CHIPTUNING NA SLOVENSKU 30km OD HODONÍNA

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
kopir
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 22 črc 2006, 16:40
Bydliště: Senica-SK
Kontaktovat uživatele:

CHIPTUNING NA SLOVENSKU 30km OD HODONÍNA

Příspěvek od kopir »

Páni viem vybaviť prečipovanie všetkých Hyundai áut i iných značiek v jednej firme u nás. Ceny sa pohybujú okolo 7000,-Sk Kto chce môžem dohodiť. Idem im robiť internetovú stránku :)
Obrázek
Chrysler pt cruiser 2,0 16V
Hyundai Lantra combi 1,6 16V GLS G4CR/84kw-predané
Hyundai Lantra 1,5 GLSi -predané
Reklama
 

Uživatelský avatar
kopir
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 22 črc 2006, 16:40
Bydliště: Senica-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kopir »

Už je hotová http://www.roja.sk
Obrázek
Chrysler pt cruiser 2,0 16V
Hyundai Lantra combi 1,6 16V GLS G4CR/84kw-predané
Hyundai Lantra 1,5 GLSi -predané
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

no tak ta stranka je teda graficky hodne propracovana nebo se mi spatne zobrazuje,vidim tma jen napis jako ciptuning a to je vse ;) hej tak si to od nich nech gratis nacipovat ne?
Jiřa
Uživatelský avatar
kopir
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 22 črc 2006, 16:40
Bydliště: Senica-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kopir »

Nedal sem si to načipovat, lebo mi za to ponúkli komlet nový autoalarm i z montážou i s dálkovým na central a to bolo pre mňa lákavejšie, lebo sem alarm nemal :D Ale načipovat mi to též možú za dobrú cenu.....
Obrázek
Chrysler pt cruiser 2,0 16V
Hyundai Lantra combi 1,6 16V GLS G4CR/84kw-predané
Hyundai Lantra 1,5 GLSi -predané
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

tak bys mohl domluvit nejakou slevu i clenum fora co rikas?
16v
Jiřa
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

A jak pak to pánové čuipují, že to stojí tak málo, že by přes diagnostickou zásuvku?
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

9000Sk mi nepřijde moc levný, když Bit Power ti to udělá za 12000Kč s brzdou před i po a s certifikátem ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

martasz: na brzde si to ozkousim sam vis jak,a kdyz by to nepridalo tolik kolik ti reknou v bitpoweru tak ybch to reklamoval,samozdrejme bych si predtim ten software zkopiroval ;)
16v
Jiřa
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

MartasZ píše:9000Sk mi nepřijde moc levný, když Bit Power ti to udělá za 12000Kč s brzdou před i po a s certifikátem ;)
No to je cca 7430Kč což mi přijde celkem levný, každopádně pokud nemáš protokol z brzdy tak vždycky kupuješ zajíce v pytli. Další věc co by mě zajímala jsou údaje z lambdy (bohatost směsy) aby se nestalo, že po 5ti tis km se ti propálej písty...nevim no, prostě nějak nemam důvěru v tyhle neznámé čipařské firmy.
Obrázek
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

petr hc: to bych taky vyresil vcelku lehce,koupis si tuningovej budik kterej se zapoji k lambde a ten ti ukazuje bohatost smesi ktera jde z motoru,vsak to znas ;) podivas se jak to vypada pri urcite jizde pred cipem a po cipu,sice te to bude stat tak litr navic za ten budik ale mas co si chtel ;)
Jiřa
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

zaludnikrs píše:petr hc: to bych taky vyresil vcelku lehce,koupis si tuningovej budik kterej se zapoji k lambde a ten ti ukazuje bohatost smesi ktera jde z motoru,vsak to znas ;) podivas se jak to vypada pri urcite jizde pred cipem a po cipu,sice te to bude stat tak litr navic za ten budik ale mas co si chtel ;)
No ten budík i s čidlama vyjde na cca 5000 Kč
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Petr HC píše:
MartasZ píše:9000Sk mi nepřijde moc levný, když Bit Power ti to udělá za 12000Kč s brzdou před i po a s certifikátem ;)
No to je cca 7430Kč což mi přijde celkem levný, každopádně pokud nemáš protokol z brzdy tak vždycky kupuješ zajíce v pytli. Další věc co by mě zajímala jsou údaje z lambdy (bohatost směsy) aby se nestalo, že po 5ti tis km se ti propálej písty...nevim no, prostě nějak nemam důvěru v tyhle neznámé čipařské firmy.
Uuups.. já si to přepočítával obráceně :D
No ale každopádně bez certifikátu jen na "dobrý slovo" bych opravdu do motoru zasahovat nenechal.. radši si připlatim za osvědčenou kvalitu a záruku ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

martasz: jako jasny no,ale kdyz to vezmu kolem a kolem tak ty firmy (podle myho) pouzivaji jeden software,ale nevim jako fakt si to jen myslim tkaze je vlastne jedno kdo ti to tam "nahraje" a peťo ty jo to sem nevedel ze to je tak mastny ty cidýlečka a ukazovatka :oops:
16v
Jiřa
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Nejde o ten software, ale právě o tu brzdu.. kvalitní chiptuning totiž nespočívá v tom, nahrát tam nějakej software, ale v tom, si s tim motorem pohrát, pěkně ho poladit a to tak, že auto bude na brzdě a bude se zkoušet, aby byl co nejlepší průběh krouťáku atd...každej motor je jinej, i na stejným autě, proto i veškerý ty mapy musej bejt taky jiný, sice třeba jen nepatrně, ale i ta nepatrná odchylka bejvá někdy znát.. takže i když někdo řekne že software na Hyundaie má, pořád je to tak na 50% :roll:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

MartasZ píše:Nejde o ten software, ale právě o tu brzdu.. kvalitní chiptuning totiž nespočívá v tom, nahrát tam nějakej software, ale v tom, si s tim motorem pohrát, pěkně ho poladit a to tak, že auto bude na brzdě a bude se zkoušet, aby byl co nejlepší průběh krouťáku atd...každej motor je jinej, i na stejným autě, proto i veškerý ty mapy musej bejt taky jiný, sice třeba jen nepatrně, ale i ta nepatrná odchylka bejvá někdy znát.. takže i když někdo řekne že software na Hyundaie má, pořád je to tak na 50% :roll:
Přesně tak!

Zaludnikrs: No právě že ten budík stojí docela kotel...ono ho samozřejmě seženeš i levněji, ale to pak je jen na okrasu jako všechny levný budíky...sice to něco ukazuje, ale s reálnejma hodnotama to má pramálo společnýho.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Tuning“