Oprava nárazníku v hyundai servisu - kapky

Lak, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
sao.paulo
*
Příspěvky: 67
Registrován: 02 dub 2021, 13:31

Oprava nárazníku v hyundai servisu - kapky

Příspěvek od sao.paulo »

Ahoj, před měsícem jsem během parkování při manévrování odřel o svodidla přední nárazzník nárazník a blatník. Auto jsem dal hyundai servisu s tím, že mi vymění blatník a nárazník půjde na opravu. Dnes jsem převzal auto, ale bylo tak šikovně zaparkované, že jsem přehlídnul určitou nekvalitu, a to, že z druhé strany na nárazníku je uprostřed kapka asi 5x4mm a nad tím v růžku nárazníku je trochu kapka. Za tu celou srandu (i výměnou blatníku) si pojišťovně řekli o víc jak 46000 Kč, z toho 5000Kč jsem platil jako spoluúčast. Mám sto chutí tam zítra jet, aby to udělali znova, ale nerad bych si naběhnul.
Reklamovali byste jim to? Až to budu někdy prodávat, tak mi nikdo neuvěří, že to bylo dělaný v hyundai servisu .. A k tomu chtěli za to takovou raketu. To by se asi taky pojišťovně moc nelíbilo, že platí za takovou fušařinu.
Pravda je, že mám zespodu pod nárazníkem na tom černým/šedým plastu škrábance a u světlometu (bi-led), jak je tam ten okrasnej plast ve tvaru hokejky, tak je na něm ďubkka od kamínku.

Přikládám fotky. Bohužel se mi to pořádně nepodařilo vyfotit :-(

Díky.

P.
Přílohy
IMG_0725.jpeg
IMG_0725.jpeg (283.26 KiB) Zobrazeno 392 x
IMG_0715.jpeg
IMG_0715.jpeg (134.61 KiB) Zobrazeno 392 x
i30 kombi, 1.5DPi Smart, kufr XXL, 2021
Reklama
 

Uživatelský avatar
mozecek
**
Příspěvky: 366
Registrován: 02 bře 2023, 10:47
Bydliště: Olomouc

Re: Oprava nárazníku v hyundai servisu - kapky

Příspěvek od mozecek »

mno.. asi by bylo lepsi to fotit nekde jinde nez u sterku, zvlast kdyz mas sede auto, kapka je seda a kolem je milion sedych kaminku, pripadne to oznacit cervene koleckem

tedy to tam nevidim .. za 45k by to melo byt zlate, protoze je to neskutecna raketa (resp bezny ojeb pojistovny, kdy jim nauctuji max toho co jim proplati), ten rozek se nejspis da dodatecne trosku opravit ale kapku uprostred urcite hezky nespravis, takze pokud je to videt a nejsi spokojen at to prebrousi a striknou znova, v te puvodni cene takovou reklamaci maji v poho zaplacenou
i30 kombi family smart 1.5 DPI 2023 engine red
ex. VW Golf V 1.6 MPI 75kW trendline, Škoda Superb II 2.0 TDI 103kW DSG ambition, Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW
sao.paulo
*
Příspěvky: 67
Registrován: 02 dub 2021, 13:31

Re: Oprava nárazníku v hyundai servisu - kapky

Příspěvek od sao.paulo »

Děkuju za reakci. Zkusil jsem to označit ..
Přílohy
IMG_0725.jpeg
IMG_0725.jpeg (281.36 KiB) Zobrazeno 380 x
i30 kombi, 1.5DPi Smart, kufr XXL, 2021
Uživatelský avatar
mozecek
**
Příspěvky: 366
Registrován: 02 bře 2023, 10:47
Bydliště: Olomouc

Re: Oprava nárazníku v hyundai servisu - kapky

Příspěvek od mozecek »

v lakovne maji dobry kopyta .. ale i tohle by melo jit dodatecne spravit, vyhoda je ze naraznik je plast takze bez koroze, kapicku lehce zbrousit pripadne pretahnout barvou a bude hotovo za pul hodky, jako nebude to 100% ale urcite si toho potom v takovym miste nevsimnes a kdovi co by dalsim celolakem zase zkazili
i30 kombi family smart 1.5 DPI 2023 engine red
ex. VW Golf V 1.6 MPI 75kW trendline, Škoda Superb II 2.0 TDI 103kW DSG ambition, Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW
sao.paulo
*
Příspěvky: 67
Registrován: 02 dub 2021, 13:31

Re: Oprava nárazníku v hyundai servisu - kapky

Příspěvek od sao.paulo »

Nechápu to jednání, že se to pustí dál a bude se čekat, jestli si toho zákázník nevšimne. Místo aby mi zavolali, že se to úplně nepovedlo, a jestli mi to vadí, tak by se domluvil termín opravy, pokud by to teď nestíhali. A v lakovně si to může lakýrník vzít na pojistku. Tomuhle servisu jsem se 2 roky vyhýbal (známý tam pracoval v servisu a chlubil se věcma ..), ač to k nim mám 10min jízdy. Radši jsem jezdil 100km tam, kde jsem auto koupil. Bohužel teď nejsem úplně v kondici a nechtěl jsem taky platit zbytečně peníze navíc. Tak holt příště zase Trutnov nebo jinam.
i30 kombi, 1.5DPi Smart, kufr XXL, 2021
sao.paulo
*
Příspěvky: 67
Registrován: 02 dub 2021, 13:31

Re: Oprava nárazníku v hyundai servisu - kapky

Příspěvek od sao.paulo »

Tak jsem byl s autem zpátky v servisu. Pán přes pojistné události si to vyfotil a bude mi volat ohledně nového termínu do lakovny.
Díky :)
Pavel
i30 kombi, 1.5DPi Smart, kufr XXL, 2021
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Karosérie“