Ovládací kolečko sedadla

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Ovládací kolečko sedadla

Příspěvek od bony »

Nevít náhodou někdo, kde lze zakoupit za rozumnou cenu ovládací kolečko opěrky sedadla řidiče? Označení 88120-A6000 RY.
Přílohy
Výstřižek.JPG
Výstřižek.JPG (52.7 KiB) Zobrazeno 278 x
Reklama
 

EFISO
**
Příspěvky: 425
Registrován: 22 črc 2018, 14:45
Bydliště: Sabinov

Re: Ovládací kolečko sedadla

Příspěvek od EFISO »

Ako veľmi je poškodené ? Jednoduchšie je použiť lepidlo na plasty alebo krajná možnosť 3D tlač . Ak to chceš rozobrať sedačku tak to je komplet z hriadeľom ktorý iba cely vytiahneš zo sedačky koliesko sa nedemontuje ! . Ak potrebuješ poradiť z rozoberaním tak pošli sz.
Hyndai IX35 1.7CRDI Style 2011 (full LED)
Škoda Favorit 136LS
Škoda 110L
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Ovládací kolečko sedadla

Příspěvek od bony »

Na kolečku se ulámaly 2 ze 3 plastových zubů, přilepení není možná a vytisknutí taky ne. Kolečko jsem našel pouze na Ruském webu za cca 300 rublů, to je to jak jsem poslal fotku a dle všeho se vyrábí v ČR, kde nejde zakoupit.... já tomu fakt nerozumím. Kolečko se povedlo ulomit manželce na sedadle spolujezdce.
EFISO
**
Příspěvky: 425
Registrován: 22 črc 2018, 14:45
Bydliště: Sabinov

Re: Ovládací kolečko sedadla

Příspěvek od EFISO »

Tie zuby čo držia tu stredovú krytku ? vyplň . Ak je to iba to tak to môžeš kľudne napevno nalepiť lepidlom lebo to nikdy nebudeš musieť rozoberať .Je to iba esteticky diel pri výrobe kolieska pre jednoduchšiu výrobu plastového výlisku . Ak ti odpadlo cele koliesko tak to to neviem .Ale dnes sú veľmi dobre lepidla na rôzne materiály .
Hyndai IX35 1.7CRDI Style 2011 (full LED)
Škoda Favorit 136LS
Škoda 110L
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Interiér“