nefunguje zámek zadních dveří

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Janulkaxxx
Příspěvky: 1
Registrován: 09 led 2024, 11:17

nefunguje zámek zadních dveří

Příspěvek od Janulkaxxx »

Zdravím, potřebovala bych poradit. Ráno jsem chtěla otevřít levé zadní dveře, ale byli přimrzlé tak jsem je nervala. Ostatní dveře byli v pohodě i zadní pravé, když jsem se rozjela měli se dveře zamknout, ale blikalo mi to, že nejde zamknout. Zastavila jsem a ty levé zadní dveře jsem otevřela ze vnitř a zase zavřela, ale i tak nejde auto zamknout ani klíčkem, zamknou se pouze přední dveře. Zadní dveře levé a dokonce i pravé zůstavají odemčené. ráno bylo -10 tak jsem si říkala, že třeba později to půjde. ted je -5 a stále to nejde. Myslíte, že to bude jen mrazem nebo se něco porouchalo? Když dveře otevřu je na boku vidět trochu námraza, mám to zkusit třeba vyfénovat? Děkuji mám hyundai combi 2012
Reklama
 

Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: nefunguje zámek zadních dveří

Příspěvek od oltcitak »

Nj mraziky :-k treba to nahriať , ideal by bolo vo vyhriatom priestore, ak nieje, aj fen pomoze, z boku dveri v mieste zámkov. A potom prestriekat silikónovým sprayom vo vnutri. Al3bo pocas slnečného počasia umiestniť bokom voci slnku(ak je tmavšia farba auta) skrátka rozmraziť :D
PS ja to robím tak, ze cez telefón pustím naftoveho bufika na plny vykon a za hodku to odmrzne(tesnenia, zámky).
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
motorol
***
Příspěvky: 726
Registrován: 20 srp 2016, 20:37

Re: nefunguje zámek zadních dveří

Příspěvek od motorol »

Pokud je poblíž obchodak s podzemními garazemi, tak sup do nich a ono se to za hodinu/dve srovná samo. Je to přijatelnější než fen a pak natrit těsnění aby dvere neprimrzaly.
Aktuálně: Hyundai i30 2014 new weekend 1,6 MPI
Dříve: Renault megane II sedan 1,6
Felicia 1,3
š105
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“