Bluerink

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Buki
*
Příspěvky: 14
Registrován: 01 črc 2023, 23:39

Bluerink

Příspěvek od Buki »

Chci se Vás optat kdo používáte Bluerink jak vám v něm souhlasí stav najetých km.
Dám příklad jak to mám nyní já:
Celkový stav tachometru 555km.To mi přesně sedí jak v autě tak na telefonu v bluerinku.Pak absolvovaná vzdálenost mi píše 516km a v přehledu jízd je celková nahoře 521km.Když sečtu všechny jízdy v přehledu tak km sedí .
Jak je možné, že jsou takové rozdíly v těchto třech přehledech.Rád se nechám poučit.Díky
i30 kombi family smart,navigace, 1.5 DPI 2023 engine red
Reklama
 

Buki
*
Příspěvky: 14
Registrován: 01 črc 2023, 23:39

Re: Bluerink

Příspěvek od Buki »

Jo a taky mi to stále posílá tu přiblblou hlášku že motor běží již 15 minut, že je ho potřeba z bezpečnostních důvodů vypnout. To asi motor dělá, když jedu, že běží.Prostě Bluelink má jen jiný názor.😀
i30 kombi family smart,navigace, 1.5 DPI 2023 engine red
Uživatelský avatar
mozecek
**
Příspěvky: 366
Registrován: 02 bře 2023, 10:47
Bydliště: Olomouc

Re: Bluerink

Příspěvek od mozecek »

hlasky po 15ti minutach sem mel zrovna okolo prvnich 500-700km, klep klep zatim se to znovu neobjevilo .. kdosi mi tehda rikal ze to je bezna chyba i u KIA tak sem to chodil za hlavu

s tema km netusim co myslis, v prehledu jizd vidim stav za kalendarni mesic, tak jestli te to nemate ze nekde pocitas uz neco z cervna, kdezto v BL vidis aktualne zobrazen cervenec a data jen za cervenec
i30 kombi family smart 1.5 DPI 2023 engine red
ex. VW Golf V 1.6 MPI 75kW trendline, Škoda Superb II 2.0 TDI 103kW DSG ambition, Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW
Buki
*
Příspěvky: 14
Registrován: 01 črc 2023, 23:39

Re: Bluerink

Příspěvek od Buki »

V protokolu vozidla je stav tachometru nahoře, který přesně sedí s autem.Pod ním je ujetá vzdálenost, která je rozdílná. A pak teprve kniha jízd která má od těch předchozích najetých km, úplně jiné.Jak píšeš že to je jen za měsíc je mi jasné, ale auto je nové a jiný měsíc tam ještě není, takže by to mohlo sedět. Rozdíl by mohl být jen 14km co mělo najeto před koupí.Ale ten je větší.
i30 kombi family smart,navigace, 1.5 DPI 2023 engine red
Uživatelský avatar
mozecek
**
Příspěvky: 366
Registrován: 02 bře 2023, 10:47
Bydliště: Olomouc

Re: Bluerink

Příspěvek od mozecek »

aha tak v tom protokolu vidim tachometr co sedi a pak tam mam 220km absolvovana vzdalenost a to asi tak muze odpovidat od posledniho tankovani (mam zapnuto jakesi resetovani pri po natankovani v menu) ale taky je tam nahore "casovy interval 26.6-26.7" tak mozna je to dane obdobi, ted sem moc nejezdil
i30 kombi family smart 1.5 DPI 2023 engine red
ex. VW Golf V 1.6 MPI 75kW trendline, Škoda Superb II 2.0 TDI 103kW DSG ambition, Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“