Přední ostřikovače

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Burža
**
Příspěvky: 174
Registrován: 08 srp 2005, 21:22
Bydliště: Zlín

Přední ostřikovače

Příspěvek od Burža »

Po servisním zásahu (oprava centrálu) mi přestaly jít přední ostřikovače. Nevím jestli to má s tou opravou něco společného - měli sundaný jen kryt pod volantem a rýpali se tam v drátech. Poté (zjistil jsem to až po cca týdnu) mi to začalo blbnout nejdřív se stalo že to jednou nešlo a jednou zase šlo, ale teď už to nejde natrvalo. Zadní ostřikovač skla jde. Předpokládám že to má společné čerpadlo pro přední i zadní ostřik nebo se pletu? Nenapadá někoho čím to může být?
Reklama
 

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Jestli se "rejpali" pod volantem, mohli poškodit kabeláž od páčky stěračů/ostřikovačů. Nevím jaký máš model Accenta, ale většina modelů má oddělené ovládání předního/zadního stěrače/ostřikovače. Motorek ostřikovačů je společný ... asi to práci najít. Normálně zajeď tam co Ti opravovali centrál a zkus to reklamovat ...
Burža
**
Příspěvky: 174
Registrován: 08 srp 2005, 21:22
Bydliště: Zlín

ostrikovac

Příspěvek od Burža »

Zkusim se do toho o vikendu podivat. Mam 1,3 LX z roku 98. Ovladani to ma oddelene, tak snad to bude opravdu nejaka blbost v kabelech.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

pro predni a zadni ostikovac je motorek ostrikovacu kazdy zvlast alespon u meho accenta...jsou umisteny primo u nadrzky ostrikovacu ktery se nachazi na prave strane(smer jizdy) schovany pod blatnikem
dalsi mozna pricina muze byt ze mas v nadrzce ostrikovacu necistoty ktere se dostaly do hadicky a ucpala se tryska ktera ti kouka na kapote :wink:
poslechni jestli ti bzuci motorek...jestli ano muzou to byt ty necistoty....jestli ne...tak to bude zrejme ta elektrika nebo ti umrel motorek :cry:
nekdy me to taky zlobi a puzivan pouze destilku
jo a obcas taky nezapomen zkontrolovat jestli se tam ta voda vubec nachazi :wink:
Burža
**
Příspěvky: 174
Registrován: 08 srp 2005, 21:22
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Burža »

Vodu tam samozrejme mam :-) Tryska ucpana neni, vubec se motorek nesepne. S tim druhym motorkem jste me nepotesil, myslel jsem ze to bude jen v kabelech, takhle by to mohlo byt i motorkem, ale jelikoz to zacalo blbnout stylem ze to slo nebo neslo, tak predpokladam nejakou blbost v kabelech. Dival jsem se na pojistky a mela by to byt spolecna se steraci, takze pojistky muzu vynechat. Pockam az se udela lepsi pocasi a omrknu to. Dik za tipy.
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

Ostřikování světel

Příspěvek od Bruce Lee »

No jestli ti odešel motorek ostřikovače(přední),tak se prohneš 3.500,-Kč(v r.2003). Já už ho měnil.A zadní taky 5.264,-Kč(v r.2002).Prý tam jde dopasovat ze Škody,ale nemá ten tlak a jen by ti to "čurkalo"...
Burža_not registred

Příspěvek od Burža_not registred »

Tak fakt to bylo to čerpadlo, ale dávají mi tam nějakou náhradu za cca 500. Snad to bude ok.
Pecuch
*
Příspěvky: 31
Registrován: 13 pro 2005, 19:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Motorek

Příspěvek od Pecuch »

Chlapi, me taky nejak blbe strika ostrikovac na predni sklo, zadni je dobrej. Zda se me, ze to dava malej tlak, zkusim nejak procistit trysky, ale kdyz sundam hadicku, tak to jen tece a netlakuje. Taky to tece az po cca pul minute strikani. Neni neco s motorkem, popr. jak se k nemu dostanu, je schovanej pod plechem.
Diky moc Radek
Hyudai Accent - 1,4i 12 V 62 kW- 1996 - 3.dv.
Burža
**
Příspěvky: 174
Registrován: 08 srp 2005, 21:22
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Burža »

Motorky jsou 2, jeden pro predni a druhy pro zadni ostrikovac a jsou stejne, tak je muzes zkusit prohodit. Pristup k nim je pouze ze spodu.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“