ambient osvětlení .. jak zapojit "na světla"

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mozecek
**
Příspěvky: 366
Registrován: 02 bře 2023, 10:47
Bydliště: Olomouc

ambient osvětlení .. jak zapojit "na světla"

Příspěvek od mozecek »

Do auta jsem si nacpal ambientní LED podsviceni nohou, ale nechci to jen při otevřených dveří - líbí se mi slabé podsvícení trvale (vypínatelné).
Byla by pitomost to mít zapnuté i ve dne a jednoduše zneužitelnou pojistku světel či podsvícení palubky jsem nenašel.

Tedy jsem použil fotorelé modul XH-M131 - to funguje. Počítal jsem s možností osvitu od protijedoucích aut, takže mám senzor umístěný na spodu A sloupku ve škvírce dveří/palubky. Bohužel prakticky je těžké nastavit spínací úroveň ](*,) Západ slunce a stíny či poulční osvětlení snadno ovlviní hranici světla a tmy .. takže je to následně nepříjemně ublikané. jJasně je to logické ale nedošlo mi to hned. Takže tudy cesta nevede

Kam jste to pls zapojili vy? Táhnout drát až ke světlům samotným se mi moc nechce .. jako lepší se mi zdá napíchnutí relé na osvit palubky, ale netuším kde se nejsnáze napojit. Nebo nějaký jiný dobrý tip? díky
i30 kombi family smart 1.5 DPI 2023 engine red
ex. VW Golf V 1.6 MPI 75kW trendline, Škoda Superb II 2.0 TDI 103kW DSG ambition, Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW
Reklama
 

zopper
**
Příspěvky: 235
Registrován: 15 úno 2022, 13:49

Re: ambient osvětlení .. jak zapojit "na světla"

Příspěvek od zopper »

Nech to svitit trvale i pres den, s vypinacem treba u pojistek, aby to slo vypnout kdyby neco. Zrat to bude nula nula nic a videt to pres den moc neni, ne?
i30 2021 1.5 T-GDI MHEV Style, DCT
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: ambient osvětlení .. jak zapojit "na světla"

Příspěvek od oltcitak »

Napojit na podsvietenie zapalovaca?
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
mozecek
**
Příspěvky: 366
Registrován: 02 bře 2023, 10:47
Bydliště: Olomouc

Re: ambient osvětlení .. jak zapojit "na světla"

Příspěvek od mozecek »

jasne dik - k osvetleni zapalovace jsem to mel treba na golfu, ale tady vubec netusim jak vyjmout zapalovac - to je na rozebrani celyho stredovyho tunelu :-/ mel jsem na mysli misto kde nerozeberu pul auta. Mam navod na rozebrani vymenu tlacitka startstop tam by to slo (tj dostat se k tlacitkum nalevo od volantu), ale taky dost prace.
i30 kombi family smart 1.5 DPI 2023 engine red
ex. VW Golf V 1.6 MPI 75kW trendline, Škoda Superb II 2.0 TDI 103kW DSG ambition, Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Úpravy (tuning)“