Dávej Bacha

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Dávej Bacha

Příspěvek od Yurii »

http://www.youtube.com/watch?v=FMXwi18gwz8

Dávej Bacha - Čistychov, Wich, Supa, Michadelik, Vec, Hack & Phat aka SuperCrooo, Kateřina Winterová

Konečně to někdo podal tak aby tomu rouměli i hopeři :-)
Yo my niggas!!!
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tihle to asi neviděli :-(
Myslim že by tenhle klip měl bejt povinnej ve všech autoškolách :!:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Tohle je bohuzel jeden z tech hodne smutnejch pripadu kdy za to ze je ridic nezodopovednej zaplatili zivotem krome nej i nevinni lide...
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

MartasZ, to je celkem mazec!!!

Yurii, k tomu tvýmu videiku se vyjádřím až večer :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Pořádně se na tu zprávu všichni podívejte.. i já se dívám.. to si pak člověk rozmyslí vlízt ožralej za volant.. a jet jak magor, předjíždět v zatáčce.. ukázkovej případ.. navíc v noci je pod nulou, tam to prostě měli spečetěný.. škoda mladých životů.. my ostatní se z toho můžem.. neee MUSÍME poučit ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

:shock:
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Yurii: :wink: :wink: good :wink: :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Yurii píše:Tohle je bohuzel jeden z tech hodne smutnejch pripadu kdy za to ze je ridic nezodopovednej zaplatili zivotem krome nej i nevinni lide...
Jako by to bylo někdy jinak... :?
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

M.a.d.y píše:Yurii: :wink: :wink: good :wink: :wink:
No tak to ses moh vyjádřit rovnou.. na takovou reakci Yurii nemusel čekat dva dny :D :D :lol: :lol:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Macek_X
*
Příspěvky: 49
Registrován: 07 úno 2006, 15:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek_X »

MartasZ píše:Tihle to asi neviděli :-(
Myslim že by tenhle klip měl bejt povinnej ve všech autoškolách :!:
Tu cestu jsem už parkrat projižděl... je to smutny konec těch mladych lidi.. bohužel no tak se to asi mělo stat. ale takovych nehod asi neubude pokud si lidi neuvědomi že auto je v podstatě "zbran" s kterou můžou špatnym zachazeni zabijet.nikdy by sme neměli přecenovat své schopnosti a schopnosti auta..sam vim jsem jestě mlady a každy frajeři že to zvladne ale opak je pravdou dycky se tam zamota ten murphyho zakon když se něco může pokazit tak se to pokazi... Po takové chybě mi loni taky zemřel kamarad jako splujezdec když řidič jel nepřiměřenou rychlosti vlitnul do křižovatky a nestihl dat přednost... pokud by někdo chtěl vidět fotky toho rozbityho auta tak myslim že je ještě někde mám... :cry:
Hyundai Pony 1.3 LS 3.dveř
a nový člen rodiny Getzík 1,4 Dynamic
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Asi takhle. Mame na vesnici chatu, znam tam par lidi ve stejnem veku jako ja. Jedina zabava na vesnici bylo vikendove jezdeni na diskoteky do okolnich vesnic. Jelo se nejlepsim (= jedinym) mistnim autem (obvykle Skoda 120, VW Golf), do auta se nacpalo tak osm lidi, chlastali vzdycky vsichni vcetne ridice. Nulovej pud sebezachovy, ale fakt uplne. Hlavne, ze si o sobotnim veceru na diskarne zasoulozili s Marenou z vedlejsi vesnice, ale ze pak se vysekali na zpatecni ceste, to uz neresili. Mluvil jsem o tom s jednim z nich, rikal mi pysne "krome celniho narazu uz mam vsechno". Behem snad tri let havaroval asi sedmkrat, z toho dvakrat sel pres strechu.
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Macek_X
*
Příspěvky: 49
Registrován: 07 úno 2006, 15:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek_X »

Mr.Scully píše:Asi takhle. Mame na vesnici chatu, znam tam par lidi ve stejnem veku jako ja. Jedina zabava na vesnici bylo vikendove jezdeni na diskoteky do okolnich vesnic. Jelo se nejlepsim (= jedinym) mistnim autem (obvykle Skoda 120, VW Golf), do auta se nacpalo tak osm lidi, chlastali vzdycky vsichni vcetne ridice. Nulovej pud sebezachovy, ale fakt uplne. Hlavne, ze si o sobotnim veceru na diskarne zasoulozili s Marenou z vedlejsi vesnice, ale ze pak se vysekali na zpatecni ceste, to uz neresili. Mluvil jsem o tom s jednim z nich, rikal mi pysne "krome celniho narazu uz mam vsechno". Behem snad tri let havaroval asi sedmkrat, z toho dvakrat sel pres strechu.
tak k tomuhle se neda snad nic napsat :roll: :evil: takovi lidi prosim pěkně mezi nami pak maj řidičaky.... nevim co bych k tomu napsal snad chran ho ruka paně až se něco važného stane.... takovy borec byl i tady kousek u nás narazil v plny rychlosti před diskotekou do davu lidi a nepřežila to holka kluk tedka sedi ve vězeni a co sem slyšel tak někteři mu to chtěj spočitat až vyleze....
Hyundai Pony 1.3 LS 3.dveř
a nový člen rodiny Getzík 1,4 Dynamic
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Macek_X píše:... pokud by někdo chtěl vidět fotky toho rozbityho auta tak myslim že je ještě někde mám... :cry:
Já bych je vidět chtěl ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Macek_X
*
Příspěvky: 49
Registrován: 07 úno 2006, 15:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek_X »

MartasZ píše:
Macek_X píše:... pokud by někdo chtěl vidět fotky toho rozbityho auta tak myslim že je ještě někde mám... :cry:
Já bych je vidět chtěl ;)
oki hodim Ti tady aspon to co jsem našel.. Obrázek Obrázek


bohužel jsem už nenenašel toho passata do kterého narazil.. a dost se tahle nehoda řešila na tunig foru ani nevim jak ten řidič dopadl... jen mi zabil dobrého kamarada... :( :cry:
tady je jestě odkaz na to forum: http://www.tuning-forum.org/viewtopic.p ... tart=0[url][/url]
Hyundai Pony 1.3 LS 3.dveř
a nový člen rodiny Getzík 1,4 Dynamic
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hmm.. tak k tomu se nedá nic říct.. všechno už tam bylo řečeno.. je to podobnej případ.. machýrek, silná kára, ono to vyjde.. hmm.. nevyšlo :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“