NFC digitalni klicek

Santa Fe 4.generace, r.v. 2018+

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
4x4santa
Příspěvky: 4
Registrován: 11 bře 2023, 16:07

NFC digitalni klicek

Příspěvek od 4x4santa »

Mam dotaz, mam objednany posledni diesel santa fe pred tim nez vyjde novy santa. Nevite nekdo jestli maji my23 NFC ctecku pro otevreni a jizdu jen s mobilem. Co jsem zjistoval asi se zatim v EU nepodporuje tak priprava do budoucna spise. Ale V USA a v Koreji funguje pres digitalni klic v mobilu. Nemyslim bluelink ten nenahrazuje klicek. Tady jsem nenasel ze, by mel nejaky model jen ma mit nova Kona. Ceka nekdo taky posledni diesel nebo ho uz ma? Jsem zvedavy na aktualni lhuty. Diky
Hyundai 2.2 crdi Htrack 2023
Reklama
 

Vladulilinko
Příspěvky: 2
Registrován: 16 pro 2022, 19:17

Re: NFC digitalni klicek

Příspěvek od Vladulilinko »

Ohladne NFC ti neporadim, objednal som smart verzium, ta to urcite nevie.

Objednal som 2.2 CRDI 4x4 smart 30.9.2022 a auto je uz od konca februara v europe, minuly tyzden dorazil do BA. Takze 6 mesiacov, co predpokladal aj chlapik pri objednavke.

Inac na SVK maju teraz dost vela skladoviek. Jedina vyhoda ze som auto objednal minuly rok je, ze ho mam o 200 eur lacnejsie ako by som bral teraz skladovku, takze ... fuu 2 nadrze zadaraa.
4x4santa
Příspěvky: 4
Registrován: 11 bře 2023, 16:07

Re: NFC digitalni klicek

Příspěvek od 4x4santa »

Super, aspon dobra zprava, ze bude rychle. V čr moc skladovek neni. Ja bral uz objednany vuz, ale asi jen mesic. Takze za 5 mesicu by tu mohl byt. Mam style Premium. Dostal jsem fleet takze me vyslo celkem dobre nez brat skladovku. Akorat bez zimaku. Budu rad pokud pak napises zkusenosti nebo nejake zmeny na modelu nevim jestli jeste nejake jsou popripade to NFC az budes mit auto. Diky.
Hyundai 2.2 crdi Htrack 2023
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE IV“