Smolná Scoupátka :?

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Smolná Scoupátka :?

Příspěvek od Yurii »

Slyšel jsem co se děje lidem co si v poslední době koupili Scoupe...
Zase mi blbě jede jeden válec kvůli kterýmu sem už kupoval nový svíčky i se zapalovacíma kabelama. ---> zbytečně :roll:
Monču se prej Ivánkovo autí ve 110% procentním stavu taky zlobí.
A v neposlední řadě Vláďa Bureš se svým GTčkem který dovez do Prahy a už ho nenastartoval. :roll:
Přijde mi to jako padlý na hlavu, doteďka bylo Scoupe na fóru veskrze spolehlivý auto a proto jsem si ho vybral ale co se to doháje začíná se Scoupečkama dít? :roll:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

mno ja si nestezuju uz.. sice saze sluplo penez ale moc za to nemohlo ze mi sundali hlavu a nevymenili tesneni, proto pak dojezdilo a kdo to platil?? samozrejme JA!! :( kurvi, ze studenstkyho platu na to mam brat kde?! :cry: a to kamosovo jsme dali dokupy a uz zere jako normalne! :lol:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

a mimochodem, co s tim monca ma probuh? mno co taky chtit za 35tis ze? naka blbost se najde na kazdym takhle starym aute.. :roll:
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Ja teda nevim, ale mluvime o 15 let starych autech, ktera byla vyrabena jeste v dobe, kdy byl Hyundai prakticky na chvostu zebricku spolehlivosti... podle me je zazrak, ze ty auta jeste jezdi :D
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

nahodou scoupatka jsou a byli spolehlivy auta, mimo turbin, ty casto odchazeli ale to je poznat na prvni pohled a zalezi hlavne na tom jak se k nim kdo choval.. jenze vetsinou dostavalo strasnyho couda...

zebricky spolehlivosti? mno jak kdyby jim hyundai tedka nak kraloval.. a ikdyby, verim jen statistikam, ktery si sam falsuju... ee, rekl churchill teda, mno.. a mel safra pravdu :lol:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Tak budu muset zacit falsovat abych byl spokojenej :-(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

S COUPE

Příspěvek od MichaelS »

Chlapi klid jak už bylo řečeno je to starší auto a všechny starší auta mají své mouchy, neříkám že soudruzi z koree vymyslely vše dobřee ale S Coupe bylo a je dobré auto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a hlavně jako jediné se muže pyšnit TURBEM to ty nové jaksi nemohou!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

S COUPE

Příspěvek od MichaelS »

Chlapi klid jak už bylo řečeno je to starší auto a všechny starší auta mají své mouchy, neříkám že soudruzi z koree vymyslely vše dobřee ale S Coupe bylo a je dobré auto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a hlavně jako jediné se muže pyšnit TURBEM to ty nové jaksi nemohou!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Já chci taky turboooooooooooooooo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Hmm ale turbo je k nicemu kdyz ti to nejede :roll:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Pro cerstve majitele se da rici jen jedno : na Scoupe vzdycky neco je :D Bez toho by to byla nuda,ale jinak je to spolehlive auto. Vetsina veci je lehko odstranitelnych,kdyz neberu ohled na finance :D No ten kdo uz ho ma douho jako ja nebo black_sheep tak mi uz vime :D :D
To ze se nejak sypou ty verze s turbem to je divny,az na turbo a par pridruzenych veci je to skoro stejny motor.
Ve zkratce je ale porad na tom co delat :)) Ja to davam dohromady uz delsi dobu a stejne,ted je potreba vymenit homokinet.kloub,vlnovec,bud radici mechanizmu,nebo doufam ze to nebude cela spojka,ale to razeni neni nic moc na 4pr.stupen at uz z 3ky nebo z 5ky,to taky nevim cim to je,asi spojka...pac vule v lanovodech sem uz poladil a vic to nejde,a pak uz proste nevite cim a co s tim,krom treba vymeny spojky,nebo ty kulisy...no nejaky vady v interieru jsou porad,jenze to by to chtelo komplet cely rozebrat a vypiplat,no ale kdo na to ma cas ze jo? :))
Ja uz s nim najel 32tis km a uz sem toho povymenoval docela dost :)) Sice vetsinou veci co se proste opotrebuji na kazdem aute ,ale nemuseli se ze jo :D
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Samozrejme ze to chapu, ty auta maj svy za sebou ale je mi divny ze se zacinaj kazit jakmile zmenej majitele. :roll: Navic takhle hromadne... :shock:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Yurii píše:Samozrejme ze to chapu, ty auta maj svy za sebou ale je mi divny ze se zacinaj kazit jakmile zmenej majitele. :roll: Navic takhle hromadne... :shock:
Serou se nový auta,šéf má Fabii a už je z ní uplně na nervy.Jirko ty jsi na tom jestě dobře a to má 2002 r.v.
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Yurii píše:Samozrejme ze to chapu, ty auta maj svy za sebou ale je mi divny ze se zacinaj kazit jakmile zmenej majitele. :roll: Navic takhle hromadne... :shock:
neboj, musis na nej bejt hodnej a ono si te oblibi.. holt tyhle auta bejvaj mazlicci rozmazleny a kdyz zmenej majitele tak zacnou delat naschvali.. :) bud je to tim, ze je kazdej prodava az kdyz s nima neco je vaznejsiho, nebo se vazne poserou vzdycky pri prodeji! specialitka scoupecek.. :lol:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

jo to mne uklidnilo :?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“