Prehrávanie hudby cez BT

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Goya
Příspěvky: 7
Registrován: 28 led 2022, 09:05

Re: Prehrávanie hudby cez BT

Příspěvek od Goya »

Zkus se podívat na nastavení aplikace CarPlay, ne Bluetooth.

Nastavení- Obecné - CarPlay - Hyundai Motors - Upravit. Tam bys měl najít co potřebuješ odpárovat.
Hyundai Accent GLS, 1.4 MPi, silver metalic - 02/2007- 2022
Hyundai i20 Smart climate, 1.2 DPi, atlas white - 11/2022
Reklama
 

Sprite
**
Příspěvky: 246
Registrován: 05 pro 2022, 14:49

Re: Prehrávanie hudby cez BT

Příspěvek od Sprite »

Děkuji moc :-) Proklikal jsem to nastavení a nabídce Carplay mám jen info, že pokud moje auto podporuje bezdrátově Carplay, mohu ho podržením tlačítka aktivovat :-)

Což 10 palcový displej nepodporuje bezdrátově co vím, navíc jsem Carplay nikdy nepoužil a nechci používat ani propojené kabelem, čili tady asi nepochodím :? Buď bude přes BT kromě handsfree rádio přehrávat i veškeré zvuky a hudbu z telefonu, nebo nepůjde ani to handsfree :) Což na jednu stranu samozřejmě chápu, že drtivé většině lidí to takto vyhovuje, že si přes BT mohou přehrávat hudbu z telefonu, ale já hudbu v telefonu žádnou nemám, nepotřebuju to a naopak bych byl rád, kdyby když v autě chci někomu ukázat něco na telefonu, nebo když mi přijde zpráva, tak aby zvuk těchto věcí vycházel z telefonu a ne z auta :) Ale zřejmě to v případě Applu nejde :|
Sprite
**
Příspěvky: 246
Registrován: 05 pro 2022, 14:49

Re: Prehrávanie hudby cez BT

Příspěvek od Sprite »

Tak jelikož mi v pátek přestala fungovat kamera, přičemž v nastavení obrazu kamery bylo vidět, že kamera je funkční, ale při zařazení zpátečky se zapnuly jen parkovací senzory, ale kamera se nezapnula automaticky, ani nereagovala na tlačítko, zkusil jsem problém vyřešit obnovením nastavení v autorádiu. A při té příležitosti, když jsem pároval telefon, tak jsem objevil i možnost vypnutí hudby přes BT :) Takže ano, i u Apple to lze, stačí vypnout "notičku" vedle ikony handsfree a mohlo mě to napadnou hned :oops: Špatná zpráva ale je, že toto vypnutí vydrží vždy jen do vypnutí zapalovaní. Při dalším nastartování už je BT hudba opět aktivní a musel bych to tak při každé jízdě vypínat, což kašlu :?
BTH.jpeg
BTH.jpeg (129.87 KiB) Zobrazeno 150 x
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“