliště: Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od torm »

Takže nakonec dobrý konec? :lol:
... Hyundai S-coupe 1.5 LS... rv.94.. original :-)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

To víš Yurii,to tam nesmíš tak rvát ty kvalty!!!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mno já řadim jemně to neni jako "Svoboďák" jenom se zpátečkou je občas problém, když nezařadim pořádně vyskakuje potvora. :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

No musim rict ze tenhle mechanizmus razeni opravdu se muze i trocku porouchat,z vlastni zkusenosti mi razeni mezi 3 a 4 jde jakoby "pres zuby" ale ten zvuk dela ten radici mechanizmus - drive to nedelalo. Taky uz to ma asi za sebou,ale vymenim to cely za jiny... a cely je to nejaky haklivy na serizeni lanovodu,jak to neni presne tak je to v razeni hodne znat,uz to mam dost vytahany asi pac dotazeni pomohlo,radi se ted daleko lehceji,ale vic uz jsem to dotahnout nemohl,pac uz je to na max. takze na to taky bacha,pak uz jedine vymenit lanovody.
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

mno na razeni si zatim teda nemuzu stezovat.. teda, alespon na neco... tuk tuk tuk :lol:
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“