zustala mi klika v ruce :-)

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

zustala mi klika v ruce :-)

Příspěvek od Melkor »

tak sem byl na hostíku se psem a kdyz sem otviral dvere vzadu abych psa pustil do auta tak to luplo, a klika bezi na prazdno. kdyz sem to rozebral (hned na miste...) tak sem nasel ulomenej plastovej kokot (neboli cuflik,pindik,bazmek...) kterej tlaci na tahlo otvirani dveri. Chjo :-( Doufam ze se to da sehnat zvlast jenom ta klika, a nebudu muset kupovat cely to plastovy kolem kliky. Ale asi jo co :-( Aspon se podivam na vrakac v Uvalech a v Slusticich a uvidim, treba si tam koupim i neco navic :-) Jestli mate nekdo nejakou radu jak tohle poresit tak sem s ni...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

Nazdárek. Mám sice tridver r.v. 96 ale stalo se mi to samé. sehnal jsem tu kliku zvlášť (u origo prodejce - cca 1000,- Kč) ale potom stačí povolit pár šroubků a je hotovo. :P
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Tak zase na druhou strnu buď rád za tu kliku :idea: Co teprve kdyby ti zůstal v ruce volant :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tak to má tedy "KLIKU" :!: :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Martin
*
Příspěvky: 38
Registrován: 18 kvě 2005, 19:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

Ahoj, měl jsem ten samý problém, ale s klikou u řidiče. Nikde jsem nemohl sehnat kliku k řidiči, protože ty jsou nejvíc exponované, tak se prý často takto lámou. Ostatní kliky mi nabízeli ve Slušticích, ale i na ostatních vrakáčích kam jsem volal. Zajel jsem potom do Uval na vrakáč a tam kliku koupil za 150 Kč. Ale byl tam jediný Accent, který měl tu u řidiče :lol: . Přeji hodně štěstí, ale myslím, že to nebude problém sehnat.
Hyundai ACCENT '95 1,5i 12V
Uživatelský avatar
soto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 02 úno 2006, 16:01
Bydliště: Bratislava / Presov

Příspěvek od soto »

Pred vcerom sa to podarilo aj mojej manzelke. Za 2 roky uz druhy krat. Este raz a mohol som mat novu sadu pneumatik :-(. Inac cena s pracov na SK to vychadza 1500 SKK. Nakolko mam accenta po facelifte tak klucky sa na vrakovisku strasen tazko hladaju. Neviete nahodou, ci by sadla klucka aj z rocnikov 99 a starsich , Podla mna nie.
Ako sa to tam montuje - musi sa dat dole cele calunenie zvnutra ?
Opel Zafira 1,8i (7 miest) 2001

Before:
Accent 1,3i, r.v. 10/2002 odisiel k Adamovi221
Peugeot 309 1,9 XLD
soprano
*
Příspěvky: 20
Registrován: 02 bře 2007, 08:57
Bydliště: Žiar nad Hronom,Slovensko

paráda

Příspěvek od soprano »

No tak mne sa to stalo práve predvčerom a teraz horúčkovito hľadam na nete klučku.Volal som do servisu a nová stojí 1490,-sk.BRRR.Musím voľakde zohnať.Pomožte,poradte..Dík
Hyudai Accent GLS 1,5 12V 1996
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

tak sem se byl zeptat ve dvou hyundai vrakacich a tam mi rekli ze je to dost spotrebni zbozi... Asi mame smulu a moc k sehnani to nebude. Navíc sem si jako guma zacvak detskou pojkistku a ted ty dvere neotevru ani zevnitr ani z venci :-)
Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

to Soprano: Čalounění sundat musíš, je třeba vyháknout zbytky staré kliky (mám dojem, že i povolit pár šroubků) a nasadit novou. Jakmile sundáš čalounění tak to uvidíš. je to docela snadné. (Accent r.v. 96) Přeji hodně štěstí
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

tak to mas kliku, ze ti nezustala ruka v klice :lol: :lol:
komix
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2006, 15:48
Bydliště: Topolcany

Re: paráda

Příspěvek od komix »

soprano píše:No tak mne sa to stalo práve predvčerom a teraz horúčkovito hľadam na nete klučku.Volal som do servisu a nová stojí 1490,-sk.BRRR.Musím voľakde zohnať.Pomožte,poradte..Dík
Nazdarek ja som zohnal klucku s vrakaca od Bystrice ale presne si uz nepamatam za 500sk
HYUNDAI ACCENT 1,3 12v rv96
soprano
*
Příspěvky: 20
Registrován: 02 bře 2007, 08:57
Bydliště: Žiar nad Hronom,Slovensko

Klučka

Příspěvek od soprano »

Hm. Tak sa mi podarilo zohnať z vrakoviska klučku za 300,- sk. Ufff. To som si vyfukol! Aspoň mi zostane na rozvody....Dakujem za spoluprácu. Včera som presedel 7 hodín na nete ale oplatilo sa....Ahojte
Hyudai Accent GLS 1,5 12V 1996
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Virus píše:to Soprano: Čalounění sundat musíš, je třeba vyháknout zbytky staré kliky (mám dojem, že i povolit pár šroubků) a nasadit novou. Jakmile sundáš čalounění tak to uvidíš. je to docela snadné. (Accent r.v. 96) Přeji hodně štěstí
Mno jo, jenze jak mam sundat calouneni kdyz nemam otevreny dvere? ze vnitr pri zavrenejch dverich to tak nejde... Ja blbec uz sem to mel rozdelany, a zkousel to slepit, jenze se to nepovedlo, tak sem to zas poskladal a sesrouboval a pri te prilezitosti zatah pojistku a zabouch... Napadlo me ze by to melo jit vyhackovat. Vyhakuju dratem detskou pojistku a pak to snad otevru :-)
Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

To Melkor: Těžko říct tak z hlavy. Zítra budu rozebírat stranu u spolujezdce, pze tam něco řinčí ve dveřích a leze mi pekne na nervy, tak na to juknu co a jak a dam vědět, zda jsem přišel na ňáký řešení daného problému.
Accentík 1,3; 62 KW; r.v. 96-7; mírně upraven
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Díky za podporu, ale myslím si že tohle bude bez problémů. Do těch dveří se dostanu tak jak sem napsal. Jediné co mě trošku mrzí je zbytečných 600 za kliku, protože v Praze se s cenou níž nedostanu. Už jsem domluvenej s Panem Hujerem že se mi na to jukne, takže to bude v pohodičce. Jen doufám že ho nebudu moc otravovat spoustou dotazů které mám na jazyku.
Hyundai zdar a spoustu Km bez investic :-)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“