Servis Blansko / Boskovice

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Popeze
Příspěvky: 3
Registrován: 31 črc 2023, 07:53

Servis Blansko / Boskovice

Příspěvek od Popeze »

Zdravím :hyu: !

Chtěl bych se zeptat, zda byste mi nemohli doporučit někoho na větší opravu i30, ročník 2019 po nehodě v okolí Blanska/Boskovic ši Brna? Mám to servisovaný v autorizovaným boskovickým T-caru, ale vzhledem k tomu, jak je to bouchlý, bych řekl, že autorizovaný servis by to opravil za cenu blížící se či převyšující cenu vozu.
Žena měla čelní srážku s druhým autem v obci, rychlost obou vozů tedy kolem 50 km/h, tak jsou vyhozený airbagy a přední maska a levý bok je na maděru, chladič hodně zdeformovanej, traverza vepředu přelomená, levá přední poloosa utržená, ale připadne mi, že motor to možná přežil bez větší úhony. Tak než to prodám na náhradní díly, chtěl bych, aby se na to podíval někdo šikovnej a znalej a řekl, jestli by to třeba nestálo za to opravit...

Díky!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Blansko/Boskovice

Příspěvek od Mexican »

ty nemas na aute z roku 2019 havarijne poistenie?
pretoze ak ho nemas, tak takto od klavesnice ti napisem, ze to ma cenu auta na nahradne diely a oprava urcite prekroci 200 000kc a nemyslim si, ze bude davat financny zmysel to auto opravovat (ked buchnu bagy je vacsinou pre auto konecna
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Popeze
Příspěvky: 3
Registrován: 31 črc 2023, 07:53

Re: Servis Blansko/Boskovice

Příspěvek od Popeze »

Díky! Havarijko samozřejmě nemám. ](*,)
No, moc mě ta rada nepotěšila, ale celkem jsem to čekal. Furt se snažím v sobě živit naději, že to půjde opravit. Dost jsem si na to auto zvykl a jezdil jsem s ním rád. Ale holt to pro něj asi bude konečná...
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Servis Blansko / Boskovice

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Nechtěl jsem původně místo rady se servisem psát svůj názor na smysluplnost opravy, ale Mexican má pravdu. Jakmile jdou pytle ven, je oprava ekonomickým nesmyslem. A to auto nebude úplně rovný, po týhle ráně. I s ohledem na vlastní bezpečnost to opravit nezkoušej. Použitelné díly prodej a pořiď jiné, pokud možno nebourané, auto.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Servis Blansko / Boskovice

Příspěvek od idam.i »

Určite by som to neopravoval.Keby s tým auto pani búrala ešte raz , obávam sa že by to už dopadlo omnoho horšie.Auto splnilo čo malo.Snáď je pani v poriadku.Otoč list rozpredaj čo sa dá a kup iné nebúrané.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Popeze
Příspěvky: 3
Registrován: 31 črc 2023, 07:53

Re: Servis Blansko / Boskovice

Příspěvek od Popeze »

No, díky za jednoznačné názory. Aspoň jsem si to ujasnil.
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“